smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - PKO - 23.12.2013

Pewnie się pochwali ...

pzdr
PKO


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - mozdzerka - 23.12.2013

się wkurzyłam....

Sernik wiedeński na Wigilię właśnie zdechł w piekarniku, tak sobie po prostu umarł bez ciepła bo Energa nie działała może z 10 minut w mojej dzielnicy a serniki wrażliwe są nawet na chwilę (:

Już widzę te fantastyczne reakcje jutro przed Wigilią, jak dojadę i będzie - że to przeze mnie, przez nowego kierowcę, przez zawieszenie, agenta ubezpieczeniowegoWink resory i coś tam w temacie odkrywców samochodowych którzy zawsze czołgami jeździli , a głównie przez Smarta.
dopóki nie zechcą, by ich przewieść, dopóki....to zawsze działaSmile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - makosz - 25.12.2013

(29.11.2013, 21:10)Yankees napisał(a): Pojazdy ciezarowe nie maja opon zimowych...to raz. Dwa, jesli to byla to ciezarowka z naczepa ( jak mowisz TIR) to jego waga jest 24+ ton. Nie bede juz tak szczegolowy i nie bede wzorami walil ale na droge hamowania wplyw ma kilka czynnikow tj. Predkosc,tarcie,masa. W tym wypadku mozesz sobie wyobrazic wspolczynnik tarcia opon i wagi. Twoje opony w stosunku do wagi oraz jego opony do masy. ABS nie zmniejsza drogi hamowania a wrecz ja wydluza. Rola ABS jest zapobieganie blokowania kol co za tym idzie zmniejszenie ryzyka wpadniecia w poslizg i zwiekszona mozliwosc manewru podczach hamowania.
Podsumowujac to wszystko co by rozwiac twoje watpliwosci to wszystko jak w najlepszym porzadku...pojazdy ciezarowe maja duzo dluzsza droge hamowania.

1) Ogólnie typowy pojazd ciężarowy z naczepą ma DMC do 42 ton.
2) Są opony zimowe dla pojazdów ciężarowych o których mowa wyżej. Za granicą często widywałem zimówki jedynie na osi napędowej. Tylko w naszym kraju chyba nikt ich nie kupuje. Śrenio licząc 4x1600pln jest dość wymowne.
3) Jeśli koła były zablokowane, to abs nie działał (wszystkie 'nowoczesne' ciężarówki go mają, w tym również naczepy). Dobrze, że ten zestaw nie złożył się jak scyzoryk.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - IcaMek - 09.01.2014

Bez komentarza..

[Obrazek: 1536623_241112309400380_1557343168_n.jpg]


Odp: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Juniorek - 14.01.2014

Kolega mial lekka stluczke podczas jazdy w korku przy 15 km/h Sad

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kovval - 14.01.2014

Juniorek, nigdy smartem dzwonka nie miałem mogę się mylić, ale nie wydaje mi się żeby to było tylko 15km/h.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Juniorek - 15.01.2014

Naczy no ja tez nigdt nie mialem napisalem to co on mi napisal i wyslal zdjęcie szczegolow dokladnych az tak za bardzo nie znam

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - RobsonWawa - 16.01.2014

Konieczność robienia dodatkowych badań technicznych aby wykazać że nowy samochód dostawczy (Master) z homologacją ciężarową w której podane są wszystkie parametry, 3 os. plus 11 m.3, ładowność 1600 kg ( z przegrodą) to samochód ciężarowy.
Szczyt debilizmu urzędniczej sfory MadMadMad
dodam że ,
na stacji diagnostycznej , diagnosta tylko się uśmiechnął i bez zaglądania do samochodu czy dokumentów od razu wystawił stosowne zaświadczenie.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Fireman - 17.01.2014

Ale kaskę trzeba było zapłacić!


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - mozdzerka - 25.01.2014

kretyn, który przywalił w mojego Smartka, rozwalił mi błotnik i zwiał(:


Menu