Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mnie dziś wkurzyło....??

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mnie dziś wkurzyło....??
 Gantz 
Lazy - sprawdź teraz czy jest OK!
Sprawdzałem wcześniej i nie miałem ruchu na zablokowanych IP.
Pzdr
życie jest po to, żeby spełniać swoje marzenia
 Odpowiedz
 Gantz 
Przebieg w roadsterze :(    
życie jest po to, żeby spełniać swoje marzenia
 Odpowiedz
 D1-Pati 
Ehh u mnie 3x tyle :(
 Odpowiedz
 Guniu 
Koledzy nie martwcie się, w końcu samochody są do jazdy a nie oglądania, każdy km zapewne sprawia wam radość z jazdy.. jak mialem nowe dostawczaki, to taki przebieg jak 40 tysi to miałem po 3 miesiącach Wink martwiłem się wtedy co to będzie jak stuknie 100 tysi.. nie żałuję żadnego kilometra, moim smartem zrobiłem do tej pory koło 5 tysięcy i gdybym miał czas i potrzebe z chęcią ztobiłbym już ze 20 000 Wink
 Odpowiedz
 Guniu 
a to tak z wczorajszego puknięcia mnie w Poznaniu.. jechałem zadowolony a kobitce się noga ześlizgnęła na światłach..niby nic ale mnie to wkurza..
Jutro mam rzeczoznawce.. ciekawe co on powie..


Załączone pliki Miniatury
   
 Odpowiedz
 Jarecki 
A czemu taki brudny?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Odpowiedz
 Guniu 
(11.12.2014, 14:05)Jarecki napisał(a): A czemu taki brudny?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wczoraj u nas padał śnieg i droga była mokra zdjęcie robiłem w poznaniu na miejscu stłuczki.. jutro rzeczoznawca przyjedzie kazali mi nic go nie myć jutro pewnie go umyje.. juz mam powoli dośc tego samochodu Dodga czy iveco by nawet nie było śladu po takim puknięciu a tu się od razu zderzak chowa..
 Odpowiedz
 RobsonWawa 
(11.12.2014, 13:30)Guniu napisał(a): a to tak z wczorajszego puknięcia mnie w Poznaniu.. jechałem zadowolony a kobitce się noga ześlizgnęła na światłach..niby nic ale mnie to wkurza..
Jutro mam rzeczoznawce.. ciekawe co on powie..

Tak sobie czytam i czytam i wyczytałem , że kobitka kopała w światła ale jej się noga ześlizgnęła i uszkodziła Ci zderzak Very happy Ciekawa historia SmileSmileSmile
( to tak na poprawę humoru )
Pozdrawiam
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 Odpowiedz
 Guniu 
(11.12.2014, 19:30)RobsonWawa napisał(a):
(11.12.2014, 13:30)Guniu napisał(a): a to tak z wczorajszego puknięcia mnie w Poznaniu.. jechałem zadowolony a kobitce się noga ześlizgnęła na światłach..niby nic ale mnie to wkurza..
Jutro mam rzeczoznawce.. ciekawe co on powie..

Tak sobie czytam i czytam i wyczytałem , że kobitka kopała w światła ale jej się noga ześlizgnęła i uszkodziła Ci zderzak Very happy Ciekawa historia SmileSmileSmile
( to tak na poprawę humoru )
Pozdrawiam

Wszystko jest dobre by humor poprawić Smile Dzieki Smile
 Odpowiedz
 ŁYSY13 
Taka pogoda i to nie błoto tylko jakąś mazia i ciężko się myje
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Smile Co mi dziś poprawiło humor? rogas 6.931 1.417.600 17.04.2024, 15:23
Ostatni post: Kiko111
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.187 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
Shocked to dla mnie ważne - tak niewiele może tak wiele kajetanbudacz 1 3.902 13.03.2014, 22:34
Ostatni post: LAZY.
  Smart - przekonajcie mnie ;) 25 18.289 30.05.2010, 19:55
Ostatni post: kasiunqa
  Ale mnie kusi kupic znowu SMARTA F2 - warto czy nie? 11 9.557 27.04.2007, 14:06
Ostatni post: Guest
  co zaskoczylo mnie w smart shopie... 7 6.976 08.11.2002, 18:14
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości



Menu