smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 26.03.2014

Był kiedyś dobry w Nadarzynie p. Olczak, ale czy jeszcze jest i jak z cenami tego nie wiem. Info o tym zakładzie zostało mi po tym, jak przez 19 lat jeździłem w Polsce amerykańskimi autami. Kiedyś robiłem tam dynamiczne wymiany oleju w asb swoich aut.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - mozdzerka - 03.04.2014

Podobno jak ptak na kogoś narobi to na szczęście... A jak narobi po drodze do pracy całe 12km i bez żadnego drzewa po drodze bo jechałam środkowym pasem SZEŚĆ RAZY ( pewnie to nie był jeden ptak , już jeżdżę szybciej niż one lecą jakby ktoś watpił) to mam tez być taka szczęśliwa razy sześć??SmileSmileSmile
Very happy


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - DaSza - 04.04.2014

A pamiętasz filmik z Gaillardem na myjni? Gdyby sześć takich...

I tak to wygląda w rzeczywistości:
[attachment=7736]


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - mozdzerka - 22.04.2014

Wkurza - nie tylko na tym forum ale w ogóle- jakiś idiotyczny zwyczaj pisania postów i maili z małej litery i bez polskich znaków .


Kolejny raz to zauważam - tu i nie tylko tu - i - nadal wkurza.

Piszący- szanujcie czytelników proszę...
Klawisz "shift" i "alt" nie boli .....


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Nygus - 03.05.2014

W takim stanie to jeszcze nie widziałem swojej pociechy.. Sad Pogoda masakra.. A drogi w Nałęczowie, Kazimierzu przy takiej pogodzie to Camel Tropy...

[Obrazek: susuheby.jpg][Obrazek: de2y4y4e.jpg][Obrazek: rata3ehu.jpg]


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 03.05.2014

Nygusek Warszawa zatopiona pada i pada . Co tam pogoda liczy się miłe spędzenie czasu . Browarek cytrynowy i kurczak na grillu .


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Nygus - 03.05.2014

Fakt pogoda jak pogoda liczy się dobre towarzystwo Smile Na które nie narzekam. Jest miło, romantycznie i bajkowo. Lublin godny polecenia do odwiedzin, Kazimierz romantyczny. A w Nałęczowie karczma po reaktywacji M. Gessler cudna a posiłki wyśmienite.

[attachment=8101]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 03.05.2014

A i prawie wszystko jasne tak nie do końca . Ale z czasem wyjdzie samo .


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - RobsonWawa - 03.05.2014

Włąśnie przyjechałem z Wysokiego Mazowieckiego- tam nie pada Smile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 03.05.2014

W Toruniu do południa słonecznie, teraz chmury zajmują ponad 50% nieba i słońce tylko czasami się przebija. Na razie nie pada.
Nygus, moje auto tak wygląda prawie po każdym wyjeździe długości ponad 300km Laughing zwłaszcza gdy nawierzchnia jest chociaż odrobinę wilgotna.


Menu