smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



Co mnie dziś wkurzyło....?? - Marek - 24.03.2018

(23.03.2018, 23:09)Arczi100 napisał(a): 3..TAK. Chciałbym zobaczyć rolnika z szczotką ryżową na asfalcie - niemożliwe

W Niemczech to nic niezwykłego, każdy rolnik dba o to bez stękania. U nas jak zwykle „ fanaberia”




facebook/ dreamliner cdi


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 24.03.2018

Drogi Andrzeju!
Wnoszę po tonie, iż gospodarujesz, więc dotknąłem czułego punktu? Gdybym dalej brnął w tymże ofensywnym tonie, to zrobiłoby się tak jak zwykle - "po polsku" - a ja kombinuję ciut innymi ścieżkami, zatem nie będę rozwijać wachlarza stereotypów, które miewamy tutaj na temat wschodu i południa Najjaśniejszej.

Mieszkam zaraz obok NRD i cóż obserwuję tamże: drogowcy remontując drogi wiejskie i gminne wykonują utwardzone najazdy. Wychodzi, że opłaca się wszystkim, jest bezpieczniej, czyściej i sprawniej. W takim sensie, że zgoda buduje... et cetera, uważasz.
Inny pomysł to taki, że każda gmina odśnieża - znaczy posiada sprzęt, znaczy możnaby użyć go w szczytnym celu również, gdy śnieg nie sypie... Gnój na drodze mi nie śmierdzi, bardziej chodzi mi o bezpieczeństwo.
Tak samo jak w prosty sposób zabezpiecza się wiele miejscowości przed piratami drogowymi NIE remontując drogi wewnątrz miejscowości, co zmusza kierowców do poruszania się powoli - strategia w Zachodniopomorskim stosowana dość często. Szukam pomysłu!

A odnośnie mojego etnosu, to jestem hołota z Kielc i Poznania w proporcji 50/50 Smile

Pozdrowienia,
WSFS


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 24.03.2018

Za to każdemu rolnikowi, który tak nabałagani na jezdni, należy się mandat karny z art. 3 pkt 3 Ustawy Prawo o ruchu drogowym. 
Ale nasze służby mają to w głębokim poważaniu, bo od komisariatu/posterunku do rolnika jest zbyt daleko, a wynik niepewny, jak się go nie złapie na "gorącym" uczynku Laughing


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - MariuszB - 24.03.2018

(24.03.2018, 12:23)plesniak napisał(a): Fejk. https://www.rmf.fm/magazyn/news,9530,zakazone-hiv-igly-na-stacjach-benzynowych-w-polsce-panika-w-sieci.html

Nie dość, że fake to z czerwca 2017   Wink

W temacie: wkurza mnie, że ostatnio nic mnie nie wkurza Rolleyes 
Człowiek na stare lata nabiera dystansu do wielu rzeczy  Wink

Ps. @psuwacz - lubię czytać Twoje posty... m.in za opanowanie, dystans i lekką nutkę ironi... chapeau bas  Cool


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Maciek_M - 24.03.2018

(24.03.2018, 19:04)MariuszB napisał(a):
(24.03.2018, 12:23)plesniak napisał(a): Fejk. https://www.rmf.fm/magazyn/news,9530,zakazone-hiv-igly-na-stacjach-benzynowych-w-polsce-panika-w-sieci.html

Nie dość, że fake to z czerwca 2017   Wink

W temacie: wkurza mnie, że ostatnio nic mnie nie wkurza Rolleyes 
Człowiek na stare lata nabiera dystansu do wielu rzeczy  Wink

Ps. @psuwacz - lubię czytać Twoje posty... m.in za opanowanie, dystans i lekką nutkę ironi... chapeau bas  Cool

Tak... i ten język - jakbyś książkę czytał Smile

A co wkurza - śnieg leży, samochód brudny, choróbska wkoło, robić się nie chce, jakiś człowiek przybity. Aj kurka Razz


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 25.03.2018

Witam. Potrzebuje pomocy. Jak do ....jasnej dostać się do kostki stacyjki ... wydałem siedzenia odkrecilem zrobię z tylu tunelu gałki za nic na świecie zdjąć nie mogę.... gdzie ta cholerna kostka się znajduje hellllp


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 25.03.2018

(25.03.2018, 09:56)speedykielce napisał(a): Witam. Potrzebuje pomocy. Jak do ....jasnej dostać się do kostki stacyjki ... wydałem siedzenia odkrecilem zrobię z tylu tunelu  gałki za nic na świecie zdjąć nie mogę....  gdzie ta cholerna kostka się znajduje  hellllp

Czy to będzie kostka od stacyjki ? Bo takie coś znalazłem pod tunelem.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 25.03.2018

O ile pamiętam, by zdjąć gałkę trzeba nacisnąć i trzymać guzik, od przełączania manual/automat i ciągnąć gałkę do góry, wzdłuż osi dźwigni.
By odkręcić obudowę z dźwignią zmiany biegów trzeba wymontować też podstawy mocowania foteli.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 25.03.2018

(25.03.2018, 10:16)obwd-crash napisał(a): O ile pamiętam, by zdjąć gałkę trzeba nacisnąć i trzymać guzik, od przełączania manual/automat i ciągnąć gałkę do góry, wzdłuż osi dźwigni.
By odkręcić obudowę z dźwignią zmiany biegów trzeba wymontować też podstawy mocowania foteli.

Kurde tam są śruby zrywalne . odpuściłem na razie może znajdę ogarniwtwgo elektronika samochodowego :/   A taki fajny modzik zmajstrowalwm a nie ma jak podłączyć (

No chyba że ktoś wie która z tych wiązek idąca w tunelu jest od stacyjki


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - LAZY. - 25.03.2018

To na fotce wyżej to odbiornik radiowy pilota. Do stacyjki lecą  grube kable plusowe, w sumie chyba 4 przewody jak dobrze pamiętam.  Lepiej się przemęczyć i wytargać fotele,a potem lewarek i zrobić jak należy. Lepiej nie wciskać przycisku A w gałce lewarka przy jej demontażu.


Menu