Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ?
 sancruz3 
Jak lubisz piescic tak lakier to polecam

http://showcarshine.pl/przygotowanie-pow...auba-.html


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
451 Turbo White iBRABUS

Shat Up And Drive...
 Odpowiedz
 mozdzerka 
Lubię, lubię...co z tego , jak go rano jakieś ptaki okrutnie obrobiły, i tyle mojego starania o wysoki połysk byłoWink)
choroby na stanie :smartoza, glajtoza
 Odpowiedz
 GaMic 
...a mój "smerf" wczoraj dostał nowy filtr oleju + olej... a następnie 100km od domu "obraził się na mnie" i porwał pasek klinowy... Sad
Dzisiaj go scholowałem (100km na lince - masakra), i wymieniłem oba paski (tzn mój mechanik). I wszystko wróciło do normy - nie gniewam się na niego Smile
 Odpowiedz
 agary35 
Założenie mocniejszego podświetlenia kokpitu.

Wysłane z mojego Z2 przy użyciu Tapatalka
 Odpowiedz
 agary35 
Nie zbyt profesjonalne ale skuteczne wyciąganie wgnieceń. Udało się wyciągnąć 6 wgniot Smile
[Obrazek: 3d0eb1acc6931a847ad842a877cd6378.jpg]

Wysłane z mojego Z2 przy użyciu Tapatalka
 Odpowiedz
 agary35 
Wymiana czujnika temperatury powietrza intercoolera
[Obrazek: 361594e3fc87b47f8834bd1cbe5d42ab.jpg]

Wysłane z mojego Z2 przy użyciu Tapatalka
 Odpowiedz
 modusoperandi 
Nie wiedziałem, gdzie się pochwalić, to zrobię to tutaj - ja swojego Roadstera zwyczajnie kupiłem (wczoraj) i dzisiaj jedyne, co nim zrobiłem to jeżdżę - duuużo jeżdżę Very happy

Zabawa jest niesamowita Smile
 Odpowiedz
 prost13 
Wymiana sprężyn przód, wymiana łożysk przód, wymiana łożysk w kielichach, zestaw naprawczy tylnych zacisków, wymiana zwrotnicy (pękła przy wyprasowywaniu łożysk), wymiana łożysk na półosiach (zostało po 6 kulek w każdym), dokręcenie wózka przedniego (śruba się odkręcała), wymiana czujników ABS w kołach, wymiana opon przednich na nowe
Czeka mnie jeszcze poszukanie kierunkowskazu w lusterku bo przestał działać, wymiana lusterka, wymiana opon tylnych i renowacja wszystkich felg. Niestety 236 tysięcy kilometrów robi swoje.
Zapomniałem za 300 km mam wymianę olejów i filtrów, czyli następne wydatki. Dobrze ze niedawno robiłem renowacje felg zimowych i kupiłem odrazu nowe opony.
 Odpowiedz
 mozdzerka 
Czego się nie robi dla kolejnej nagrody na zlocieWink
choroby na stanie :smartoza, glajtoza
 Odpowiedz
 rogas 
Piotr nie napisałeś, że za wszystko zapłaciłeś promocyjną cenę Smile dobrze, że są tacy co dbają o auta Wink
Dominika na następnym zlocie odwrócimy konkurencje dla auta z najmniejszym przebiegiem ha ha Smile
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem Boss 11 10.165 03.11.2008, 21:47
Ostatni post: Boss



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości



Menu