smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - smart452 - 27.03.2012

Patrząc na Twoje auto mam wrażenie, że tylne lampy nie są za bardzo oryginalne. Sa wyraźnie przyciemnione co może być argumentem dla ubezpieczyciela pani która w Ciebie wjechała :-? .

pozdrawiam
smart452


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - piterxd - 27.03.2012

racja są przyciemnione ale są przyciemnione w tak małym stopniu że nie ściemniają odbijanego światła


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - cingda - 28.03.2012

Mnie dzisiaj, a właściwie wczoraj wkurzyło, że po raz kolejny mój temat został usunięty przez moderatorów. Po raz kolejny zostałem odesłany do tematu, który tylko pozornie mówi o tym samym i zupełnie nie rozwiązuje mojego problemu. Nie rozumiem takich działań ale trudno - jest na szczęście jeszcze jedno forum Smarta, na którym podejście do forumowiczów jest bardziej otwarte i przyjazne. Pozdrawiam i żegnam!


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - smart452 - 28.03.2012

Źle interpretujesz intencje moderatorów.
Twój temat nie został usunięty tylko przesunięty do kosza z prośbą o przeniesienie przez Ciebie do wskazanego wątku, który traktuje o wycieku oleju.
Gdybyśmy dla każdego możliwego miejsca wycieku oleju zakładali nowy wątek, to szukający pomocy na forum nie mogli by nic znaleźć.
Forum jest moderowane, gdyż w ten sposób chcemy ułatwic szukanie.

pozdrawiam
smart452


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - PKO - 28.03.2012

Cytat:cingda pisał(a)):
Mnie dzisiaj, a właściwie wczoraj wkurzyło, że po raz kolejny mój temat został usunięty przez moderatorów. Po raz kolejny zostałem odesłany do tematu, który tylko pozornie mówi o tym samym i zupełnie nie rozwiązuje mojego problemu. Nie rozumiem takich działań ale trudno - jest na szczęście jeszcze jedno forum Smarta, na którym podejście do forumowiczów jest bardziej otwarte i przyjazne. Pozdrawiam i żegnam!



Ale na drugim forum wszystko dla Ciebie jest jasne i zrozumiałe a twoje umiejętności zamieszczania (podpinania ) postów wręcz wzorowe Mad

P.S. Aby usunąć konto bardzo proszę o info na PW

pozdr
PKO


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 28.03.2012

Te lampy to normalnie jak w golfie 2 szal !
Jak znam ubezpieczyciela to bedzie jatka, beda udowadniac ze swiatla nie dzialaly wlasciwie... Jak mozesz to zetrzyj to lepiej do ogledzin...
A przy okazji, to malowales to od srodka i rozklejales lampy ? a jesli tak to jak udalo Ci sie je rozkleic ?


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - cingda - 29.03.2012

Na tamtym forum moje umiejętności są większe bo wyszukiwarka DZIAŁA i WYSZUKUJE to co chcę znaleźć. Nie ważne - nie miałem w zamiarze się z nikim wdawać w dyskusje. Nie obrażajcie się Panowie moderatorzy tylko może dostosujcie forum do dzisiejszych standardów, moim zdaniem obecna forma jest przestarzała i trochę odstrasza. Pozdrawiam i czekam na wyrok.


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 29.03.2012

W dniu 29.03.2012 naczelny sad wydal wyrok, odsiadka w bagazniku ForTwo 200km !
Od wyzej wymienionego wyroku nie przysluguje prawo odwolania.

Kacie ! czyn powinnosc :P


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - cingda - 29.03.2012

Mogę chociaż poduszkę ze sobą zabrać? Wink


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - cingda - 29.03.2012

Mogę chociaż poduszkę ze sobą zabrać? Wink


Menu