smartklub.pl
[Ocena] 0,8 CDI diesel 2000- Stegna, Pomorskie - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Zakup kontrolowany (http://smartklub.pl/f-zakup-kontrolowany--83)
+--- Wątek: [Ocena] 0,8 CDI diesel 2000- Stegna, Pomorskie (/t-ocena-0-8-cdi-diesel-2000-stegna-pomorskie--10726)

Strony: 1 2


[Ocena] 0,8 CDI diesel 2000- Stegna, Pomorskie - bluesbulls - 02.08.2013

Witam.
Może ktoś oglądał, widział? Dlaczego taki tani? Ja go chcę bo... tani.
http://allegro.pl/smart-fortwo-0-8-cdi-2000r-automat-klimatyzacja-i3424932217.html
Może ktoś mieszka w okolicy i pooglądał by go dla mnie? Wink


RE: [Ocena] 0,8 CDI diesel 2000- Stegna, Pomorskie - szajla11 - 02.08.2013

Ja nie ogladałam ale to 2000 rocznik, nie ma alusów , recykling 500 zł + rejestracja w wydziale komunikacji tu strzelam 1200 zł ? no i jest 3-kolorowy a z tego co piszą koledzy na forum wynika że pewnie był tłuczony. Pomimo wszystko obejrzeć zawsze warto Smile ja jade obejrzec podobnego na dodatek bez dzialajacej klimy Wink
Zadzwon i wypytaj sprzedajacego o to auto Smile


RE: [Ocena] 0,8 CDI diesel 2000- Stegna, Pomorskie - bluesbulls - 02.08.2013

On nie musi być piękny -alufelgi nie mają znaczenia. To po prostu mój pierwszy smart i chcę tanio kupić. Ale 5 tys. to chyba dość mało nawet jak za 2000 rok w dieslu? Że bity - też nie przeszkadza mocno, jeśli mocno bity nie był. Aby nie był po powodzi, aby odpalał zawsze, no i ta klima brzmi zachęcająco :P


RE: [Ocena] 0,8 CDI diesel 2000- Stegna, Pomorskie - szajla11 - 02.08.2013

na forum smartlandia w dziale smietnisko znajdziesz cos o autach po powodziowych


RE: [Ocena] 0,8 CDI diesel 2000- Stegna, Pomorskie - Lolek - 02.08.2013

Cena atrakcyjna, brak szklanego dachu, plastiki wymienione na 100%, OBOWIĄZKOWO trzeba sprawdzić geometrię, reszta nieistotna. L


RE: [Ocena] 0,8 CDI diesel 2000- Stegna, Pomorskie - bluesbulls - 02.08.2013

Dzięki Lolek - rozmawiałam ze sprzedawcą - mówił, że przejechał tym smartem 500 km dwa dni temu skądś tam nad morze i dojechał Smile Mówił też, że jakiś czujnik hamulca jest do wymiany. Jadę jutro zobaczyć - ale nie wiem co da moje oglądanie - popatrzę - ładny to biorę, a że smarty wszystkie mi się podobają to pewnie spróbuję nim wrócić do Olsztyna Very happy
Z resztą nie mam wyjścia - od 3 miesięcy mam naklejkę samochodową z moimi bulterierami i w końcu muszę ją na coś nakleić :P


RE: [Ocena] 0,8 CDI diesel 2000- Stegna, Pomorskie - zlomek433 - 02.08.2013

Chyba z 4 składany ten smarcik Smile


RE: [Ocena] 0,8 CDI diesel 2000- Stegna, Pomorskie - Lolek - 02.08.2013

Mój poprzedni był składany chyba z ośmiu i też byłem zadowolony, Ale o geometrii to nie zapomnij, jak sprzedawca będzie miał jakieś obiekcje to odpuszczaj. All pierwszego swojego smarta kupił tak naprawdę bez oglądania, a potem się okazało że nie da się wyciągnąć akku, bo jest zakleszczony, a pod plastiki dospawano takie blaszki by było je do czego przykręcić. L
PA I targuj się ostro, to nie jest czas dla sprzedawców.


RE: [Ocena] 0,8 CDI diesel 2000- Stegna, Pomorskie - bluesbulls - 02.08.2013

No to jest tak: dzwoniłam jeszcze raz do gościa i powiedziałam, że chcę sprawdzić tego smarcika - geometria kół. Nie ma nic naprzeciw Smile ale niepokoi mnie inna rzecz - okazuje się, że smarcik jest jeżdżony w kraju ponad rok na szwajcarskich blachach i skończył mu się przegląd. I teraz mam wątpliwości - czy on na pewno ma zrobione opłaty, dlaczego on tak długo go nie przerejestrował i czy ja ew. nie będę miała z tym problemów - tzn. z przeglądem i przerejestrowaniem... Dziwne to jakieś, nie?


RE: [Ocena] 0,8 CDI diesel 2000- Stegna, Pomorskie - zlomek433 - 02.08.2013

(02.08.2013, 19:10)bluesbulls napisał(a): No to jest tak: dzwoniłam jeszcze raz do gościa i powiedziałam, że chcę sprawdzić tego smarcika - geometria kół. Nie ma nic naprzeciw Smile ale niepokoi mnie inna rzecz - okazuje się, że smarcik jest jeżdżony w kraju ponad rok na szwajcarskich blachach i skończył mu się przegląd. I teraz mam wątpliwości - czy on na pewno ma zrobione opłaty, dlaczego on tak długo go nie przerejestrował i czy ja ew. nie będę miała z tym problemów - tzn. z przeglądem i przerejestrowaniem... Dziwne to jakieś, nie?



Po prostu sprowadził auto na handel :P Długo stał, i jeździł na zagranicznych blachach Smile Laughing


Menu