Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Smart by KASIUNQA.... ;P

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Smart by KASIUNQA.... ;P
#81
 ŁYSY13 
ms2 chyba czy napewno ? Wszystko zobaczysz a tego nie zobaczyłeś ? Jak ma głośnik ? No niemoge taki as krytyki jak ty
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
#82
 Gość 
To chyba nie do mnie miało być...
Ja nie wytykam na każdym ogłoszeniu że auta mają cofniete liczniki i na bank są po wypadku. I wiele innych...

Najwyraźniej żle odczytałes co napisałem na temat plastików w Twoim aucie chciałem się tylko upewnić czy faktycznie jest róznica w plastikach i kolorach na rynku, czy tylko Sebastian miał pecha i dostał w innym odcieniu.

Ani słowa złego nie napisałem o Twoim aucie, wiem że jest zadbane i sprawne (pewne). Co do głośnika to chyba nie jest jakiś problem że są prawie identyczne i zapytałem czy nie od 44 bo tamten do złudzenia jest podobny do tego.
Więc chciałem być pewniejszy o to czy pasuje... Jak aż tak bolało to co napisałem o tych plastikach wybacz...

NIE SZUKAJMY SOBIE PROBLEMIKÓW I POWODÓW DO SPRZECZEK...
 Odpowiedz
#83
 kasiunqa 
Trzeba pochwalić się nowym gadżecikiem,znalezionym przez Kasię,ja słabo szukałem .Radyjko z polifta prawie nówka Smile teraz tylko trzeba sprawdzić jak działa i poszukać ramki 2din


Załączone pliki Miniatury
       
 Odpowiedz
#84
 ŁYSY13 
Radio ładne szkoda że tylko jedno. Macie farta
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
#85
 rogas 
No ladnie zaraz powstanie caly nowy smarcik radio super !!!!!
 Odpowiedz
#86
 DaSza 
Wam trzeba odciąć dostęp do AlledrogoWink
Nikt przed wami nie zdąży nic znaleźćSad
A ja nie potrzebowałbym ramkiSmile
Miałbym oryginał.

Ale cóż, brawoSmile
"Cytrynka" FT 2011, 1.0 był mhd jest Brabus Laughing
 Odpowiedz
#87
 kasiunqa 
oj tam od razu blokować dostęp ;-] wreszcie i mi udało się znaleć coś gdzie Przemo nie zaglądał wcale ;P
Czeka jeszcze jedna pikna niespodzianka brabiego...., której mega u nas brakuje, ale to wstawię dopiero jak uda się to w chińczyku zamontować.
 Odpowiedz
#88
 M3CABRIO 
Wszystko ładnie pięknie ale sumując zakupy czy nie lepiej kupić oryginalnego Brabus-a z numerem seryjnym. Przecież ten zawsze będzie alla brabus.
 Odpowiedz
#89
 Gość 
i tu ta satysfakcja ... jedni chcą świecic papierami inni wkładają w to godzimy poszukiwań i pasję ,która tu jest najważniejsza
 Odpowiedz
#90
 plesniak 
A czy Ty ostatnio nie pisałeś, ze lepiej własnie kupić cały taki jak się chce, a nie potem ciągle dokładać? ;D
 Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości



Menu