Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Archiwum Warszawa - „Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki”

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku Wątek zamknięty 
Archiwum Warszawa - „Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki”
 promyk 
już dawno proponowałem spotkanie u mnie ale totalnie mnie olano, warszawka nie jeździ na wieś Wink
życie jest piękne
 RobsonWawa 
Jurek- Wawka to największa wieś jaką znam.
Co do zaproszenia to robi się to tak :
Wrzuć na forum anons że organizujesz grilla klubowego
w dniu tym i tym, o tej godz. i zadziała .
Każdy przywiezie coś tłustego aby tylko było na czym to zgrilować.

To działa - NASTĘPNY WEEKEND ? Gril organizacyjny przed wyjazdem
na Smart Times Smile
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 ŁYSY13 
Dawaj kiedy i stawiaj skrzynki do siedzenia i jesteśmy.

SONY Z3 COMPAKT
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 promyk 
zapraszam chociażby w najbliższą sobotę, Ganz ma namiary. zabierzcie ze sobą kąpielówki (dziewczyny nie muszą, wystąpią w full toples Smile
życie jest piękne
 RobsonWawa 
Soorki , ale nie dziw się, że nikt nie reaguje na takowe zaproszenie. Niby zapraszasz ale nie brzmi to przekonywująco. Bo z jakiej racji mamy się dobijać do Gantza aby nam podał twój adres ? SadSadSad A jak ktoś by był chętny a nie zna Gantza ? Sad
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 promyk 
Sorki Robson ale Twojego adresu też nie znalazłem na forum były tylko fotki grilla i szaszłyków. Kpisz więc czy o drogę pytasz ? Warszawka.
życie jest piękne
 krzyss 
Mi tez ta forma zaproszenia nie odpowiada, kogos mam pytac o cos itp.
Jak sie zaprasza to sie robi albo publicznie podaje warunki godzine i adres, albo zaprasza sie kilka osob ktore chce sie widziec i robi to teefonicznie czy wysylajac wiadomosc do konkretnych osob.Tak zapraszalem ja czy robson z czego zdjecia mogles widziec. Wiec musisz sie okreslic...
 RobsonWawa 
Ja do Ciebie grzecznie, ale twoja odpowiedź pozbawiła mnie złudzeń.
Szkoda. Jakieś dziwne uprzedzenie do Warszawki, najpierw uskarżasz się, że
twoje zaproszenia Warszawka olała , a teraz z kolei obrażasz Warszawiaków czyli większość klubowiczów których spotykasz Sad

Ale jak się tak zaprasza to co się dziwić ?
Nikt nie pisał , że masz adres na forum umieszczać , bo od tego jest priv i na nim podajemy adresy i telefony, ale nie odsyła się zaproszonych gości do szukania
tych danych u Gantza. Bo on nie będzie wiedział komu może a komu nie może.
Pozdrawiam
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 spysiu92 
Panowie, nie tak nerwowo Smile
 damiano.o 
Gdzie tu nerwy ................. przecież Robson to siła spokoju, ale jakie zaproszenie taki odzew Wink
RS concept (RS chip + EL-TEC  + MAKSOR ULTRA)


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spotkania Śląsk Wontley 541 92.600 Wczoraj, 02:36
Ostatni post: ŁYSY13
  Spotkania Trójmiasto LAZY. 62 13.934 17.01.2024, 23:59
Ostatni post: zajdek.az
  Warszawa - Spotkania co czwartek Stadion NARODOWY godzina 20 krzyss 36 16.416 14.09.2023, 04:04
Ostatni post: ŁYSY13
  [Media] Warszawa !! Spotkania 1 sobota i nie tylko ŁYSY13 30 7.053 26.07.2023, 00:24
Ostatni post: Grzesiek450cdi
Thumbs Up Spotkania Świetokrzyskie speedykielce 11 9.149 28.03.2023, 23:02
Ostatni post: psuwacz
  smart DYNO DAY Warszawa/Kobyłka krzyss 8 4.923 27.05.2020, 09:06
Ostatni post: krzyss
  Cykliczne spotkania - 3 soboty miesiaca smart Center Poznań DUDA-CARS __BK__ 82 57.917 04.09.2018, 08:45
Ostatni post: BASTOS
  Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data rogas 173 68.111 01.08.2018, 17:12
Ostatni post: ŁYSY13
  Warszawa nocą - spot 10.06.2018 damiano.o 53 19.618 11.06.2018, 10:29
Ostatni post: ŁYSY13
  Otwarcie sezonu propozycja spotkania na torze. Poznań, Bemowo, Łódż, Kielce, Jastrząb plesniak 10 6.684 04.02.2018, 23:27
Ostatni post: damiano.o



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości



Menu