Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ?
#91
 plesniak 
Kolejna modyfikacja, Zlikwidowałem wiszacy kabel od usbe i poszedł w schowek - gniazdo samochodowe zakupione na allegro - koszt 19,90 zł Smile Instalacja 3 minuty scycorykiem Smile


Załączone pliki Miniatury
   
 Odpowiedz
#92
 Yankees 
Cytat:kasiunqa pisał(a)):
a ktoś wie może jak wygląda wymiana takiego licznika w całości?
jak z pamięciami? trzeba cos kombinować? bo może lepiej samą tarczkę wymienić?

Hmmm,ja wlasnie przerabiam ten temat ale w 450. Zakupilem tarcze plasma i tam jest max. 200km/h.czyli tak jak w brabusie. Potrzebna jest kalibracja. W 450 to jest tak ze trza wysylac caly licznik i to 140 juro kosztuje u RS Partsow a 150 w Berlin Tuning. Ponoc jakis chip tam wlutowoja czy cos takiego. Remap oprocz tego ze auto bedzie mialo wieksze osiagi nie ma zadnego wplywu na kalibracje.
 Odpowiedz
#93
 biedronka 
All Capone jest w temacie i przerabia takie smartowe budziki do 200 kmh mi robił i pomylił się o jakieś 10 ale to nie istotne ważne że działa
 Odpowiedz
#94
 biedronka 
nowy nabytek do smarta


Załączone pliki Miniatury
   
 Odpowiedz
#95
 RobsonWawa 
Wbrew pozorom, to całkiem nieźle gra. testowaliśmy w Nieporęcie, pomimo że przywalony był stertą bagażu i teoretycznie fala nie bardzo miała sie gdzie rozwijać Smile
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 Odpowiedz
#96
 kasiunqa 
W końcu doczekaliśmy się adaptacji tempomatu w cabrio i to nawet działa Smile kolejny gadzecik w smarcie odpalony Smile Jeszcze raz dzięki Tomkowi z Luzina 663313188
 Odpowiedz
#97
 DaSza 
Czas i na moje chwalenie, efekt dzisiejszego dnia w garażu.


Załączone pliki Miniatury
           
"Cytrynka" FT 2011, 1.0 był mhd jest Brabus Laughing
 Odpowiedz
#98
 plesniak 
Dasza ja tez tak chce - mam na myli ten ambient light pod nogi, a czy mozesz sfocic te palmpki z w bagażniku jakieś szczegóły jak to zrobiłes (na lampkach brabusa jak u mnie czy własny pomysł?)
 Odpowiedz
#99
 DaSza 
Pawle,
Komu jak komu, ale Tobie szacunSmile i dzięki za pomoc, współpracę i "ludzkość"
Powiem tak:
1m LEDów - 22 zł podświetlenie z przodu (MediaJet.pl)
Tył:
2 oprawy z Castoramy 'a 9.49 PLN szt.,
2 LED-y 4 diodowe (po ok. 6-7 PLN sztuka)
6m kabla (łącznie tył i przód) 'a 1,50PLN/mb
Sam przód ok 2,5mb.
Zasilanie żeby nie grzebać w instalacji pociągnięte z żaróweczki (zamawiam też LEDa, aby kolor był ten sam, ew. mogę i dla Ciebie zamówić),
Nie ma żadnej ingerencji w elektronikę, czy nawet wpinania się w cokolwiek, zresztą w załączeniu kilka fotek z know-how.
W ofercie jak chcesz Ambient pod nogi potrzeba ok. 2,5m kabla i 1mb LEDów. razem 26PLN. Przyjazd na miejsce (z synem, jako kierowca powrotny) i browar z promocji do odpalenia kodu Laughing
Z narzędzi potrzeba tylko Torxa 20.
Zdjęcia z "ostatecznego" podłączenia wrzucę jak dostanę LEDy do oświetlenia. Tak na razie zasilanie LEDów z przylutowanych do żaróweczki kabelków.
Tył: zdjęcie tylnej podsufitki jest banalne, odkręca się dwa torxy 20 i po prostu ściąga podsufitkę (3 zatrzaski).
Otwory wierci się 19 cm od krawędzi bocznej i 9 cm od tylnej.
Kabelek prowadzi się bez żadnych problemów wsadzając go pod podsufitkę.


Załączone pliki Miniatury
                                   
"Cytrynka" FT 2011, 1.0 był mhd jest Brabus Laughing
 Odpowiedz
 plesniak 
Dasza chetnie się umowie z Tobą Wink ale będzie problem z synem bo mam córkę... 5 letnią Smile Ale chętnie wpadne Smile Choc niestety nie jezdze od 2 tygodni smartem Smile ze względu na złamanie małżonki która musi jeździć automatem ale jak mi spalanie zeszło w smarcie... szok... mam coś z noga jednak Smile
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem Boss 11 10.165 03.11.2008, 21:47
Ostatni post: Boss



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości



Menu