Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[450][451][452][454] Rewitalizant XADO 1

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[450][451][452][454] Rewitalizant XADO 1
 zlomek433 
Brak kompresji na pierwszym cylindrze = może ze 20 koni mocy.
Pomogłem daj [Obrazek: ys797_postbit_reputation.gif]
Pozdrawiam ZŁOMEK43 Smile
 Odpowiedz
 modusoperandi 
Skasuj błedy i możesz jeździć dalej. U mnie przynajmniej tak to wyglądało.
Póki co korzystam z drugiego samochodu - roadster czeka na wiosnę, choć od czasu do czasu się nim przejadę Very happy
Na wiosnę wybiorę się znowu do Gizberna. Jeśli wszystko będzie ok, to wlewam xado. Wolę najpierw od tego spróbować niż robić od razu remont.
 Odpowiedz
 zlomek433 
a co da skasowanie błędu jak nie ma kompresji na jednym cylindrze ?
Pomogłem daj [Obrazek: ys797_postbit_reputation.gif]
Pozdrawiam ZŁOMEK43 Smile
 Odpowiedz
 modusoperandi 
Zrobiłeś pomiary na cylindrach? Jak jeździsz, to czujesz, że coś jest nie tak?
Ja nie miałem wyjścia, bo stało się to w trasie. Ponowne odpalenie silnika i działał bez zarzutu. Błędy skasowano mi w warsztacie, gdzie sprawdzono kable, cewki, świece. Dzisiaj trochę pośmigałem - brak problemów. Jednak nie mierzyłem kompresji. Tak czy siak, ja nie wlewałem Xado, więc zamierzam to zrobić na wiosnę, po wcześniejszej wizycie u Gizberna. Ale jeździć mogę i póki co - wszystko wydaje się być ok, tylko gdzieś tam mi się tli mała niepewność...
 Odpowiedz
 zlomek433 
Pomiar na cylindrach to nic innego jak test kompresji ..
Pomogłem daj [Obrazek: ys797_postbit_reputation.gif]
Pozdrawiam ZŁOMEK43 Smile
 Odpowiedz
 DaSza 
Młody wlał do pełnoletniej Audioli A4 benzynka 1,6. Przejechał już kilkaset km i z objawów z jego obserwacji:
- silnik pracuje ciszej i równiej,
- łatwiej rano kręci,
- znacząco spadło zużycie oleju (silnikowego, nie napędowegoWink)
"Cytrynka" FT 2011, 1.0 był mhd jest Brabus Laughing
 Odpowiedz
 zlomek433 
dzisiaj laliśmy do Smarta Janka z Warszawy. 2005r 0.7Turbo 105tys przebiegu. Zobaczymy.
Pomogłem daj [Obrazek: ys797_postbit_reputation.gif]
Pozdrawiam ZŁOMEK43 Smile
 Odpowiedz
 ofejdakin 
Powiało grozą aż nawet łysy pohamował swój entuzjazm ale to szczegół tak jak zapowiadałem zaaplikowałem swojemu resorakowi ( roadster 82 KM , 160 000 km ) preparaty podane w tym forum do silnika i skrzyni biegów i jestem jak najbardziej Happy . zrobiłem na xado ok 400 km i jak na razie nie dzieje się nic co budziłoby mój niepokój !!! Pzdr.
 Odpowiedz
 ŁYSY13 
Łysy dalej ma zaufanie i nic się nie dzieje. XADO nie szkodzi czekamy na doktora. Stwierdzi przyczynę awarii.
Ja jestem zadowolony i nie mam obaw. Po założeniu posta przypomniałem sobie o tym środku i wlałem.

Łysy13
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
 Guniu 
Czy mógłbym prosić o info jaki jest koszt tego środka i gdzie go najbezpieczniej zamówić ? raz się żyje zaryzykuję.. zbliża się 160 000 km i zmiana oleju
 Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu