Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Smart by KASIUNQA.... ;P

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Smart by KASIUNQA.... ;P
#71
 ŁYSY13 
Ładne i tyle a dalej tylko właściciel sam zobaczy co i jak .
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
#72
 M3CABRIO 
Witaj czy to nie są te z aukcjiSmile
http://motoallegro.pl/felgi-z-oponami-sm...73242.html
 Odpowiedz
#73
 kasiunqa 
heh dokładnie te ;-] nie minął się z prawdą, felgi są jak nowe, nie mówiąc że nie mają nawet najmniejszych odprysków od kamyczków. Opony pomimo że z roku 08 to również są praktycznie nie używane.

Udało nam się je kupić przed tobą hehe
Co prawda przez chwilę Pan się lekko zastanawiał nad wysłaniem ich bo miał ponoć za dużo telefonów, że za tanio sprzedał.
Dzięki takim telefonom, zyczliwych ludzi częsci do smarta będą coraz droższe. Założe się że nastepnych już nie sprzeda za 2 tylko za 3 tys bo ponoć tyle nawet mu proponowano za nie, a tak byłaby szansa na kupienie w podobnej cenie gdyby miał kolejny komplet. Jednak brak pomyslenia u niektorych kupujących robi swoje.
Też czasem dzwonimy pytając o częsci, które zostały sprzedane w fajnej cenie, a były by nam potrzebne to nie mówie wówczas ze za tanio, tylko pytam czy będzie miał coś takiego samego w najbliższym czasie i to samo doradzam.
 Odpowiedz
#74
 kasiunqa 
Nowym gadżetem do chińczyka Smile


Załączone pliki Miniatury
                   
 Odpowiedz
#75
 rogas 
Kasia polecam zobaczyć czy nie wymienić tam głosnika ja własnie sie nad tym zastanawiam czy nie wsadzić lepszego tam grajka
 Odpowiedz
#76
 ŁYSY13 
Pewnie da rawe ale poco to jest obliczone do tego .Przema daj foty tego wtyku i gniazda
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
#77
 Gość 
a to nie od 44?? ten co kupiłem od Robsona nie przypasował i został z lekka zutylizowany... ponoc był własnie od 44.
 Odpowiedz
#78
 KamiloVsky 
lepiej cos samemu zrobic na jakims dobrym przetworniku... Nie radze wymieniac na inny ggłosnik, bo ten jest obliczony do tej konkretnej budy
Małe jest piękne;]
 Odpowiedz
#79
 kasiunqa 
jedno I.c.e. już mam w cabrio, chińczyk idzie w 100% oryginał jak widzisz. Ms2 To pochodzi z demontażu 451, 44 wygląda nieco inaczej.
Prawda taka że 450 grała średnio w oryginale z tąd przeróbki, 451 na oryginałach gra całkiem OK,

Problemem jest to wszystko tylko zdobyć.
 Odpowiedz
#80
 Gość 
to dobrze... hehe z tamtym męki były... ten mój faktycznie chyba ten głośnik miał bardziej na srodku.
 Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości



Menu