Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[450] LAZY SMART

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[450] LAZY SMART
 kasiunqa 
ale dochodzenie.... z kąd felgi ;=] Felgi są od nas odkupione ;P miały być do 451, kupione w ciemno, ale pasują niestety tylko do 450 tki.
Lazy sprawdź zawieszenie z przodu, to są felgi dedykowane więc powinny się ładnie zmieścić.

 Odpowiedz
 shagger 
Skad taki gadzecik do licznika?
 Odpowiedz
 LAZY. 
(07.06.2015, 19:53)shagger napisał(a): Skad taki gadzecik do licznika?

Kupiony od Niemca. Na naklejce masz nazwę strony- look na fotki.
-------------------------------------------------------------------------------------
Kółka dopasuję, nie będzie z tym problemu. Martwi mnie jednak fakt że nie mam listew progowych by poszerzyć nieco nadwozie i tych trójkącików na ich końcach żeby zasłaniały nieco bieżnik kół. Deko nieestetycznie to teraz wygląda. Polowanie trzeba zacząć lub narzeźbić coś.

Kolega z forum miał cyknąć fotki tych co wystawił ale chyba nie miał kiedy, poczekam.
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
 LAZY. 
Skąd wyczarować takie progi? Może ktoś gdzieś widział w ofercie?
Idealnie by się z 17" prezentowały.
Brabusowe chyba nie są takie szerokie z tyłu przy samym kole?

Coś jak to już by starczyło
http://smartmadness.com/shop/index.php?r...uct_id=893
Na aucie wygląda fajnie.


Załączone pliki Miniatury
   
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
 frygi 
To wygląda na cały bodykit. Szersze błotniki przód + tył same progi raczej nie bedą pasować do oryginalnych Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Carlsson Cabrio by FrygiCool Evil or very mad
 Odpowiedz
 LAZY. 
Cały pakiet kosztuje 700$ Suprised
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
 filiproll 
To nawet nie drogo. Podaj link do tego pakietu
 Odpowiedz
 LAZY. 
http://www.ebay.com/itm/SMART-CAR-S-MANN...37&vxp=mtr


Nie jest to taki sam myk jak na fotach, ale innego pakietu nie znalazłem.
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
 makosz 
Mi to wygląda na pakiet do 451.

Zastanawiam się, o co chodzi z tymi wypełnieniami od brabusa - mój takowych nie ma, a koła idealnie się chowają. Natomiast w drugim f2 zastosowałem inny patent na odsunięcie frontu, niestety robią się szpary pod lampami, a spoiler nie spina się z podłogą. Za to koło 7J mieści się w nadkolu i o nic nie ociera.
Pzdr.
 Odpowiedz
 LAZY. 
Tymczasem na allegro pojawiły się super tanie chińskie miski olejowe ze spustem. Oglądałem już różne i jak dla mnie po za ceną chyba są takie same. Jak sądzicie kupić za 59zł czy np. za 250zł? Wizualnie identyczne.
LINK
Pytam bo noszę się z zamiarem wymiany miski, oleju, filtrów, świec. Przeglądu wszelakich kostek i gumowych elementów. Lepiej to zrobić jak jeszcze palce nie grabieją z zimna.

Przy okazji mała aktualizacja Razz
Nowe kółka, poszerzacze zostały zainstalowane. Jeszcze delikatnie czasem przytrą, ale jak dorobię małe uchwyty do spojlera to będzie idealnie.


Załączone pliki Miniatury
   
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości



Menu