Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ?
 adams 
   
Dzisiaj zamontowałem alarm przed samochodowy,bo nie chciała wejść do naleśnika Smile
Zyj szybko,kochaj mocno i umieraj młodo!!! Evil or very mad
 Odpowiedz
 Kanapa 
Wymiana łączników.

[Obrazek: 14417482324_954efe24e4_z.jpg]454 łączniki
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz
 GaMic 
(13.06.2014, 21:49)SANT0 napisał(a): Kawał dobrej roboty jaki koszt maty użytej do zrobienia środka?
- to nie tajemnica - 120zł

(14.06.2014, 05:29)RobsonWawa napisał(a): No, no... a ważyłeś auto przed oklejeniem i po , ciekawe ile waży to wygłuszenie ?
- przed i po nie, ale cała mata waży prawie 3 kg - a poszła cała Wink


(13.06.2014, 23:30)LAZY. napisał(a): Nie wiem czy dobrze widzę ale ci chyba amba zjada auto z tyłu po bokach klapy od silnika.
Zanim zalepiłeś to matą to oczyściłeś i zabezpieczyłeś lakierem?
- też tak myślałem, ale to są ślady po ... piance montażowej - poprzedni właściciel w ten sposób chciał chyba uciszyć plastiki w bagażniku Confused - ale i tak to wyczyściłem (ile się dało) i prysnąłem na srebrny kolorek - jest ok.
 Odpowiedz
 moto-zakup 
Świetna robota z tą matą - gratuluje. Sam się zastanawiam nad jej użyciem. Koszt nie duży ale pracy sporo. Na pewno zapewnia lepsze warunki podróży smartem Smile
Profesjonalna robota.
 Odpowiedz
 GaMic 
(16.06.2014, 08:37)moto-zakup napisał(a): Na pewno zapewnia lepsze warunki podróży smartem Smile
- na światłach silnika nie słyszę, tylko lekkie wibracje...
 Odpowiedz
 wroneq 
Umyłem silnik, uprałem środek.

Pytanie (może banalne ale chcę się upewnić),
- czy na bagnecie oleju w górnej jego plastikowej części powinien znajdować się gumowy oring ?
- jeżeli tak to czy jest szansa aby dokupić gdzieś sam oring ?
 Odpowiedz
 wroneq 
Założyłem oring na bagnet oleju

Wymieniłem spalone żarówki:
- lewy stop (spalony)
- podświetlenie tablicy x2 (obydwie spalone) + montaż na dodatkowe wkręty ponieważ zatrzaski połamane :(
- kierunkowskazy x2 (żarówki świeciły ale powłoka była złuszczona, spękana)
 Odpowiedz
 Loginek 
Przykleilem metalowa podkladke do dekla od wlewu paliwaSmile bo sie odkleila, ta podkladka laczy sie z przyklejonym magnesem w obudowie blotnika, dzieki czemu dekiel paliwa jest zamkniety. Oryginalna sprezyna sie zgubila, przez wytarty plastyk. Konkretna naprawa bedzie wtedy kiedy trzeba bedzie sciagac blotnik - caly tyl.


magnes zostal zastosowany typowo meblowy marki piiiiiiiiiii, przyklejony na kropelce marki piiiiiiiiiiiSmile
 Odpowiedz
 ŁYSY13 
Zegary całość nie tylko licznik
2 cabrio [Obrazek: eqa6usu7.jpg][Obrazek: qezase9a.jpg][Obrazek: ejy4upuz.jpg]
Efekt jest taki [Obrazek: vena2u8a.jpg][Obrazek: 2yte8uju.jpg]

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
 wroneq 
Naprawiłem włącznik świateł (przełącznik kierunkowskazów) i poprawiłem trochę po fabryce rozciągnięte boczki bo strasznie mnie irytowały Smile
[Obrazek: 058c1a7e71f5.jpg][Obrazek: 834ef4646e18.jpg][Obrazek: a959b631c0f2.jpg]
[Obrazek: 39735e38533b.jpg]
[Obrazek: c1a8af93e2fc.jpg][Obrazek: 2f0472322acc.jpg]
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem Boss 11 10.162 03.11.2008, 21:47
Ostatni post: Boss



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości



Menu