smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Gal - 20.10.2012

Mnie jakoś w tygodniu nic nie wyprowadziło z równowagi, nawet zwody w piłkę wodną. Jedyne co mnie teraz drażni to zbliżająca się jesień od środy w naszym pięknym kraju. Na razie tych autorów postów z góry zapraszam na spacer, ja to chyba nawet pojadę z kumplami na grilla.
Komputer to nawet najnowszy, to denerwuje mnie zawsze, że hej.Smile)


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Nestor - 27.10.2012

Historia Salio z myjnią BP, zmusza mnie do przeklinania.
Czemu w tym durnym społeczeństwie, nawet jak na pierszwszy rzut oka widać gdzie jest racja i kto ma problem, odwraca się kota ogonem i stawia się ofiarę w roli kata i na odwrót.
Firmy ubezpieczeniowe są przemiłe w momencie podpisywania umowy i wyciągania łapki po pieniążki. Kiedy już dojdzie do wywiązania się z umowy..... #$^@!%%^&*(
I tak jest na każdym kroku: Salon firmowy, Serwis gwarancyjny, o ZUSie czy US wolałbym nie wspominać, ale jako pierwsze cisną mi się na usta.
Coś takiego jak "dobre imię", funkcjonuje tylko w definicji, w słownikach.
Jak słysząc o takich historiach mam teraz jechać i tankować na BP, albo ubezpieczać się w Compensie, jeśli wiem, że jak przyjdą minimalne kłopociki to oni mnie kopną w d..&%^
Napiętnować takie postawy nie sposób, bo tak robią... nie chcę generalizować, więc powiem - większość. Bo tak jest przyjęte w tym społeczeństwie.
JA JUŻ CHCĘ NORMALNOŚCI, ŻEBY CZARNE BYŁO CZARNYM A BIAŁE BIAŁYM


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Gal - 29.10.2012

A mnie dziś wkurzyło, że będą jeszcze temperatury w Polsce w tym roku około 15, a ja już zimówki założyłem, ot co.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - RobsonWawa - 06.11.2012

Trzecia awaria i kosztowna naprawa jednego auta na przeciągu miesiąca , tym razem wysprzęglik i sprzęgło. Ale tak to już jest jak auto ma 8 lat i 220 tk. Całe szczęście, że to nie Smart.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - PKO - 06.11.2012

Zdradzisz co to za tajemnicze auto HammerSmile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 06.11.2012

Może to jest Fiat ?
Może jakieś nagrody, za odgadnięte litery lub całą nazwę ?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kanapa - 06.11.2012

(06.11.2012, 19:07)obwd-crash napisał(a): Może to jest Fiat ?

Cześciowo zgadłeś: nazwa marki zaczyna się na F. Very happy


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - RobsonWawa - 06.11.2012

Renault, silnik 2,5 DCI 125kM
Przez 7 lat nie sprawiał kłopotów a w tym roku
wiosną zainwestowałem w nowe zawieszeni ,łożyska, przeguby wewnętrzne, hamulce-pełna wymiana. Przed tygodniem rozrząd w ASO
Ale niestety w ostatnim miesiącu padł wtryskiwacz, potem koło napędowe wału
dziś wysprzęglik i sprzęgło.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - jakubo - 06.11.2012

no ale to jest Francuskie to nie ma co się dziwić. Najlepiej napraw i pozbądź się tego bo teraz to będzie tylko skarbonka


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - PKO - 06.11.2012

Chyba niepotrzebnie zadałem to pytanie Rolleyes skoro już wiadomo to ja jutro jestem umówiony na oględziny mojego Renault jest z 2007 i ma 220000 km przebiegu Crying


Menu