Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Smart by KASIUNQA.... ;P

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Smart by KASIUNQA.... ;P
#91
 kasiunqa 
oj tam z tego dokładania i polowania na częsci jest cała frajda. Szczególnie w cenach jakie wynajduje Przemo. Ciągle coś cie w tym aucie cieszy. Nawet nowa i wymyślona zaślepka w spojler, której w oryginale całkowicie brak.
Za całego brabusa exclusive lub tailor'a po prostu bym tyle nie dała. Nie jest on warty swojej ceny w całości.
Ala Brabusa zamówisz też w salonie w zwykłej wersji z pakietem wizualnym ;P cena pakietu też zwala z nóg. Więc co w tym złego że mój bedzie 'ala brabus tyle, że nie prosto z salonu?

wielu z nas miało okazję oglądać smarty brabusy za 50-60 tys eur.... i uwierz wizualnie nie wiele mój różni, baaaa smiem wręcz twierdzić że w niektórych miejscach jest nawet lepiej wykończony ;P
 Odpowiedz
#92
 M3CABRIO 
/ogladać brabus-a, a jeździć nim to jest róźnicaSmile
Można zawsze kupic używanego ale oryginalnego brabus-a i cena na pewno niewiele będzie odbiegać od takiego z dokładanym pakietem pojedynczo pakietem.
 Odpowiedz
#93
 kasiunqa 
i co i tak poprostu jeżdzić i co... jeżdzić... łeeee to nie dla nas ;-] między innymi dlatego nie mam smarta nowego z salonu, bo trzeba na wiele rzeczy potem czekać, bo gwarancje i tym podobne. A tak na końcówce gwarancji zrobione co trzeba ... a potem hulaj dusza piekła nie ma ;P haha
 Odpowiedz
#94
 krzyss 
A zdradzisz ile takie radyjko kosztowalo ?
Jesli to jest takie jak daja w nowym smarcie to naprawde niezle, bardzo mi sie podobalo ze skonfigurowanie go z iphone zajelo mi minute i juz wszystko dzialalo...
 Odpowiedz
#95
 kasiunqa 
list do Św. Mikołaja został na 100% przeczytany, a że byłam grzeczna prawie cały rok....

;-]


Załączone pliki Miniatury
   
 Odpowiedz
#96
 ŁYSY13 
Dobry mikołaj coć dał naprawe dobry
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
#97
 kapik 
Mi dal mlotek abym sobie wybil prezety z glowy
Smart bałagan
450 cdi 2003r
Gas Gas txt 280pro
 Odpowiedz
#98
 PremiumAD 
Chyba należycie NIEGRZECZNA byłaś Very happy
 Odpowiedz
#99
 Szupryk 
Marcin Ty zboczuchu Hammer Grrrrr
Tak to jest jak się lata w konkretnej ekipie Very happy
 Odpowiedz
 kasiunqa 
Kolejny nowy gadzecik do chińczyka, sporo szukania,ale warto było Smile


Załączone pliki Miniatury
       
 Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu