smartklub.pl
[451] Bajbus by Olo - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [451] Bajbus by Olo (/t-451-bajbus-by-olo--12504)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Bajbus by Olo - wroneq - 24.10.2014

1. Osram Cool Blue Hyper nie maja homologacji do użytkowania na drogach publicznych.
2. Dają fajne białe światło z niebieska poświatą ale ...
3. ... przy deszczowej pogodzie prawie nic nie widać :(

Lepiej zainwestować jak Frygi w Osram Night Breaker Unlimited


RE: Bajbus by Olo - sancruz3 - 16.02.2015

1. Wiem i nie interesuje mnie to wogole Wink
2. Biale tak ale bez poswiaty, jedynie widac na soczewce ze jest zalamanie swiatla na kolor lazurowy a z dalsza swieca jak normlane zarowki tak naprawde tylko nie tak zolto
3.To ja mam chyba lepszy wzrok bo w deszczu i zimie oraz w mgle widac dobrze Smile

Osramy Nighty padaja jak i te inne wynalazki bo maja cieniutkie wlokna wolframowe co pod wplywem napiecia gdzie normana zarowka ma takie samo i mocniejsze wlokna maja skrocona zywotnosc i pisza to wszedzie. Znam przypadki 2 tygodniwych upalen wiec wolalem nie kupowac. Jeszcze na dlugie sobie wciskam Osramy Hyper zeby swiecilo wszystko jednakowo Wink

Nastepne auto chyba juz raczej na Ledach kupie :p

Pobudka zimowa, czas zaczac felgi malowac na lato... Smart bedzie jak iPhone bialo-zloty :p


Bajbus by Olo - sancruz3 - 17.09.2015

[Obrazek: 79e0f5fc8ddfe4649586947e652e143b.jpg]

Wszyscy maja mambę mam i ja Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Bajbus by Olo - Jarecki - 17.09.2015

Nie ma to jak mikoda


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Bajbus by Olo - sancruz3 - 17.09.2015

Dokładnie Smile do tego ate klocki ceramic albo ostatecznie green stuffy bo aktualnie redstuffy z etc sa niedostępne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Bajbus by Olo - krzyss - 17.09.2015

Albo juridy white, sa ok, choc ebc red sa najlepsze


Bajbus by Olo - sancruz3 - 17.09.2015

Ale klocki ebc red, yellow, blue i najgorsze Orange zjadają tarcze bo sa utwardzane Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Bajbus by Olo - Juniorek - 17.09.2015

Ja mam w BMW ebc red i uważam ,że są to najlepsze klocki jakie dotąd miałem pomimo tego ,że nie pylą to do tego jak się je rozgrzeje to naprawde robią mega robote


Bajbus by Olo - sancruz3 - 17.09.2015

Miałeś ferii racing? Smile albo cos z willwoda Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sorry wlaczylem sobie autokorekte w gejfonie i poglupial z pisownia do reszty Smile najlepsze heble na jakich jezdzilem to audi ceramic masakra. Aczkolwiek ostatnio tetoealem nowego mini z jcw i 4 tloczkach od brembo bez zadnych naciec i nawiercen i powiem tak - szacun Smile jesli klocek jest twardy to logiczne ze zjada tarcze, miekki sam szybciej sie sciera i oszczedza tarcze. Pytanie co woliny wymienic wczesniej tarcze czy klocki.

Zestaw do smarta z ebc redstuff i tarcze groove trzeba wydac jakies 1200zl plus wysylka z de. Lekka przesada wole wrzucic przewody w oplocie do tego tarcze mikody i klocki ferodo Wink

Ale jak wiadomo kazdy lubi to co lubi Very happy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Bajbus by Olo - Kanapa - 17.09.2015

Miało być o baybusie Ola.
Założyć wam wątek klockowo-spamowy? Wink


Menu