smartklub.pl
Reklama na Smartkach - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Reklama na Smartkach (/t-reklama-na-smartkach--976)

Strony: 1 2


Re: Reklama na Smartkach - Gość - 21.03.2007

tak jak pisałem, oni mają swoją flotę i faktycznie na ulicach Wawy widać te samochody. Ja co jakiś czas widze pod salą kongresową kilka identycznie oklejonych SM. Wydaje mi się, że oni nie oklejają innych....a ten pop-up to chyba tylko taka ściema :-?


Re: Reklama na Smartkach - Jarro - 21.03.2007

to niech admin sciagnie te reklame bo tylko wkurza Mad


Re: Reklama na Smartkach - kmodzele - 22.03.2007

To forum nie ma admina ... Sad
Tzn jest, ale zagląda tu raz w roku i jeśli forum działa, to koniec interwencji.
Ale nie marudzę, fajnie, że forum działa. Tylko uprzedzam, by się nikt nie spodziewał jakichś interwencji.

A przy okazji: ten popup pojawia się od prawie 2,5 roku i nie znam nikogo, komu udało by się rzeczywiście skorzystać z tej głupiej informacji.
A reklama pojawia się niezmiennie i pojawia....
Reklamująca się firma, to chyba pralnia brudnych pieniędzy.


Re: Reklama na Smartkach - Lolek - 22.03.2007

Ja mam oklejone wszystkie samochody w rodzinie reklamami swojej firmy i to jest najlepsze rozwiązanie. Co prawda trudno mówić o jakichś konkretnych zyskach, ale parę osób mówiło mi, że nasze samochody zauważają na ulicach. Pozdrawiam.


Re: Reklama na Smartkach - Gość - 22.03.2007

to ja okleje swoje samochody fotkami rodziny, wymysle jakis fajny slogan i juz Razz
a tak powaznie, to sie zastanawiam nad tym dlaczego firmy nie wykorzystuja wlasnie takiego nosnika reklamy jakim jest smart. Ludzie ogladaja sie za tym samochodem jak nie jest oklejony a co mowic jak sie go ubierze w fajna reklame Suprised


Re: Reklama na Smartkach - Lolek - 22.03.2007

Myślę, że to kwestia kasy, tak jak ktoś pisał 7 stówek, to w przypadku mojej firmy nie uda się tego odebrać. Może w innych branżach, ale nie w poligrafii. Pozdrawiam.


Re: Reklama na Smartkach - Gość - 22.03.2007

Ejo ... jeżdziłem z oklejonym smartem w kampanii Martini w 10.2006r..Niby fajnie ale drugi raz nie dam sobie okleić auta. Po rozklejeniu wylazło parę uszkodzeń od noża i takie tam ... niesmak pozostaje,moim zdaniem "gra nie jest warta świeczki"


Re: Reklama na Smartkach - kmodzele - 22.03.2007

Tomasz, rozwiń, proszę. Bardzo mnie to interesuje.
Czy chodzi Ci o to, że w czasie zdejmowania reklam, uszkodzono lakier? No i co, nie poczuwają się do tego, że popsuli? Odszkodowanie się należy, albo zwrot kosztów naprawy u lakiernika. Nie?


Re: Reklama na Smartkach - salem - 23.03.2007

A czy to jest jednorazowa zapłata czy co miesięczna ????


Re: Reklama na Smartkach - Gość - 23.03.2007

Ejo ... parę SMARKÓW wylądowało u lakiernika w mercedesie po ściągnieciu folii na koszt zlecającego wożenie reklam. Z niektórych przy ściagniu foli ściągneli je z lakierem Wink ... trudno uwierzyć ale tak było, noża tez używali jak siekiery .... pozostał niesmak i więcej się nie dam namówić. Niby można zarobić parę stówek za miesiąc ale ..... szkoda smarka .... a nie należę do ludzi którzy przykrywają auto kocem na noc.


Menu