smartklub.pl
Zlot 2006 szybka ankieta - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Zlot 2006 szybka ankieta (/t-zlot-2006-szybka-ankieta--692)



Zlot 2006 szybka ankieta - basteks - 07.04.2006

Jestem w stanie zorganizowac spotkanie w diach 01 -03 maja. Zaczelibysmy w poludnie pierwszego maja, a kończyli obiadem 3 maja.

Koszt od osoby za 2 doby z pełnym wyżywieniem i noclegami 120,00 zł. Możliwość zorganizowania ogniska i dyskoteki itp.. Spływ kajakami (10 kajaków) 25 zł od osoby.

Jeśli ktokolwiek jest chętny to prosze o krótką odpowiedź poniżej.

Liczba osób jest ważna, wstępnie uzgadniałem na 40 osób.

PS. Zlot byłby w środku Polski podam link do strony jutro. Odleglosci przykładowe:

Warszawa 240
Poznań 230
Częstochowa 60
Katowice 130
Gdańsk - 460 (niestety)
Wrocław 140


Re: Zlot 2006 szybka ankieta - Gość - 07.04.2006

Do odwaznych swiat nalezy wiec sie wypowiem jako pierwszy Smile

ja bym byl chetny teoretycznie
ale juz naprawde nie wiem kiedy moj smarcik rusyz na szose bo czekam i czekam i doczekac sie nie moge :/ wiec jezeli smarcik bedize na chodzie i nic innego nie wypadnie to sie zobaczy ale moja kandydatura z wielkim znakiem zpaytania. zeby potem nie bylo ze nie ostrzegalem.


Re: Zlot 2006 szybka ankieta - Siwek - 09.04.2006

CZekam na linka i wtedy coś napiszę jak będe wiedział Smile


Re: Zlot 2006 szybka ankieta - Gość - 09.04.2006

CZESC
GDZE TO SIE ODBYC TEN NASZ ZLOCIK MAJOWY, NIE WIEM CZY SMARTKIEM JA DO WAS ZAWITAM, ALE TAK CZY SIAK BYM DO WAS WPADL I ODWIEDZIŁ

pozdrawiam


Re: Zlot 2006 szybka ankieta - kmodzele - 10.04.2006

Weź cyrkiel i odmierz na mapie kółka wg wskazówek Basteksa i się sprawa wyjaśni Very happy


Re: Zlot 2006 szybka ankieta - basteks - 10.04.2006

Miejsce nie ma znaczenia. przez 4 dni nikt tak naprawde nie wyraził chęci uczestnictwa, wiec z imprezy nici.
Tak niestety będzie z wiekszością spotkań. Nie wiem dlaczego., ale klubowicze nie maja ochoty sie spotkać.
Podobnie będzie z Miedzyzdrojami nawet Ci co najwięcej piszą to i tak nie przyjadą.


Re: Zlot 2006 szybka ankieta - kmodzele - 11.04.2006

Daję uroczyste słowo, że gdybym mógł się z roboty wyrwać, to bym pojechał do Miedzyzdrojów (ja dużo piszę, więc to do mnie pije Basteks).
I na "zlot" który Basteks chciał zrobić też bym przyjechał, gdyby nie to, że jak zwykle jest zlot w sobotę, kiedy są śluby, a ja się utrzymuję ze ślubów. Mimo to na poprzednich zlotach byłem!


Re: Zlot 2006 szybka ankieta - basteks - 11.04.2006

Wiem Krzychu że byś przyjechał. Piszę ogólnie. Skoro dałeś się namówić na Gladbeck to odległości nie robią wrażenia na Tobie. Na niemieckich stronach są zdjęcia z tego spotu.


Re: Zlot 2006 szybka ankieta - Siwek - 13.04.2006

Napewno udda się nam stworzyć jakiś zlot w tym roku Smile


Re: Zlot 2006 szybka ankieta - Gość - 15.04.2006

pewnie tak, jesli ktos oprocz nas bedzie mial takie checi jak my sami teraz Wink


Menu