Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ?
 MariuszB 
1. Refreshing roletki bagażnika, zamontowanie gumexów końcowych fi 14mm dzięki czemu rurki wchodzą na wcisk w boczki i jest ładnie napięta.
2. Wymiana linki klamki zewnętrznej lewej (prawa wymieniona w zeszłym roku). Teraz klameczki chodzą aż miło Smile
3. Wymiana opon tył na właściwy profil (Niemiec założył 65 i o dziwo nawet TUV przechodził)
4. Montaż navi garmin
5. Przesmarowanie tylnego zamka klapy.
6. Wymiana żarówki lampki wnętrza
7. Detaling zewnętrzny, woskowanie na gorąco i na zimno.
8. Impregnacja soft dachu, drugi raz w tym sezonie Smile
F2 Passion Cabrio Jack Black (past) & IQ+1.4 D4D (past)
[Obrazek: ff0baef4730a79e1.jpg]  &  [Obrazek: 4820fed949e609bdgen.jpg]

 Odpowiedz
 Python013 
Wymieniłem korasy turbin w moim półauta i w drugim półauta od brata :P
Wymyłem za pomocą dimera i karchera z gorącą wodą intercoolery, rury dolotowe i wylotowe.
Odpowietrzyłem w obu układ chłodzenia, wymieniłem olej i filtry.
W moim dodatkowo zreperowałem (zamiast kupować za 150zł) zerwaną linkę klamki wewnętrznej lewych drzwi. Banalna sprawa, koszt około 10zł razem z piwerkiem i 10 minetek roboty Very happy
 Odpowiedz
 Marek 
Zaglądałem co tam mam pod siedzeniem podkręcałem troszkę bassssu i od pasażera podgrzewania siedzeń przewód z lewego do prawego pod wykładziną schowałem.    


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Odpowiedz
 psuwacz 
To ja widzę, że się woziłem po kontynencie naszym starym, a tu u szanownego Smart się rozmnożył Very happy No to szczere, choć spóźnione gratulacje!
[Obrazek: 412338.png]        Dobrze gadam? Dodaj do REP-u, nie krępuj się! 
 Odpowiedz
 szef_ff 
czwarty raz zdjąłem zderzak i gapiłem się na skrzynię Very happy
 Odpowiedz
 Marek 
(21.08.2016, 12:26)psuwacz napisał(a): To ja widzę, że się woziłem po kontynencie naszym starym, a tu u szanownego Smart się rozmnożył Very happy No to szczere, choć spóźnione gratulacje!


Dzięki ale gratulacje to nalezą sie Jareckiemu ze zrobił kawał dobrej roboty, oraz ze nadal dzielnie znosi moje telefony typu a gdzie jest to podłączone albo jak to czy tam itp Wink ja tylko juz gotowe kupiłem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Odpowiedz
 Lolek 
Naprawiłem światła do jazdy dziennej (prowizorycznie).
Odcinamy spaloną djodkę, a by pozostałe nie świeciły zbyt jasno na jej miejsce wlutowałem 21W od kierunkowskazów. Ledwo się żarzy, więc się nie nagrzeje i niczego nie uszkodzi. Na lampę po drugiej stronie auta nakleiłem zasłonkę z folii nieprzezroczystej i po robocie. Teraz mam czas na szukanie zamiennika lub na zbieranie kasy na oryginał, 1100 zł w mesiu na jedną stronę, lub 600 na aledrogo za zestaw na dwie. L
 Odpowiedz
 obwd-crash 
Kup za około 60zł komplet 2 oczek NSSC, porównaj jak będzie to wyglądać i świecić w stosunku do oryginałów, albo od razu kup komplet NSSC za około 200 zł (ale wtedy odrobina "rzeźby" przy ich mocowaniu w ramce).
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 ŁYSY13 
Lolek zrobiłeś fotki dawaj to ciekawe jak i co


Wysłane z iPhone 6s Łysy13 emeryt
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
 Lolek 
Piotruś, nie umiem, ale jak u mnie będziesz to Ci wszystko zademonstruję i poproszę o zrobienie zdjęć. Tzn. oczywiście zdjęcia zrobić umiem, tylko ich wstawianie to ani be ani me. L
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem Boss 11 10.176 03.11.2008, 21:47
Ostatni post: Boss



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości



Menu