smartklub.pl
[450] Brzydal Mój - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [450] Brzydal Mój (/t-450-brzydal-moj--9601)

Strony: 1 2 3


Brzydal Mój - Katharina - 16.12.2012

Przedstawiam Mojego Brzydala

[attachment=3837]

Żeby nie było to Kwiaty kleiłam sama SmileCool
Brzydalowi bije serduszko napędzane ropą, narodzony w 2000r., na wyposażeniu klimatyzacja (chwilowo nie działająca przez jakiś kabel czy rurkę), elektryczne szyby, szklany dach, skrzynia automatyczna + tiptronik, radio bez CD i bez MP3 a na lato będą felgi aluminiowe; jakieś ładne srebrne... yyy albo czarne w różowe kwiatki, jeszcze nie wiem Rolleyes


RE: Brzydal Mój - cabriolecik - 17.12.2012

Fajna bryczka! Smile


RE: Brzydal Mój - Fireman - 17.12.2012

Ładny, te felgi to bym dał jasnopiorónkowe w kropki! Przyjemnej jazdy i niczym nie pohamowanej fantazji przy upiększaniu "Brzydalka".


RE: Brzydal Mój - Katharina - 10.02.2013

Felgi już zakupione i skompletowane czekają na wiosnę Smile Niestety srebrne ale przeżyję. Ogólnie w tym miesiącu Brzydal został mocno doinwestowany, w/w koła, tarcze, klocki, coś w zawieszeniu, termostat, olej, czyszczenie EGR, zrobione klamki bo ciężko chodziły, i połowicznie zrobione ogrzewanie. Połowicznie dlatego że allegrowicz od którego kupiłam linkę od regulacji ogrzewania wysłał mi tą od regulacji na to co ma grzać (szyba, środek czy nogi) a ta jest za długa i mechanik coś z nią pokombinował i założył ale trzeba będzie jeszcze raz ją wymienić.
Ale sprawa ważniejsza, odkąd mogę bawić się w ciepło zimno Wink zauważyłam że jak przesunę na max na ciepło to na desce rozdzielczej zapala się kontrolka żółta jedna kreska w poziomie i trzy w pionie, mąż mówi że ma podobną u siebie jak włącza podgrzewane fotele. Czyżbym miała podgrzewane fotele? To bonus za doinwestowanie?
Znalazłam książkę obsługi na konkurencyjnym (ale mało Wink ) forum ale tam jest tylko do nowszego modelu i włączniki do grzanych siedzeń są mniej więcej w okolicach moich włączników do klimy i ogrzewania szyby. Możliwe aby to były grzane fotele?


RE: Brzydal Mój - Kanapa - 10.02.2013

Kath - uzupełnij proszę opis auta w profilu.
Jeżeli masz grzechotnika to poszukaj na forum hasła dogrzewanie.
Pomyśl również na emulatorem EGR.Evil or very mad


RE: Brzydal Mój - Katharina - 10.02.2013

Już znalezione, dzięki. O emulatorze już rozmawiałam, zostaje jak jest i czyszczenie raz na rok Wink
Zapomniałam jeszcze że łożysko w tylnym kole zostało wymienione no i żaróweczka stopu bo była na odwrót wsadzona i z przodu jedna wymieniona bo się spaliła i nowe wycieraczki a no i płyn do spryskiwaczy Smile Smile Smile


RE: Brzydal Mój - ROGAL08 - 10.02.2013

Ciemne na białym


RE: Brzydal Mój - Katharina - 17.04.2013

Brzydal ogłosił sezon letni, ściągnął zimowe buty i założył obuwie ze stopów lekkich co prawda nie w różowe kwiatki ale... Wink


RE: Brzydal Mój - krzyss - 17.04.2013

Fajne te kwiatki... powiedz mi kupilas je gdzies gotowe czy specjalnie dla Ciebie drukowali?
Zrobil bym prezent swojej Kasi...

A co do felg to skoro da sie czachy, to i kwiatki pewnie tez:
[Obrazek: hydrotransfer_hydrografika_opel_corsa_b_kolo.jpg]


RE: Brzydal Mój - Andreas - 17.04.2013

Fajny smart.

Pozdrówki z Chemnitz Wink


Menu