Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ?
 LAZY. 
Dziś przy smarcie zrobiłem:
Zakupiony przez forum kompresorek z butlą płynu ma swoje miejsce pod stopami pasażera tam gdzie akumulator, w przedlifcie takiego miejsca w styropianku nie mam.
Smart dostał chromowane nakładki na klamki i chromowane ramki na tablice.
Przy okazji rozebrałem klamki i przesmarowałem linki i rączki żeby w zimę niespodzianek nie było.
Podświetlenie tablicy tył i wnętrze kabiny podświetlone za pomocą LED.
Wymieniłem uszczelkę drzwi bo była uszkodzona.
Nie zdążyłem przynitować nierdzewnej ozdoby na centralną część tylnego zderzaka.
Resztę zwalczę za tydzień.
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
 Guniu 
Zamontowałem kupione u mikemas popielniczke i płytobox Smile podziękowania Smile
 Odpowiedz
 frygi 
Wymieniłem linkę klamki zewnętrznej w drzwiach (nowa zakupiona w smartwarszawa). Tak dla wiadomości zainteresowanych miejcie podczas wymiany w pobliżu szlifierkę z dobrą tarczą bo bez pod szlifowania rogów ni grzyba się nie mieści a podobno plug&play Hammer
Carlsson Cabrio by FrygiCool Evil or very mad
 Odpowiedz
 DaSza 
Frygi
Ale pewien błąd metodologiczny, system tak na prawdę nigdy nie nazywał się "plug&play", to była pomyłka przy jego nazwaniu to był i jest system "plag&pray" - może zadziałaSmile
"Cytrynka" FT 2011, 1.0 był mhd jest Brabus Laughing
 Odpowiedz
 Guniu 
w 30 minut udało mi się zamontować schowek - kasetkę, powoli golasek się ubiera..
 Odpowiedz
 agary35 
Naklejka klubu
[Obrazek: 35be6f0a71925373bc412401e558cb50.jpg]
Ramki SC
[Obrazek: 5d6bdc9e43d2866ec524bfa673d88033.jpg]
Opaska Smart
[Obrazek: e917aa368fb67907c5c30b873d2533ec.jpg]

Wysłane z mojego Z2 przy użyciu Tapatalka
 Odpowiedz
 MonJac 
Jako że odniosłem jakieś takie dziwne wrażenie że dosyć często mi wymuszają i lekceważą na drodze jak tnę Smarcikiem to w ramach podniesienie punktów respectu na dzielnicy zamontowałem PePitowi dodatkową trąbkę Smile Oooo taką .... Smile

[Obrazek: 86f85de91acc3d5agen.jpg]

Teraz to przynajmniej chyba sie zastanowi Ktoś gdy nastepnym razem bedzie chciał sie zle zachowac bo bedzie kojazyl ból uszu całej swojej załogi znajdujacej sie w aucie Smile

[Obrazek: Foto-FJMWOPMY.jpg]
[Obrazek: Foto-COOZLD6F.jpg]
[Obrazek: Foto-TO7JCEZA.jpg]

Oprócz trąbki to pierwsze co to zalałem silniczek jak i skrzynke.... dodatkiem do oleju MILITEC
Beka beką ale przetestowany bojowo w mojej 300konnej Multipli, która nie zawsze była szczelna i gdyby nie militec to dawno by sie przytarła a przynajmniej panewki by sie poobracały Smile Aaa łatwo ze mną nie ma Smile Tak samo jak w silniczkach spalinowych w modelach RC co kręca się po trzydziesci parę tysięcy obrotów na minutę.... żyją mi dłużej jak i nie grzeją się tak co daje wiecej fanu Smile Pooolecam, bo nasze silniczki delikatne są Smile
 Odpowiedz
 Piterson 
(18.12.2014, 20:27)MonJac napisał(a): Jako że odniosłem jakieś takie dziwne wrażenie że dosyć często mi wymuszają i lekceważą na drodze jak tnę Smarcikiem to w ramach podniesienie punktów respectu na dzielnicy zamontowałem PePitowi dodatkową trąbkę Smile Oooo taką .... Smile

[Obrazek: 86f85de91acc3d5agen.jpg]

Teraz to przynajmniej chyba sie zastanowi Ktoś gdy nastepnym razem bedzie chciał sie zle zachowac bo bedzie kojazyl ból uszu całej swojej załogi znajdujacej sie w aucie Smile

[Obrazek: Foto-FJMWOPMY.jpg]
[Obrazek: Foto-COOZLD6F.jpg]
[Obrazek: Foto-TO7JCEZA.jpg]

Oprócz trąbki to pierwsze co to zalałem silniczek jak i skrzynke.... dodatkiem do oleju MILITEC
Beka beką ale przetestowany bojowo w mojej 300konnej Multipli, która nie zawsze była szczelna i gdyby nie militec to dawno by sie przytarła a przynajmniej panewki by sie poobracały Smile Aaa łatwo ze mną nie ma Smile Tak samo jak w silniczkach spalinowych w modelach RC co kręca się po trzydziesci parę tysięcy obrotów na minutę.... żyją mi dłużej jak i nie grzeją się tak co daje wiecej fanu Smile Pooolecam, bo nasze silniczki delikatne są Smile

Kiedyś nawet przyjechałeś tą multiplą do sierakowa na zlot ( byłeś kilka minut), niestety, ale nie miałem okazji zobaczyć twojej multipli na żywo, widziałem ją tylko na filmiku i jak była wystawiona na sprzedaż.
Moja jeszcze się kula, jest w rodzinie, ale kierowca się zmienił.
 Odpowiedz
 sasklacz 
- aktuator Optigear
- chlodnica oleju Mocal
- spojler Brabus
- grill Brabus
- klejenie przednich paneli (dziewczyna chciala upolowac psa)
- swiatla dzienne + doswietlanie zakretow halogenami
- sterowanie oknem pasazera z fotela kierowcy

Wszystko oczywiscie w smartwarszawa.pl . Wrotka powoli zmierza w kierunku Brabus+
 Odpowiedz
 agary35 
Remap silnika, przeróbka na pełen automat.

Wysłane z mojego Z2 przy użyciu Tapatalka
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem Boss 11 10.157 03.11.2008, 21:47
Ostatni post: Boss



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości



Menu