smartklub.pl
Nowy na forum - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Pozdrówka (http://smartklub.pl/f-pozdrowka--59)
+--- Wątek: Nowy na forum (/t-nowy-na-forum--9647)

Strony: 1 2


Nowy na forum - kuna74 - 26.12.2012

Witam wszystkich .:- Jestem szczesliwym posiadaczem Smarta forfour 1.5 CDI,wersja angielska poniewaz mieszkam w tym kraju,autko kupilem okazyjnie od dziadkow ktorzy sprzedawali je dla wnuczka marynarza jezdzil nim kilka razy w roku efekt auto z 2005 i tylko 53k mil,przebieg oryginalny sprawdzalem.Wersja moze nie za bogata bo tylko klima i elektryczne przednie szyby,ale reszte gadgetow ulepszajacych i upiekszajacych doloze sam.Np.wskaznik temp.wody juz jest na slupku[standardowo auto posiada tylko kontrolke temp. krytycznej ktorej zapalenie sie znaczy juz niestety w 99 procent powazny problem- chociazby uszczelka glowicy]jest jeszcze kilka mods ktore zrobilem a jeszcze wiecej pomyslow ale to tematy do innych dzialow ... Jeszcze raz witam wszystkich i pozdrawiam oraz zycze wszystkiego najlepszego w nadchodzacym nowym roku.Slawek


RE: Nowy na forum - obwd-crash - 26.12.2012

Witam wśród zarażonych.
Jak czytam, to już jesteś nieźle zakręcony, czyli "zaraza" się dobrze rozwija.
Szerokości i miłego smartowania życzę


RE: Nowy na forum - RobsonWawa - 26.12.2012

Witamy z Warszawy. Dobrej zabawySmile


RE: Nowy na forum - ŁYSY13 - 26.12.2012

Tak zabawa w smarty to fajna sprawa . Warszawa wita


RE: Nowy na forum - kuna74 - 26.12.2012

Musze sie z wami podzielic pewnym odczuciem ktorego doznalem siadajac za kierownica tego smarta,otoz przystepujac do jazdy probnej z babcia wlasciciela obok na fotelu ,poprostu usiadlem odpalilem silnik i jazda czulem sie tak jakbym juz byl od dawna jego wlascicielem,niesamowite wszystko na swoim miejscu,niczego nie trzeba bylo szukac.Widze te usmiechy na twarzach niektorych z was..Ale chce powiedziec ze to swiadczy jak najlepiej o danym aucie[dotyczy nie tylko smartow rzecz jasna].Tak ze jestem naprawde mile zaskoczony tym co to autko potrafi[przesiadlem sie z Grand Vitary] i naprawde nie zaluje,a wszystkim nie zdecydowanym polecam akurat ff 1.5 cdi bo stylistyka ergo i eko nomia sa tutaj na wysokim poziomie.


RE: Nowy na forum - s1kuna - 27.12.2012

życze powodzenia i witaj w gronie zarażonych,ja miałem takie same wrażenia kupując tego małego brzdąca dziewczynie,co ja mówie nadal je mam oczywiście jak da sie mi przejechać,a jest ciężko wyrwać jej kierownice.
Jak kiedyś nie chciała jeżdzić zwykłym autem,to teraz mogłaby go nie gasić,hehe


RE: Nowy na forum - Kanapa - 27.12.2012

Witamy wśród właścicieli F4. Evil or very mad


RE: Nowy na forum - cabriolecik - 27.12.2012

Witaj na forum Smile


RE: Nowy na forum - Lakerol - 28.12.2012

Powitac kolejnego "szalenca" im nas wiecej tym lepiej Wink

A ja wciaz czekam i prawdopodobnie dopiero w okolicach 7.01 dotrze do mnie moje toczydelko Sad


RE: Nowy na forum - Fireman - 28.12.2012

Witaj kolego przyjemnej jazdy.


Menu