smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - merit - 12.02.2012

Coś mi mówi, że w smarcie to zależy najbardziej od temperatury na zewnątrz.
jak było poniżej minus 15 stopni, to za cholerę nie wchodziło na trzeci pasek, a drugi pojawiał się sporadycznie. A jak tylko zeszło do minus 5, to po jakimś czasie były trzy paski bez problemu.


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - RobsonWawa - 15.02.2012

Od godziny wojowałem z brakiem prądu, przez co nie miałem ogrzewania. Stara zasada jak nie zrobisz sam to nie licz na fachowców potwierdziła się ponownie Sad


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - yarotom - 15.02.2012

Mnie to wkurzyło że 6 lutego rano jadąc do pracy (10 km od domu do pracy i nawet nie zaświeciła się kontrolka od oleju) i po południu wracając do domu zobaczyłem na śniegu jakieś czarne długie pasy ok 160m do samej bramy i sobie pomyślałem czy cos się stało smartowi rano?? No to wjechałem do garażu otwieram sobie klapę a tu niespodzianka :( bagnet wysunął się i przez niego leciał olej!! i zero oleju w misce!!... No już mis się zrobiło gorąco !!! (jechał 20km bez oleju i nawet nie świecił w kontrolce że brak ciśnienia oleju) (mnie najbardziej to wkurzyło że silnik był juz po 2000km po remoncie a tu mi robi taki ładny pikuś!!!) To zamiast jeść obiad wsiadłem drugim samochodem i do sklepu po nowy olej dla smarciucha. Wlałem całe 3 litry oleju do miski. i zrobiło się ciemno. Przez to nie mogłem spokojnie spać w nocy i ciągle pomyślałem czy na pewno mu nic się nie stało?? I na drugi dzien po pracy robiłem próbę siadłem do smarta zapaliłem bez problemu zobaczyłem no dymi się z rury ale przy mrozie ma prawo się dymić no i całe szczęście nie na niebiesko i charakterystycznie zapach spalonego oleju tylko szaro-biały. Robiłem próbę jezdną na ok 5 km i po powrocie już się nie dymi i nie czuć żeby się palił olejem - moze sie nie zdążył się silnik zniszczyć z powodu braku oleju?
Zobaczę jak się będzie sprawował po 100km 500km czy 1000 km czy nie ubywa oleju?

P.S. do dzisiaj przyjechał ok 30 km i na razie nie ubywa oleju, silnik pracuje spokojnie i nie kopci się


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Zybercik - 15.02.2012

Masz po prostu walnięty czujnik ciśnienia - też tak miałem i z tego co słyszałem czesto się zdarza.

A mnie pogoda..


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 24.02.2012

Po otwarciu skrzynki odbiorczej gdy okazało się, że informacja na pierwszej stronie Forum jest nieprawdą.
Widok pierwszej strony Forum - linijka skrzynka odbiorcza poniżej, może to zachęta do zmiany Forum na proponowane nowe, by tego już nie odwiedzać ?


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Siekierka - 24.02.2012

Normalna sytuacja. Póki mamy to forum, lepiej się przyzwyczaj i zacznij cieszyć, że nie "masz" dziesięciu tysięcy wiadomości jak to się zdarzało u większości osób Wink


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - rogas - 24.02.2012

"Normalna sytuacja. Póki mamy to forum, lepiej się przyzwyczaj i zacznij cieszyć, że nie "masz" dziesięciu tysięcy wiadomości jak to się zdarzało u większości osób Wink"

Nie ma co się przyzwyczajać po to działamy by poprawiać Smile człowiek się szybko przyzwyczaja do wszystkiego w swoim życiu, co w przypadku złych rozwiązań jest złe Laughing Laughing Laughing Laughing


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - rogas - 27.02.2012

Zatoki :( poraz kolejny dają znak !!!


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 28.02.2012

A czapeczka co beee


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - piotr65 - 28.02.2012

i to koniecznie czerwona z logo smarta


Menu