smartklub.pl
Reklama z Smartach - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Reklama z Smartach (/t-reklama-z-smartach--558)

Strony: 1 2


Reklama z Smartach - Gość - 04.10.2005

Na stronie głównej Smartklubu wyświetla się okienko firmy proponującej zamieszczenie reklam na Smarcie. Wg deklaracji, właściciel auta otrzymuje co miesiąc wynagrodzenie za zgodę na wyklejenie swojego Fortwo.

Czy ktoś z Was zawarł już z nimi taką umowę? A jeśli tak to jakie są Wasze wrażenia z tej współpracy?

Kolega wysłał w ubiegłym tygodniu do nich prośbę o przesłanie umowy ale jak na razie zapadła cisza i nikt nie odpowiedział.


Re: Reklama z Smartach - ABUK - 05.10.2005

Zgłosiłem chęć udziału w tym projekcie, ale jak dotąd mówią, że jak będą mieli zlecenia to się odezwą czyli jak na razie patykiem na wodzie...


Re: Reklama z Smartach - Gość - 07.10.2005

Witam,
tu Michał z CarAd'u. Chciałbym wyjaśnić niejasność jeśli chodzi o umowy na oklejanie samochodów. Taka umowa jest tworzona zawsze inaczej w zależności od kampanii reklamowej, dlatego trudno jest nam przesłać wzór... Póki co stworzona jest baza smarciarzy i jak tylko będzie zapotrzebowanie na Wasze samochody to od razu damy znać i prześlemy wzór umowy.

Pozdr


Re: Reklama z Smartach - Gość - 07.10.2005

ja ostatnio widzialem na girkowce 6 smartow obklejonych w neostrade 6gb !!!! poczatkowo wygladalo to ok , ale panowie w autach lekko przesadzali z jazda i chyba ta kampania bardziej denerwowala pozostalych kierowcow niz zwracala ich uwage na reklamowany produkt !!!


Re: Reklama z Smartach - Gość - 15.10.2005

Na taka kampanie (udana, czy nie) bedzie miało wplyw wiele czynników, np. styl jazdy kierowcy, gdzi parkuje, itp.
Wczoraj w nocy widziałem smarta "kinder bueno" zaparkowanego pod Klubokawiarnia (dobry czas i miejsce), ale widziałem tez kobiete w "armanim", ale ona skupiała uwagę na sobie, a zarazem odwracała od reklamy.


Re: Reklama z Smartach - Gość - 15.10.2005

byla nago , czy straszyla ?


Re: Reklama z Smartach - ABUK - 03.11.2005

Na zlocie Kasia oferowała 700 zł za miesiąc netto. Teraz firma Kasi oferuje 600 Netto i na dodatek nie ma pojęcia o planach na przyszłość o promocjach produktów itp Trudno będzi z nimi cokolwiek załatwić.


Re: Reklama z Smartach - Gość - 03.11.2005

Myślę, że 600 złotych też raczej jest wirtualne. Kolega wysłał im (po rozmowie telefonicznej) prośbę o wzór umowy.

Oczywiście nikt umowy nie odesłał i nawet nie raczył odpowiedzieć jednym zdaniem dlaczego. Natomiast wczoraj przyszło automatyczne potwierdzenie, że ktoś ten e-mail przeczytał. Po 40 dniach od wysłania!!! (sic!)


Re: Reklama z Smartach - Gość - 07.11.2005

Mam takie pytanie!!!!

Kto ma smarta oklejonego w Redsa i czasami parkuje na Natolinie?


Re: Reklama z Smartach - Gość - 07.11.2005

Tego Redsa to ja bardzo często widze, chyba jest ich kilka....
Zapytam w Kompani!


Menu