smartklub.pl
Witam i o smarta pytam - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Pozdrówka (http://smartklub.pl/f-pozdrowka--59)
+--- Wątek: Witam i o smarta pytam (/t-witam-i-o-smarta-pytam--9575)



Witam i o smarta pytam - kenny - 11.12.2012

Witam Szanowne Grono,
Obecnie jestem na etapie poszukiwania drugiego auta, typowo miejskiego. Czy to będzie Smart? Jeszcze nie wiem, ale może się tu przekonam.
Interesują mnie auta tylko z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem CDI z początkowych lat produkcji. Od jakiegoś czasu czytam forum i zbieram informacje, jak i przeglądam ogłoszenia. Mam nadzieję, że dzięki Wam uda mi się kupić dobry egzemplarz.
Pozdrawiam,
kenny


RE: Witam i o smarta pytam - cabriolecik - 11.12.2012

Witaj na forum! jeśli drugie auto i ma być to do miasta to smart jest idealnym wyborem!


RE: Witam i o smarta pytam - RobsonWawa - 11.12.2012

Może decyzję ułatwi Ci mój przykład. Smart był czwartym autem w domu i bardzo szybko awansował do roli pierwszego. Drugie dużo większe auto odpalam tylko przy wyjazdach rodzinnych. Wiedz też że fakt taki nie jest spowodowany ekonomią , bo mój smart do aut ekonomicznych nie należy Smile


RE: Witam i o smarta pytam - SmarcikS - 11.12.2012

RobsonWawa a jakie jest spalanie twojego smarcika?Smile


RE: Witam i o smarta pytam - obwd-crash - 11.12.2012

Witam w gronie zarażonych Evil or very mad
Uwaga, ta choroba się szybko rozwija w organizmie Hammer
Życzę powodzenia w poszukiwaniach Smile


RE: Witam i o smarta pytam - kenny - 11.12.2012

Auto głównie dla mnie na dojazdy do pracy, a że pracuję w zagłębiu biurowym na służewcu to myślę że smarta zawsze gdzieś wcisnę Wink
Przeglądam ceny części i nie wygląda to tragicznie, więc w sumie to temat już klepnięty. Poza tym sporo ciekawych rzeczy na forum czytam, a ludzie też wyglądają na przyjaznych Wink Teraz jeszcze trzeba znaleźć zdrowy egzemplarz. Szukam z mazowieckiego, bo nie mam czasu jeździć gdzieś dalej po auto. Budżet, wiadomo jak najmniejszy Wink, ale tak docelowo to 8-9k.


RE: Witam i o smarta pytam - obwd-crash - 11.12.2012

Przejechałem od zakupu ponad 35kkm, i jedyne ceny części jakie znam to sprzęgło i poducha silnika z przodu /bolesne ale konieczne i wiedziałem, że mnie czeka ze względu na przebieg auta 150km/.
Ani klocki, szczęki, wahacze, łączniki, drążki nic jeszcze mi nie siadło, ale auto było przywiezione świeżo z Niemiec, ktoś chyba do samego końca inwestował w nie.


RE: Witam i o smarta pytam - Nestor - 11.12.2012

Witaj i powodzonka.

Wkrótce to będzie ten pierwszy - zobaczysz Smile


RE: Witam i o smarta pytam - s1kuna - 12.12.2012

kenny,my też mieliśmy spory dylemat jakie drugie autko kupić,więc wiem co przezywasz,ale nic sie nie martw
kup a zobaczysz jaka to frajda jak podjeżdzasz na stacje lejesz za 90zł i spalanie na poziomie 4l,bajka.
mało tego moja dziewczyna która tym jeździ nie chce jeździć już naszym drugim autem,bo to za duże,żle sie parkuje w mieście no i manual.I teraz jak gdzieś mamy jechać co wybiera: oczywiście Małego!!!!


Menu