smartklub.pl
[450] Malinowy Smarcior - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [450] Malinowy Smarcior (/t-450-malinowy-smarcior--9818)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Malinowy Smarcior - Kanapa - 18.02.2013

(17.02.2013, 23:03)dominikk napisał(a):
(17.02.2013, 20:16)kanapa napisał(a): Co do zamszowej kierownicy to mam nadzieję, ze posiadasz aktualne i odpowiednie papiery dla kierownika krecacego niestandardowym kółkiem?

o jakie papiery Ci chodzi ?? W sensie licencje rajdową ?? Czy homologację drogową na kierownicę ??

Licencya raydowa chyba upoważnia do używania kierownicy bez homologacji.
Ja tam sie nie znam - pamietam tylko pytania policji z łapanek policji z pasa startowego na Zaspie.


Sent from my Phone using Tapatalk


RE: Malinowy Smarcior - dominikk - 18.02.2013

(18.02.2013, 00:36)kenny napisał(a):
(18.02.2013, 00:07)kifer napisał(a):
(17.02.2013, 19:16)dominikk napisał(a):
(17.02.2013, 19:01)RobsonWawa napisał(a): Według mnie bardzo ładny kolorek Smile

Ładny czy nie ważne że "męski" haha.

Ten kolor dobry jest! I wystarczająco męski. Smile

Tak menski że klatka i kubeł być musi Wink

dokładnie Wink

(18.02.2013, 00:36)kenny napisał(a):
(18.02.2013, 00:07)kifer napisał(a):
(17.02.2013, 19:16)dominikk napisał(a):
(17.02.2013, 19:01)RobsonWawa napisał(a): Według mnie bardzo ładny kolorek Smile

Ładny czy nie ważne że "męski" haha.

Ten kolor dobry jest! I wystarczająco męski. Smile

Tak menski że klatka i kubeł być musi Wink

dokładnie


RE: Malinowy Smarcior - dominikk - 21.02.2013

No to ciekawostka mnie wczoraj spotkała .... Hmmm.. chyba komuś się moje felgi spodobały z lewej strony 3 śruby palcami dokręcałem , z prawej jedna luźna 2 poluzowane, tył nie ruszony.. Wygląda jak by ktoś nie zdarzył mi odkręcić kół Very happy . Fart ze się nie zabiłem...


RE: Malinowy Smarcior - dominikk - 23.02.2013

TEST RAZ ,DWA ,RAZ ... HALO WIDAĆ MNIE , SŁYCHAĆ ?? Very happy


RE: Malinowy Smarcior - Kanapa - 23.02.2013

[Obrazek: djembe.gif]


RE: Malinowy Smarcior - obwd-crash - 23.02.2013

Widać ale nie słychać Smile


RE: Malinowy Smarcior - dominikk - 23.02.2013

No to graty zacząłem kompletować Smile dziś dogadałem zakup nowego silniora Smile zostaje jeszcze sprzęgło Wink , chłodnica oleju , i będzie można zacząć składanie motorowni Very happy . Puki co ten silniczek smrodzi, ale jeździ więc się nie spieszę Razz,zwłaszcza że sądzę iż zapach spalin to bardziej przez uszkodzony kolektor przy turbo .


RE: Malinowy Smarcior - dominikk - 26.02.2013

no i smarcior wczoraj powiedział - kicham nie jadę ...

Musiałem po ostatniej naprawie rozrusznika kiedy to przez pomyłkę wyjęto i rozłączono mi również silniczek zm. biegów zakodować go, bo głupiał przy odpalaniu i długo szukał neutrala.
Pojechałem więc żeby spróbować zakodować silniczek ,a ten podczas prób mówił kilka razy : nie,nie,nie aż w końcu powiedział - spierd... ! i smart juz z warsztatu nie wyjechał Laughing .

Dziś już zakupiłem inny silniczek i jutro mam nadzieję że będzie więc pojutrze smarcior powinien już jeździć tak jak trzeba Wink


RE: Malinowy Smarcior - dominikk - 30.03.2013

Dawno nic ciekawego w moim smarcie poza paroma usterkami się nie działo,więc postanowiłem co nieco zmienić ...

Smarcior przejdzie na dniach przegląd kapitalny z wymianą wszystkich filtrów, oleju , wszystkich świec zapłonowych ,oraz płukania silnika spejcałem TUNAP(swoją drogą polecam te preparaty choć mogą być ciężko dostępne - w razie co służę pomocą w zdobyciu Wink )

Również w końcu doczekałem się wypalenia mocowań do fotela , tak więc od razu fotel też będzie lądował w aucie wraz z pasami szelkowymi Smile

teraz jestem tylko w trakcie poszukiwania kierownicy zamszowej ale bez odsadzenia co nie jest aż tak proste bo tych bez odsadzenia wyboru dużego nie ma Confused

Pozdrawiam Smile


RE: Malinowy Smarcior - dominikk - 06.04.2013

Zdjecie z przed minuty Smile bo właśnie świece wymieniam... Chyba to może rozwiązywać mój problem z dziwna praca silnika hehe


Menu