smartklub.pl
[450] LAZY SMART - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [450] LAZY SMART (/t-450-lazy-smart--11815)



LAZY SMART - Kanapa - 17.05.2015

Taśmę 2 stronną mam na Stanie - jak trzeba daj znać.


RE: LAZY SMART - LAZY. - 17.05.2015

Witajcie, znalazłem chwilę i zmontowałem licznik. Komputer odpalił od strzała i nie wymagał żadnej ingerencji.
Wszelkie niezbędne sygnały instalacja elektryczna posiadała i nie musiałem nic ciągnąć z czujnika doładowania, tacho itp... Jako że smart posiada tempomat to drugi przycisk do sterowania komputerem muszę zamontować w innym miejscu niż proponują w instrukcji. Możliwe że będzie po lewej stronie na szczycie przełącznika świateł lub idąc na łatwiznę to w korpusie licznika, ale raczej w przełączniku. Dodatkowo zmieniła się tarcza prędkościomierza która aktualnie jest typu indiglo, nakłada się ją na fabryczną tarczę. Trzeba wyciąć maleńki fragment korpusu licznika żeby wyprowadzić przewód z tarczy bo nie można jej zginać. Przy zamykaniu licznika trzeba deczko użyć siły żeby zatrzasnąć wszystkie uchwyty w korpusie, dodatkowa grubość tarczy to utrudnia. Fabryczny lcd nie jest usuwany,a zabezpieczony przed uszkodzeniem podklejony na zewnątrz do korpusu licznika. Z ciekawych funkcji komputera oprócz typowych jest sygnał door lock który blokuje drzwi po ruszeniu z miejsca. Czeka mnie jeszcze wymiana tarcz w obrotomierzu i zegarku i połączenie ich do przetwornicy którą też muszę zamontować w taki sposób my móc regulować jasność w razie potrzeby.
Powoli do przodu, karton powoli się opróżnia. Poniżej kilka fotek z operacji.


RE: LAZY SMART - LAZY. - 19.05.2015

Zastanawiałem się czy da się dopasować jakieś osłony na dolne śruby pasów bezpieczeństwa?
Robili takie do smarta czy raczej starać się coś dopasować od innego auta?


RE: LAZY SMART - LAZY. - 22.05.2015

Dziś dotarła paczuszka z kubraczkami na fotele. Fajnie wykonane, ktoś się postarał. Wymagają małej modyfikacji bo mam w fotelach boczne poduszki.


RE: LAZY SMART - LAZY. - 23.05.2015

Pobawiłem się SD i wykasowałem błędy. Obsługa SD jest banalnie prosta, aktywacja i kasowanie opanowane.


RE: LAZY SMART - LAZY. - 31.05.2015

Aktualizacja:
Zamontowałem nową podstawę wraz z antenką. W liczydełku i czułkach uruchomiłem podświetlane tarcze. Wieczorkiem efekt jest ciekawy, problemem jest jednak podświetlenie wskazówek. Podświetlenie wskazówek jest słabe, muszę to poprawić bo nigdy dobrze nie wyglądało.
Jest mała rozbieżność w wyniku analogowym prędkości do wartości cyfrowej. Wskazówki nie zdejmowałem, a różnica jest. Poprawimy to w swoim czasie.
Nowe laczki czekają na założenie, zobaczymy jak się będą sprawować.


RE: LAZY SMART - LAZY. - 04.06.2015

Kółka zamontowane. Muszę z przodu deczko panele odsunąć bo przy skręcie deczko przycierają.


RE: LAZY SMART - obwd-crash - 07.06.2015

By wyeliminować ten efekt, Brabus zastosował specjalne wkładki styropianowe, mocowane między belkę zderzaka - pasa przedniego a panele przodu, które odsuwały-"naciągały" panele w kierunku na zewnątrz-do przodu, by koła w skręcie nie tarły.


RE: LAZY SMART - RobsonWawa - 07.06.2015

Widzę, że laczki zatoczyły koło i ponownie trafiły na Pomorze Smile


LAZY SMART - Kanapa - 07.06.2015

Smile))
Lazy mieszka może ze 3 kilometry od Szupryków.


Menu