Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ?
 Marek 
Stan za autem i ciągnij prostopadle do siebie, delikatnie aby nie urwać tego białego kwadratowego uchwytu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Odpowiedz
 DaSza 
"Stara" powłoka hydrofobowa się skończyłaSad

Zakupy w MX Nowicki zrobione (polecam - pełna profeska).

Szyby wymyte, wypolerowane:

   

I na koniec nałożona powłoka hydrofobowa Gtechniq G1

   
"Cytrynka" FT 2011, 1.0 był mhd jest Brabus Laughing
 Odpowiedz
 PatiEK 
Weekend był to trochę się odszczurzyło samochód po poprzednim właścicielu. Usunięta część naklejek, smoła z tylnych szyb, wywalone diody do jazdy dziennej i zamontowane halogeny z nowym grillem. Wygląda lepiej.
 Odpowiedz
Photo 
 Qaptur 
Dziś Smarcik dostał nowy uśmiech "biżuteryjny", dla porównania ze starym.


Załączone pliki Miniatury
       
 Odpowiedz
 Falcon 
A ja dzisiaj naprawiłem pierścien ABS-u ( musze gdzies kupic nowy tylko gdzie ?? ), oświetlenie bagażnika , sprawdziłem wiązke i zamek do tylnej klapy i okazało się że padł przekaznik od otwierania szyby , naprawiony ogranicznik szyby tylny w drzwiach kierowcy i od razu regulacja szyb , wymiana lin ki klamki w drzwiach pasażera , wymiana filtrow klimy i powietrza ( klimy nie było a powietrza to dawno takiego syfu nie widziałem ) umycie silnika - zobaczymy skąd kapie olej , zatankowanie do pełna , Jutro olej w silniku i filtr paliwa , olej w skrzyni biegów . A w wolnej chwili nowy lakierek - ale to pózniej . Na razie szukam obrotomierza do cdi.
 Odpowiedz
 psuwacz 
Wojciech dzisiaj Pikselkowi zmienił olej. Czwarty i ostatni raz w tym roku Very happy
[Obrazek: 412338.png]        Dobrze gadam? Dodaj do REP-u, nie krępuj się! 
 Odpowiedz
 BlackDragon 
Wymiana żarówki świateł mijania Smile wymiana płynu chłodniczego Smile
 Odpowiedz
 BlackDragon 
Niedawno nowy olej i filtr oleju Smile nie bylo mnie ale jeszcze miesiąc wstecz nowe sprężyny, laczniki , ( monrou) amory ( bilstein) filtry paliwa, kabinowy , zdjęcie poszyć foteli i pranie , było tez przed zimowe woskowanie, smarowanie zamkow, zawiasow, wymiana pior i takie tam Smile wymieniona elektryka skrzyni i intercooler ale to było już w wakacje Smile tak się zagalopowałem Smile miałem tez przegląd w zeszłym miesiącu Smile przeszedł Very happy
 Odpowiedz
 BlackDragon 
I zatankowałem Smile zapomniałem dzisiaj dostal zawieszkę zapachowa Smile nie żeby śmierdziało Smile tylko te gumowe dywany jesienno zimowe malo przyjemne Smile ale zawieszka dynda i pachnie Smile nie wiem czym ale pachnie Very happy
 Odpowiedz
 LAZY. 
(23.11.2016, 18:28)Qaptur napisał(a): Dziś Smarcik dostał nowy uśmiech "biżuteryjny", dla porównania ze starym.

Teraz już wiem kto przytulił ten grill z aledrogo   Beer Beer Beer
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem Boss 11 10.157 03.11.2008, 21:47
Ostatni post: Boss



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości



Menu