smartklub.pl
Smart Times 2008 - Zell am See - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Smart Times 2008 - Zell am See (/t-smart-times-2008-zell-am-see--1731)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Re: Smart Times 2008 - Zell am See - Fireman - 26.08.2008

Dziś nad ranem ok. 3.30 uściskałem swoje dziewczyny, a smarcik stał już na posesji. Żaden szaman ani jasnowidz nie przewidzi co stało się z autem bez rozebrania. Po demontarzu i oględzinach podejmę decyzją czy remont silnika czy wymiana na inny. Coż wcześniej autko spisywało się świetnie i nawet w drodze do Zell Am See bez problemu siadałem na zderzaku smarcika Jurka i Basi.
Może i trochę przykro że niemiecko szwajcarska precyzja wymagała pomocy japońskiej niezawodności w postaci TOYOTY LAND CRUISER (3,0 benzyna). Przejechałem większość drogi z Zell i jestem tym samochodem zachwycony (jak to jedzie!!!). Mimo całej sytuacji morda mi się śmiała, gdy na długich podjazdach wciskałem gaz, a Toyotka gnała do przodu - ach - ekstaza- wieczna ekstaza !!!!!!!!!!!!!!!!. Dzięki wszystkim za pomoc i wsparcie duchowe. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, co się spali to nie zgnije itp. itd...
Coż mimo niedospania napisałem chyba najdłuższego posta w życiu. Pozdrowienia dla wszystkich którzy to czytają i do zobaczenia na kolejnym zlocie. "Twardym trzeba być jak Roman Bratny"


Re: Smart Times 2008 - Zell am See - basteks - 26.08.2008

Dobrze że już jesteście na miejscu

Pozdrawiam


Re: Smart Times 2008 - Zell am See - Gość - 26.08.2008

Najważniejsze, że wszyscy dotarli cali i zdrowi a co do Kazia no to cóż zdarza się ważne, że pasażerowie wrócili cali Smile Kaziu proszę Cię nie chwal toyotki przeciez tu są wielbiciele smartow :P


Re: Smart Times 2008 - Zell am See - Lolek - 26.08.2008

Aby trochę obniżyć firemanowy zachwyt dodam że na trasie spaliła ok 12 l benzyny na setkę i jest to tak jak smart auto dwu osobowe, na tylniej kanapie jest tak niewygodnie że momentami miałem ochotę przesiąść się do smarta na lawetę. Foty jutro lub pojutrze. Smile


Re: Smart Times 2008 - Zell am See - Gość - 26.08.2008

Lolek tak trzymać Smile Smarciki są cudne toyotki bee Very happy


Re: Smart Times 2008 - Zell am See - PKO - 26.08.2008

Cytat:Lolek napisał(a):
Aby trochę obniżyć firemanowy zachwyt dodam że na trasie spaliła ok 12 l benzyny na setkę i jest to tak jak smart auto dwu osobowe, na tylniej kanapie jest tak niewygodnie że momentami miałem ochotę przesiąść się do smarta na lawetę. Foty jutro lub pojutrze. Smile

dokladnie i te plastiki w srodku 8-)


Re: Smart Times 2008 - Zell am See - Gość - 27.08.2008

Witajcie!

Ja właśnie dotarłem na miejsce. Postanowiłem jeszcze parę dni pojeździć po Europie i zwiedzić kilka ciekawych miejsc wraz z danym mi smartem FT dieslem 2 generacji. Co do problemów z moim silnikiem to tak jak wyżej Fireman napisał Żaden szaman ani jasnowidz nie przewidzi co stało się z autem bez rozebrania. Generalnie to jak odpaliłem dzisiaj smartka w Linz i zacząłem jechać, wszystko wróciło do normy, silnik chodził super turbo wróciło do życia i tak przez kolejne 700 km więc nie jest najgorzej. Muszę to wszystko jeszcze dokładnie zbadać tutaj na miejscu w jakimś dobrym warsztacie i prawdopodobnie również u Mercedesa. W Linz powiedzieli mi że z turbo wyszedł jakiś śmieć i porysował jeden cylinder oraz nastąpił mały wyciek oleju który chyba zablokował turbo. To tyle na teraz. Jak tylko uda mi się posegregować moje 1500 zdjęć to wsadzę je na google a jak trzeba to i prześlę na jakiś serwer. Tymczasem pozdrawiam wszystkich, ciesze się że wszyscy już cali i zdrowi w domu no i mam nadzieję że spotkamy się tak samo w przyszłym roku w jeszcze liczniejszej grupie!!!


Re: Smart Times 2008 - Zell am See - Gość - 28.08.2008

Cytat:Gotek napisał(a):
Nasza relacja :

Wrazenia nie do opisania - to trzeba zobaczyc.

Najlepszym podsumowaniem jest chyba :

[Obrazek: 1ac857f09aece6bc.jpg]

Noo Gotek nie mam pytań Laughing


Re: Smart Times 2008 - Zell am See - Gość - 28.08.2008

Zebys wiedział jazda brabusem to jak przeniesienie do innej galaktyki bylo super to przyspieszenie zawieszenie moc Smile chce sie zyc 8-)


Re: Smart Times 2008 - Zell am See - Gość - 28.08.2008

FyFkaNBA (Kasia) a Ty jeździłaś BRABUSEM ? Smile jakie odczucia ? Laughing


Menu