smartklub.pl
[rs-parts.com] Niemiecki tuner smarta - opinie - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Serwisy, sklepy, smart Center (http://smartklub.pl/f-serwisy-sklepy-smart-center--55)
+--- Dział: Prywatne serwisy i sklepy (http://smartklub.pl/f-prywatne-serwisy-i-sklepy--70)
+---- Dział: Sklepy, Tuning, Usługi (http://smartklub.pl/f-sklepy-tuning-uslugi--85)
+---- Wątek: [rs-parts.com] Niemiecki tuner smarta - opinie (/t-rs-parts-com-niemiecki-tuner-smarta-opinie--9950)

Strony: 1 2 3


[rs-parts.com] Niemiecki tuner smarta - opinie - Kanapa - 12.02.2013

Kilka/naście smartów w klubie jeździ z programami opracowanymi przez tą firmę.Rolleyes
Podaję namiary - cennik jest zamieszczony na stronie ale w trakcie Smartimes są zawsze do wynegocjowania specjalne ceny.

s-parts
Inhaber Robert Sekulic
Wasserbank 9
58456 Witten
Fax.02302-392378
E-mail: info@rs-parts.de
http://www.rs-parts.com


RE: [rs-parts.com] Niemiecki tuner smarta - opinie - DaSza - 12.02.2013

Nie wiem czy to prawda, ale jak z nimi korespondowałem, to w tym roku ma ich nie być na Smart-Times.
A ponieważ i tak ze względu na inne plany wyjazdowe (rybkiSmile) nie pojadę na ten zlot, to przećwiczyłem procedurę wysyłania do nich ECU.
ECU wysłałem w czwartek w nocy POCZTEXem i w środę (lub czwartek) miałem ECU znowu w Smarcie.
Powiem, że współpraca i kontakt wzorowy. Ponieważ po niemiecku to ja tylko Hans Kloss i Trabant umiem powiedzieć, bez problemu dogadałem się po angielsku.


RE: [rs-parts.com] Niemiecki tuner smarta - opinie - Szupryk - 12.02.2013

Ja bym olał ich programy.

Gotowce wgrywane na szybko - w jednym wyjdzie 100 km w innym 80 Laughing

Lepiej robić w Polsce u znanych i uznanych tunerów.

A na smarttimes, to oni kręcą takie lody, że chyba na cały rok im starcza Very happy


RE: [rs-parts.com] Niemiecki tuner smarta - opinie - krzyss - 13.02.2013

U ktorego tunera w Polsce chcesz robic ? daj linka tylko do sprawdzonych, bo teoretyzowac to kazdy moze...
Gdzie w polsce zrobia ECO wolnossace ?
W polsce mozna zrobic diesla, benzyne robi tylko vtech ale robi to... tak se. Ja mam od nich program i po przejechaniu sie autami po programach RS wiem ze vtech nie robi tak dobrze...


RE: [rs-parts.com] Niemiecki tuner smarta - opinie - RobsonWawa - 13.02.2013

Ja przez prawie rok szukałem firmy która potrafiła by się zająć takim małym i wolnym silnikiem.
V-Tech Kraków nawet nie chciał rozmawiać.
Podbić turbo i owszem, ale jeśli chodzi jakość usługi to bym polemizował.
Zrobienie prawdziwej mapy dopasowanej do auta seryjnego to nieporozumienie, indywidualne mapy tak naprawdę tworzone są do aut wyczynowych odpowiednio przygotowanych mechanicznie i ze sporym budżetem. Dla nas pytanie co ? za ile ?
RS i JW opracowały mapy uniwersalne do każdego smarta, większość podparta jest certyfikatem .
Ceny300-500 E na warunki europejski przystępne dla każdego kierowcy, po przeliczeniu na pln. o dziwo zbliżone do cen na polskim rynku. Indywidualne strojenie w RS zaczyna się od 2490E i usługę wykonują tylko dla zagranicznych gości .
Tam dostałem solidny seryjny produkt,do cienkiego silniczka, który tak naprawdę mógł by być wgrywany już w fabryce..Wyraźnie czuje się poprawę, po naszych tunerach posypały się już sprzęgła, są tacy co wykasowali "strojone mapy"


RE: [rs-parts.com] Niemiecki tuner smarta - opinie - Szupryk - 13.02.2013

Cytat:Zrobienie prawdziwej mapy dopasowanej do auta seryjnego to nieporozumienie, indywidualne mapy tak naprawdę tworzone są do aut wyczynowych odpowiednio przygotowanych mechanicznie i ze sporym budżetem. Dla nas pytanie co ? za ile ?

Tutaj się mylisz.

Mam dwa auta po indywidualnym strojeniu - koszt max 1500 zł i to nie w V Tech Very happy

Co do sprawdzonych tunerów to polecałbym :

- Masters Tuning Warszawa

- R Performance Warszawa

- Compsport Bielsko-Biała

- Dynosoft Wrocław


RE: [rs-parts.com] Niemiecki tuner smarta - opinie - krzyss - 13.02.2013

(13.02.2013, 08:33)Szupryk napisał(a): Tutaj się mylisz.

Mam dwa auta po indywidualnym strojeniu - koszt max 1500 zł i to nie w V Tech Very happy

Co do sprawdzonych tunerów to polecałbym :

- Masters Tuning Warszawa

- R Performance Warszawa

- Compsport Bielsko-Biała

- Dynosoft Wrocław

Dwa auta czy dwa smarty bo to roznica.... (idac tym tropem mam kogos kto robi super programy dla diesli BMW za 300zl, zrobil ponad 50 programow i wszyscy chwala)
Tych tunerow pytales i oni potwierdzili Ci ze zajmuja sie smartami benzynowymi i zapraszaja do swoich warsztatow ?
Bo mi sie wydaje ze zaden z nich nie podejmie sie za rozsadne pieniadze 1000-2000zl (taka jest srednia stawka za modyfikacje programu)
Ja w V-techu zaplacilem po rabacie grudniowym -30% 1350zl z fvat !

Pytalem conajmniej 6 roznych tunerow czy zajma sie moim smartem i kazdy albo odmowil albo twierdzil ze bedzie mnie to bardzo drogo kosztowalo (powyzej 3000.-) "bo oni musza zobaczyc, poczytac, auto caly dzien albo i dwa na hamowni bedzie stalo itp.

Unitronic zaproponowal ze zrobi program za 1300zl bez hamowni (i pewnie bez faktury tez)

O RS-parts czytajac sporo na zachodnich forach nawet sie nie natknalem na negatywne opinie... jedyne co to mozna bylo dyskutowac z wartosciami przyrostu mocy ktore oni podaja, ale to mozna zawsze sprawdzic na hamowni.

A wracajac do tematu, Dasza ile zaplaciles za przesylki i za program ? nie dali jakiegos rabatu w stosunku do tego co jest na stronie ?


RE: [rs-parts.com] Niemiecki tuner smarta - opinie - DaSza - 13.02.2013

Cena po negocjacjach - 320 Euro (w tym wysyłka powrotna).
POCZTEX - chyba 120-130 zł.
Koszt przelewu - 9 zł (tzw. przelew SEPA - w EUR pomiędzy bankami w UE, i jest dużo tańszy od standardowego przelewu walutowego).


RE: [rs-parts.com] Niemiecki tuner smarta - opinie - krzyss - 13.02.2013

A ktory ty dokladnie produkt wziales ?


RE: [rs-parts.com] Niemiecki tuner smarta - opinie - DaSza - 13.02.2013

RS Tunning Software 999cc z 45kW do 60kW
Link


Menu