Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[451] [451] Akcja serwisowa - zawór odcinający ogrzewanie / elektrozawór

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[451] [451] Akcja serwisowa - zawór odcinający ogrzewanie / elektrozawór
#13
 damiano.o 
Musisz doprecyzować co masz na myśli, że słabiej Ci działa ogrzewanie?! Czy zbyt długo się nagrzewa i osiąga właściwą temperaturę pracy, a co za tym idzie zbyt późno zaczyna działać ogrzewanie w kabinie, czy też w ogóle nie osiąga właściwej temperatury pracy (nawet po dłuższym czasie pracy) i przez to słabo nagrzewa wnętrze?
U mnie po akcji serwisowej, tak jak pisałem wcześniej w tym wątku, praktycznie po przejechaniu kilkuset metrów z nawiewów zaczyna lecieć ciepłe powietrze (ciepłe mam tu na myśli powietrze, którego ciepłota jest już lekko wyczuwalna). Nadmieniam, że w tym czasie siła wentylatora jest na poziomie 2 (czyli na wiatraczku), a temperatura ustawiona na 23 stopnie. W serwisie sprawdzane to było w ten sposób, że po dokonaniu "przeróbek" silnik posiadał temperaturę otoczenia, serwisant włączał wentylator na poz. 3, temperaturę ustawiał na max. i po około 3 min pracy silnika na biegu jałowym z nawiewów wyczuwalne było letnie powietrze. Mam nadzieję, że udało mi się to w miarę zrozumiale opisaćWink
RS concept (RS chip + EL-TEC  + MAKSOR ULTRA)
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: kolejna akcja serwisowa - przez ŁYSY13 - 16.10.2014, 16:01
RE: kolejna akcja serwisowa - przez damiano.o - 16.10.2014, 16:22
RE: kolejna akcja serwisowa - zawór odcinający ogrzewanie - przez damiano.o - 07.11.2014, 20:33

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  nowa akcja serwisowa FF4 33 14.516 09.04.2015, 04:32
Ostatni post: ŁYSY13
  Książka serwisowa po polsku obwd-crash 1 3.632 04.01.2015, 19:22
Ostatni post: Guniu



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu