smartklub.pl
[451] Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [451] Od Passion-a do Nygussion-a czyli... (/t-451-od-passion-a-do-nygussion-a-czyli--9828)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - kuri3 - 15.07.2013

(15.07.2013, 14:46)BoYan napisał(a): A jak z prowadzeniem lepiej 175 niz 145. Felgi moje to np. http://allegro.pl/felga-smart-15-fortwo-3x112-pojedyncza-ideal-i3381360988.html

na te felgi max na przód założysz oponę 155/60 bo ta felga ma 3.5" szerokości i to już jest max jaki możesz tam daćSmile
lepiej poszukać felg szerszychSmile


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - Nygus - 15.07.2013

tak, tak na aucie prezentują się odlotowo Very happyVery happyVery happy


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - obwd-crash - 15.07.2013

(15.07.2013, 15:19)kanapa napisał(a):
Cytat:Dodatkowo mam obniżone zawieszenie o 30mm

Sam obniżałeś - czy ten typ tak już miał?
Tylko sprężyny czy również amortyzatory masz inne?

Przez ponad 1,5 roku podejrzewałem, że coś z zawieszeniem mam innego jak reszta Smartów - miałem mniejsze szczeliny między górą opon a krawędzią błotnika o jakieś dwa palce. Gdy zaczęła schodzić mi czarna farba ze sprężyn z tyłu i pokazała się czerwona farba to "zaświeciła mi się pulsująca na przemian czerwona i zielona lampa, że coś było motane także z zawieszeniem przez poprzedniego właściciela - tylko, którego, bo w Niemczech miał ich 8 (!!!!) a ja jestem 1 w Polsce".
W moim aucie w zestawieniu z tym co wynika z numeru VIN zgadza mi się kolor paneli, tridionu, typ silnika, i niebieskie plastiki wewnątrz, a reszta co jest to musiał dołożyć poprzedni właściciel (tylko który z nich co dołożył ?)- szklany dach, skrzynia automat, skórzana tapicerka z kierownicą w skórze, manetki biegów przy kierownicy, tuby z głośnikami, głośniki wysokotonowe, skórzane schowki w drzwiach zamiast siatek, szuflada pod siedzeniem kierowcy, zmieniarka CD (radia oryginalnego nie było), dodatkowe nakładki poszerzające progi i inna blenda wydechu - z dołu dłuższa do tyłu, antena do GPS na dachu szklanym - płetwa rekina.
Po poście Firemana z linkiem dotyczącym zestawów do tuningu, zrobiłem rzut pod auto i sprawdziłem dokładnie amory oraz sprężyny z tyłu - opis pasuje jak ulał do tego linku.

Z przykrością muszę stwierdzić, iż do tej pory nie jeździłem innym F2 450 i nie mam porównania co do prowadzenia auta, ale mam odczucie na niektórych drogach, jakby komfort jazdy uzależniony był wyłącznie od ciśnienia w oponach Laughing.


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - ŁYSY13 - 15.07.2013

A przecie Nygusiątko powiedziało ze będzie kiszka i kto miał racioze Papa Łysy


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - Nygus - 15.07.2013

To fakt bez weryfikacji na aucie szczerze przyznaje nie byłem przekonany a Łysy namawiał nie odpuszczał Smile za co wielkie dzięki! Efekt końcowy banan na gębie Very happy Dzięki
RobsonWawa również dzięki Smile


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - PKO - 15.07.2013

Wer pizdiś Beer Teraz trzeba pokazać furgona na jakieś porządnej imprezie np. smart times Very happyRazz


pzdr
PKO


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - Nygus - 15.07.2013

No jak projekt się zakończy to i się pokaże :d Jak na razie prace pilnie trwają :d Zobaczymy co czas przyniesie Smile To długi serial jak "Moda na sukces" :d


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - PKO - 15.07.2013

Daj znać kiedy się zakończy bo przy twoim zapale końca możemy się nie doczekać RazzVery happyCool


pzdr
PKO


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - Nygus - 15.07.2013

Ciężko stwierdzić :d Wizje mam non stop :d W nocy podczas snu przeprowadzam modyfikacje na sucho a za dnia realizuje je na żywo. Na Daimlera w SC czy Auto Ideii mogę mieć już spokojnie rezydenta Smile


Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - plesniak - 20.07.2013

Widziałem dzisiaj to cudo. Malowanie plastikowych szybek super no i calosc Smile


Sent from my iPhone using Tapatalk


Menu