smartklub.pl
[450] Brabus Star Black by andrzejmirek - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [450] Brabus Star Black by andrzejmirek (/t-450-brabus-star-black-by-andrzejmirek--11903)

Strony: 1 2 3 4


RE: Brabus Star Black by andrzejmirek - kolej - 12.03.2014

(12.03.2014, 20:09)andrzejmirek napisał(a): Ładnie będzie jak dostanie ciemne szybki :P Więcej modyfikacji wizualnych nie przewiduję, na pewno nie będzie wieś ksenonów, wieś wentyli, czy wieś spryskiwaczy :P
Co do klimy, najprawdopodobniej wystarczy nabić, bo nic nie chłodzi. Niestety nie była używana dobre półroku i zagrzybiała, bo śmierdzi z nawiewu, ale ozonowanie powinno załatwić sprawę.

Jak się Klimy nie używa to rdzewieją części w kompresorze, jak Ci zardzewieje sprzęgiełko, to albo się wyrobi albo kompresor do wymiany. Nabij jak najszybciej, sprawdź może się ida. Ja w tym tygodniu wymieniam właśnie sprężarkę klimy, bo sprzęgiełko się skończyło.


RE: Brabus Star Black by andrzejmirek - andrzejmirek - 12.03.2014

kompresor to ta sprężarka?
ile zapłaciłeś?


RE: Brabus Star Black by andrzejmirek - DaSza - 12.03.2014

Gdzieś chyba mam w garażu jeszcze z 450 taką lampę jaką chcesz tylko ze stłuczonym szkiełkiem od polifta, to mogę Ci dać, to zobaczysz czy pasi do Twojego modelu.


RE: Brabus Star Black by andrzejmirek - andrzejmirek - 12.03.2014

ooo, fajnie by było jakbym mógł podjechać, to byśmy to podłączyli i zobaczyli, czy działa Smile Napisz proszę swój numer na pw, to odezwę się na dniach Smile


RE: Brabus Star Black by andrzejmirek - ROZEK - 15.03.2014

Pan Marek na Górczewskiej, dacie jakiś namiar??? to obok mnie to bym podjechał. Dzięki


RE: Brabus Star Black by andrzejmirek - RobsonWawa - 15.03.2014

wystarczy poszukać Smile http://smartklub.pl/t-polecam-warsztat-warszawa-ul-gorczewska


RE: Brabus Star Black by andrzejmirek - mozdzerka - 15.03.2014

(12.03.2014, 20:09)andrzejmirek napisał(a): śmierdzi z nawiewu, ale ozonowanie powinno załatwić sprawę.


Ozonowanie załatwia sprawę z zapachami na bardzo krótko. U mnie po nabyciu wiekowego autka klima była ok, ozonowanie zrobione w serwisie konkretne, ale dopiero wymiana archaicznego filtra kabinowego na nowy zdziałała , warto i ten element sprawdzić.


RE: Brabus Star Black by andrzejmirek - andrzejmirek - 16.03.2014

Przecież wymiana filtra kabinowego przy serwisie kliny to standard.


RE: Brabus Star Black by andrzejmirek - dario616 - 16.03.2014

(12.03.2014, 20:01)andrzejmirek napisał(a): Umyłem dziś smarka, został wyglinkowany i nawoskowany.
Niestety zdążył się już troszkę przykurzyć :P
Wrzucam kilka fotek, zdjęcia wnętrza zrobię niebawem Wink

Odpicowany az miło popatrzec na foty


RE: Brabus Star Black by andrzejmirek - mozdzerka - 17.03.2014

(16.03.2014, 22:51)andrzejmirek napisał(a): Przecież wymiana filtra kabinowego przy serwisie kliny to standard.

noooo..teoretycznie tak powinno być, ale z "przeglądowcami" różnie jest
.
..U mnie standardowo taki przegląd przez poprzednich właścicieli ( było 2 wg książki, pierwszy Niemiec, a oststni rok Polak) podobno był robiony, nawet jeden posiadacz, ten pierwszy w książce to wpisywał ...a ostatni pan , od którego auto kupiłam ( nie handlarz ) sam prowadził i prowadzi serwis klimatyzacji i podobno nabił co trzeba i odświeżył co trzeba i się znał jak nikt ...
Auto kupiłam we wrześniu, od razu poszło do mechanika, kosmetyczki z ozonowaniem itp...fajnie, super miło w środku....Ale po dwóch miesiącach znów coś z powietrzem było mega nie teges. choć klimatyzacja działała bardzo dobrze- i działa tak do dzisiaj. Jestem alergikiem więc te sprawy nieświeżości, roztoczy podwójnie rozróżniam ( wysypką ;PP )
Po wymianie samego filtra kabinowego dzięki pomocy Kanapy- różnica kolosalna. Widziałam, że to nie takie łatwe - więc załóż lepiej, że Ci ją odgrzybią, nabiją czynnikiem chłodzącym to- dopóki nie dostaniesz w specyfikacji usługi, że i filtr został wymieniony- to może nie zaistnieć. Do tego trzeba rozbroić przód auta lub mieć zdolne ręce i cierpliwość, bo dostać się z małego okienka to naprawdę sztuka.
Zwłoki mojego filtra wydłubane przez Kanapę spod maski miały datę 1998.......


Menu