smartklub.pl
Witam Wszystkich Serdecznie. - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Pozdrówka (http://smartklub.pl/f-pozdrowka--59)
+--- Wątek: Witam Wszystkich Serdecznie. (/t-witam-wszystkich-serdecznie--1680)

Strony: 1 2 3 4 5


Witam Wszystkich Serdecznie. - Gość - 04.08.2008

Jako nowy na tym forum chciałbym przywitać sie ze wszystkimi Serdecznie.Mam na imię Mariusz,mieszkam w Połczynie Zdroju,woj.zachodniopomorskie,wraz żoną jesteśmy od niedawna właścicielami Smarta Passion w wersji CDI z roku Pańskiego 2005,i mimo ze jest to drugie auto w rodzinie oboje chcemy jeździć Smartem,.......czy to już choroba,czy to już kochanie? Very happy
Takze Witam Serdecznie i Proszę o przyjecie do wielce Szanownego Grona Smarciarzy.


Re: Witam Wszystkich Serdecznie. - Gość - 04.08.2008

Ejo .... Smile i pozdrowienia ze ŚląskaSmileSmile. Teraz to już będzie tylko lepiejSmile.


Re: Witam Wszystkich Serdecznie. - PKO - 05.08.2008

hallo to juz nie pierwszy przypadek kupna smarta niby dla zony Very happy Laughing


Re: Witam Wszystkich Serdecznie. - Gość - 05.08.2008

witam serdecznie kolejnych klubowiczów Smile


Re: Witam Wszystkich Serdecznie. - monkrasek - 05.08.2008

Witaj!
Moja druga połowa też tak długo mnie przekonywała do kupna Smarta, że w końcu uległam Smile
Chyba taka jest kolej rzeczy - meżczyźni myślą "małe jest piękne" ale kupują SUVy, limuzyny.
Potem już jedyna drogą do pośmigania kolorowym maleństwem jest przekonanie połowicy, że:

1. Smart = brak problemów z parkowaniem.
2. Smart = Niskie koszty paliwa
3. Smart = Jak za poł roku kolorem wiosny będzie fioletowy, szast prast - wymienicie mu obudowę Wink
4. Smart = nikt nie przejdzie obok niego obojętnie

No i jak ma się nie udać??

A potem - "Kochanie jedź dziś Toyotą, Saabem, Passatem, Subaru (niepotrzebne skreślić) - będzie wygodniej, bezpieczniej, zrobisz mega-duże zakupy...."
A sami - pomykają z uśmiechem nr 5 na twarzy, w małych samochodziku, który w międzyczasie zdążył się okleić w żółte kwiatki...i sprawiają wrażenie najszczęśliwszych na świecie Laughing


Re: Witam Wszystkich Serdecznie. - krzynaw - 05.08.2008

wiem o czym mowisz...jednak jezeli chodzi o moja kobiete to ona chce suv-a,4x4 z wielkim dieslem

przez co bede mial spokoj i nie bedzie mi kluczykow do malenstwa zabierala Smile Very happy


Re: Witam Wszystkich Serdecznie. - monkrasek - 05.08.2008

A ja to bym chciała mieć ze 4 samochody - pozniej w zaleznosci od okazji wrzucalabym odpowiednie kluczyki do torebki Laughing


Re: Witam Wszystkich Serdecznie. - Lolek - 05.08.2008

A ja to myślałem że kobiety to dobierają samochody do koloru kreacji, ale jestem stary dureń! Smile


Re: Witam Wszystkich Serdecznie. - PKO - 05.08.2008

lolek nie do konca wiekszosc tak ma Sad moja druga (gorsza polowka Very happy ) to niby nie ma kreacji ale aut to juz sie nasluchalem ile by sie przydalo 8-)


Re: Witam Wszystkich Serdecznie. - Gość - 05.08.2008

Widzę że nie jestem odosobniony jeśli chodzi o jazdę Smarcikiem Very happy ,w moim przypadku jednak to żona zadecydowała o jego zakupie,a ja bez bicia przyznaję że był to dobry,ba....bardzo dobry pomysł 8-) co prawda mimo że posiadamy również Mercedesa SportCoupe to jednak w większości przypadków biorę kluczyki od Smerfetki Suprised jakoś tak zawsze leżą na wierzchu Razz


Menu