smartklub.pl
Smart Electric Drive - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Okazje i absurdy cenowe, zakupy grupowe. (http://smartklub.pl/f-okazje-i-absurdy-cenowe-zakupy-grupowe--112)
+--- Wątek: Smart Electric Drive (/t-smart-electric-drive--15107)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Smart Electric Drive - Gizbern - 24.05.2016

Nie zawsze ekonomia wygrywa
Jeśli koś chce po prostu jeździć autem o napędzie innym niż 99,9% pozostałych użytkowników to kupi ED.
Smarty elektryczne najkorzystniej jest ściągnąć z USA ale w ilości 4, aby nie przepłacać za kontener.


RE: Smart Electric Drive - piotrasta - 25.05.2016

czy ED jest to taka sama kabina jak wersja spalinowa?
czy po wyżuceniu wszystkiego co związane jest z elektrykiem zamontuje cdi lub benzynę?


RE: Smart Electric Drive - Lolek - 25.05.2016

Skoro można spaliniaka konwertować do EV, to w drugą stronę też się da. Tyle że będziesz musiał przełożyć cały napęd, instalację elektryczną i elektronikę. DUZE przedsięwzięcie, ale jakby Ci przyszło do głowy to robić to odezwij się do mnie. Mam na sprzedaż cdi a jeśli nie będzie chętnego to go rozbieram na części. Może się dogadamy na cały napęd. Lolek
PS Jestem również fanem EV, na co dzień ganiam pugiem elektrycznym którym pokonałem już 75 tys. i trochę o tym wiem.


RE: Smart Electric Drive - __BK__ - 25.05.2016

piotrasta i Lolek - nie pijcie już. Przerobienie kilkunastoletniej toyoty w przydomowym warsztacie na napęd elektryczny może nie jest bardzo skomplikowane ale auto z poduszkami powietrznymi, ABSem i wieloma elektronicznymi "dywajsami" to nie klocki lego.


RE: Smart Electric Drive - DaSza - 25.05.2016

(24.05.2016, 19:52)MariuszB napisał(a): Dopóki Państwo nie zacznie na prawdę poważnie "dotować" i wspierać elektryków a koncerny nie wymyślą źródła zasilania pozwalającemu przejechać cirka 300 km dopóty ten typ pojazdów będzie outsiderem rynku (...)

Wystarczy przejechać się do Norwegii. Tesla jest tam popularniejsza niż u nas Smarty. A samochodzik ma całkiem rozsądny zasięg, przyśpieszenia Rolleyes  Rolleyes  i w ogóle...


RE: Smart Electric Drive - Dozzer1972 - 27.05.2016

Szkoda, ze ten koncept nie przeszedl :( dodam, ze to projekt z 2012 roku, przez 4 lata zdazyli to spierniczyc i mamy smart 453


Smart Electric Drive - ŁYSY13 - 27.05.2016

A no szkoda bo fajnie wyglądał


IPhone 6S Łysy13 emeryt


RE: Smart Electric Drive - czechirus - 15.06.2018

kojarzycie czy roleta bagażnika do 451 jest taka sama do wersji amerykanskiej jak do europejskiej?


RE: Smart Electric Drive - psuwacz - 18.06.2018

(27.05.2016, 20:08)Dozzer1972 napisał(a): Szkoda, ze ten koncept nie przeszedl :( dodam, ze to projekt z 2012 roku, przez 4 lata zdazyli to spierniczyc i mamy smart 453

Jak to było? Aaa! "De gustibus non disputandum est" - według mojego bardzo konserwatywnego (wyjątkowo) podejścia do motoryzacji panu bogu dzięki. Bo wszakże cóż oferowałby SUV od Smarta, poza znaczkiem i spuchniętą ceną. MCC czyli Micro Compact Car - tego się trzymam i takiego wyznania jestem.
Nie winię nikogo, komu się taka koncepcja podoba, tylko dla mnie purnonsens.


Smart Electric Drive - plesniak - 18.06.2018

Trzeba zrozumieć co to concept car. To samochody które wyprzedzają produkcje co najmniej o 10 lat. Jeśli chodzi o kwestię spierniczenia 453 to piszą to osoby które tym samochodem nie jeździły albo jeździły chwilę. Uwielbiam komentarze w stylu „to renówka”. Tylko pokażcie mi renowke która ma 2,70 m długości.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


Menu