smartklub.pl
Witam, jeszcze nie smart, ale się przymierzam. - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Pozdrówka (http://smartklub.pl/f-pozdrowka--59)
+--- Wątek: Witam, jeszcze nie smart, ale się przymierzam. (/t-witam-jeszcze-nie-smart-ale-sie-przymierzam--9502)

Strony: 1 2 3


RE: Witam, jeszcze nie smart, ale się przymierzam. - kifer - 24.11.2012

Na pewno opuści, może nie dychę, ale chociaż połowę...


RE: Witam, jeszcze nie smart, ale się przymierzam. - garbaty - 24.11.2012

jak zejdzie o połowę to biorę!


Witam, jeszcze nie smart, ale się przymierzam. - PKO - 25.11.2012

Za 12 tyś mogę oddać swojego Wink 2003 rok , diesel , klima Cool


Witam, jeszcze nie smart, ale się przymierzam. - garbaty - 25.11.2012

a PKO znowu swoje, pewnie na kredyt chce mnie jeszcze naciągnąć Wink Jeszcze trochę stargujemy, spotkamy się w pół drogi między Wejherowem a Poznaniem to może coś z tego będzie. Na razie jestem umówiony na oględziny jeszcze 2ch egzemplarzy w środę.


RE: Witam, jeszcze nie smart, ale się przymierzam. - RobsonWawa - 26.11.2012

Z tym szukaniem dobrego auta w Poznaniu to jeszcze bardziej przerypane jak z igłą .........
Sorki ......może się mylę ale wypowiadam się na podstawie własnych -złych doświadczeń.


RE: Witam, jeszcze nie smart, ale się przymierzam. - garbaty - 26.11.2012

mam wrażenie że tak samo źle jak wszędzie indziej, a im bliżej granicy, tym gorzej. Łatwiej mi w tej chwili byłoby mi chyba kupić samochód z ogłoszenia o treści: "samochód poobijany, zaliczył dzwona z rodzinką na pokładzie jak wracaliśmy z wakacji, znajomy wyklepał i lata dalej. Przebieg 300tys km, czasem zapominałem o wymianie oleju na czas, a na tylnym siedzeniu dzieciaki urządzały sobie piknik i zabawy z plasteliną. Książkę pojazdu zjadł pies, na życzenie oddam to co wydalił. " czy coś w tym rodzaju. Każdy Smart, którego oglądam, jest niebity, plastiki po prostu tak jakoś niespasowane, albo pogięty tridion bo w garażu coś spadło z górej półki. Licznik 100% niecofany, a nie zgadza się z kompem bo wgrany nowy soft. E9999 - Panie, pierwszy raz mi to wyskoczyło! Zepsułeś! Płacisz! Na prawdę tak trudno o uczciwych sprzedawców? Domyślam się, że zaraz PKO się oburzy, że On uczciwy i ma ładnego i zadbanego i 100% niebitego (najwyżej czasem klapsa dostał) i z oryginalnym przebiegiem, ale dalej nie w moich widełkach cenowych. Wink


RE: Witam, jeszcze nie smart, ale się przymierzam. - PKO - 26.11.2012

Nie muszę nikomu nic udowadniać , a przytoczę jak to czytam parę starych ale jarych powiedzonek Very happy

1. Chciwy dwa razy traci
2. Kto tanio kupuje ten robi to dwa razy
3. Polak mądry po szkodzie

P.S.
Zamiast tyle jeździć tracić czas i pieniądze , podjechał byś na wczasy nad morze , połowił rybkę i kupił przy okazji furgona ...Evil or very mad


RE: Witam, jeszcze nie smart, ale się przymierzam. - garbaty - 26.11.2012

wszystko fajnie i pięknie, ale budżet musiałby się trochę powiększyć. Poczekamy, zobaczymy.


RE: Witam, jeszcze nie smart, ale się przymierzam. - ms2 - 26.11.2012

jak jesteś z Poznania zagadaj do Jakubo... serwisuje więc może coś znajdzie Razz


RE: Witam, jeszcze nie smart, ale się przymierzam. - skynet - 20.12.2012

Na Smarta na którego nie trzeba dokładać (ZBYT wiele dokładać) to 12 tys trzeba dać. A może nawet i 13 tys. Piszę o dieslu.


Menu