smartklub.pl
[450] Malinowy Smarcior - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [450] Malinowy Smarcior (/t-450-malinowy-smarcior--9818)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Malinowy Smarcior - obwd-crash - 11.02.2013

Co różnicy wagi kół na stalowych felgach i tych na alu, to przy łącznej wadze Smarta to jest jak skorupka na g..nie Evil or very mad - osobiście ważyłem te i inne elementy.
Wyszło między innymi, że fotele skórzane są lżejsze od tekstylnych Suprised

odpowiedź przesłałem Ci na PW


RE: Malinowy Smarcior - dominikk - 11.02.2013

(11.02.2013, 19:05)obwd-crash napisał(a): Co różnicy wagi kół na stalowych felgach i tych na alu, to przy łącznej wadze Smarta to jest jak skorupka na g..nie Evil or very mad - osobiście ważyłem te i inne elementy.

Powiedzmy że dla mnie ma to jakieś znaczenie Smile . To skoro ważyłeś może znasz wagę stalówek??


RE: Malinowy Smarcior - dominikk - 15.02.2013

zdjęcie z dzisiejszego przymierzania FOTELA do smarka Razz .

Niestety jest drobny problem a mianowicie fotel jest troszkę za szeroki Wink z drzwi musiałem odkręcić schowek, a fotel musi być o jakieś 2 cm przechylony pod kątem do wewnątrz , dopiero wówczas uda się zamknąć drzwi nie ryzykując wybicia szyby w drzwiach Very happy .

Teraz czekam na mocowania do kubła które po wymierzeniu przygotowuje mój kolega. Mam nadzieję że na dniach uda się je wykonać i kubeł wskoczy do smarta Very happy .

Potem zostaje tylko wspawanie plytek pod mocowanie "uszu" od pasów i temat fotela i pasów będzie zakończony Wink


Jedna rzecz wyszła tylko przy całości projektu, ponieważ zależy mi na tym by fotel "siedział" jak najniżej , w związku z tym musi być stosunkowo mocno wysunięty do przodu,a co za tym idzie kierownica z odsadzeniem 90mm odpada bo będę miał ją na twarzy i kręcić bym musiał zębami Laughing , więc muszę poszukać zamszowej kiery bez odsadzenia (coś na wzór tych w bolidach F1 ) , dobrze że mój kumpel odkupi moją kiere do swojego saxo Razz którym w tym roku mam nadzieję że pojeździmy trochę w PPAiK Cool


RE: Malinowy Smarcior - dominikk - 17.02.2013

Mała sesja zdjęciowa z dzisiaj Smile


RE: Malinowy Smarcior - RobsonWawa - 17.02.2013

Według mnie bardzo ładny kolorek Smile


RE: Malinowy Smarcior - dominikk - 17.02.2013

(17.02.2013, 19:01)RobsonWawa napisał(a): Według mnie bardzo ładny kolorek Smile

Ładny czy nie ważne że "męski" haha.


Malinowy Smarcior - Kanapa - 17.02.2013

Co do zamszowej kierownicy to mam nadzieję, ze posiadasz aktualne i odpowiednie papiery dla kierownika krecacego niestandardowym kółkiem?


Sent from my Phone using Tapatalk


RE: Malinowy Smarcior - dominikk - 17.02.2013

(17.02.2013, 20:16)kanapa napisał(a): Co do zamszowej kierownicy to mam nadzieję, ze posiadasz aktualne i odpowiednie papiery dla kierownika krecacego niestandardowym kółkiem?

o jakie papiery Ci chodzi ?? W sensie licencje rajdową ?? Czy homologację drogową na kierownicę ??


RE: Malinowy Smarcior - kifer - 18.02.2013

(17.02.2013, 19:16)dominikk napisał(a):
(17.02.2013, 19:01)RobsonWawa napisał(a): Według mnie bardzo ładny kolorek Smile

Ładny czy nie ważne że "męski" haha.

Ten kolor dobry jest! I wystarczająco męski. Smile


RE: Malinowy Smarcior - kenny - 18.02.2013

(18.02.2013, 00:07)kifer napisał(a):
(17.02.2013, 19:16)dominikk napisał(a):
(17.02.2013, 19:01)RobsonWawa napisał(a): Według mnie bardzo ładny kolorek Smile

Ładny czy nie ważne że "męski" haha.

Ten kolor dobry jest! I wystarczająco męski. Smile

Tak męski że klatka i kubeł być musi Wink


Menu