Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Polowanie na okazje - Smart !

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Polowanie na okazje - Smart !
 Marek 
Chętnie odkupię i będę szukał tych górnych mocowań do puszki gdyby coś ktoś miał, z sprzedającym jutro ostatecznie się dogadam chyba.
 Odpowiedz
 spysiu92 
A nie idzie zaczepow dorobic? Spytaj wiesia(obwd-crash), bo on chyba z tym cos dzialal
 Odpowiedz
 obwd-crash 
Bagażnik do coupe za 40€ bez klucza do przykręcania i uchwytów do nadwozia
[Obrazek: $_72.JPG]

Mam rysunek jaki służył za wykonanie uchwytów do bagażnika do coupe prześlę za obiecanie Beer przy jakimś spotkaniu klubowymVery happy
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 Marek 
(12.12.2015, 09:36)obwd-crash napisał(a): Mam rysunek jaki służył za wykonanie uchwytów do bagażnika do coupe prześlę za obiecanie Beer przy jakimś spotkaniu klubowymVery happy
Uroczyście obiecuję ️być może sprzedający odnajdzie wszystkie części do bagażnika czekam na jego tel.
 Odpowiedz
 psuwacz 
Ech, gdyby nie ten mój nakaz zapłaty co mi ostatnio wyskoczył... :( Pal sześć, jeszcze się trafi!
[Obrazek: 412338.png]        Dobrze gadam? Dodaj do REP-u, nie krępuj się! 
 Odpowiedz
 obwd-crash 
(12.12.2015, 11:14)Marek napisał(a):
(12.12.2015, 09:36)obwd-crash napisał(a): Mam rysunek jaki służył za wykonanie uchwytów do bagażnika do coupe prześlę za obiecanie Beer przy jakimś spotkaniu klubowymVery happy
Uroczyście obiecuję ️być może sprzedający odnajdzie wszystkie części do bagażnika czekam na jego tel.

Jeżeli Ty nie weźmiesz tego bagażnika z Allegro do F2 cabrio, to może ja się skuszę, by mieć tez bagażnik do cabrio .
Na razie mam plan dorobienia specjalnych przedłużek do ramion bagażnika od wersji coupe, który już posiadam i użytkuję w coupe.
Uchwyty do cabrio można jeszcze kupić w Smart Center lub u Mercedesa za około 40€(już na mnie czekają u znajomych w Gdynii). Niestety w SC / Mercedesie do wersji coupe już nie są dostępne uchwyty.
Dorobienie 2 kompletów uchwytów i śrub do nich oraz przeróbka kilku śrub w jednym bagażniku ze zrobieniem do nich specjalnego klucza kosztowało 200zł. Zatem zakup uchwytów do cabrio w SC / Mercedesie wcale nie jest tak drogi.
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 Marek 
Dogadałem się z gościem, znalazł wszystkie graty do tego bagażnika oprócz tego jednego paska do zapinania roweru, za całość wytargowałem 250zł
Może da się to tak przerobić aby bagażnik można założyć do puszki i do cabrio, ostatecznie
Teraz mam pretekst aby kupić 450 cabrio

Dzięki Bastos za link
 Odpowiedz
 Marek 
Sprzedający do bagażnika ma tylko te elementy brak jednego paska do spinania koła roweru i brak jednego uchwytu tego dłuższego do trzymania ramy roweru, podpowiedzcie mi proszę czy najważniejsze Czesi są? Śrubki itp z fotki.

[Obrazek: 3ff4f6dac100f1f178aa3cb283f077e1.jpg]
 Odpowiedz
 Felix1302 
Wszystko jest Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Uchwyt na 2 rower jest w SC Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Odpowiedz
 kasiunqa 
http://www.ebay.de/sch/m.html?_odkw=&_ss...t&_sacat=0


Załączone pliki Miniatury
   

 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Inne okazje, ciekawostki ze świata. rogas 124 84.427 12.08.2023, 23:17
Ostatni post: LAZY.
  Polowanie na okazje - dyskusja o cenach w SC obwd-crash 15 11.499 28.02.2020, 20:50
Ostatni post: Sołtys



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości



Menu