Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mnie dziś wkurzyło....??

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mnie dziś wkurzyło....??
 frygi 
No tak jak pisał Robert ptaszyska są wyedukowane Very happy Czyli całe szczęście że mamy taką pogodę i daszek był złożony
Carlsson Cabrio by FrygiCool Evil or very mad
 Odpowiedz
 Guniu 
to jakaś epidemia lub masowa zemsta ptaków na smartach.. odkurzałem dzisiaj swojego, i przez otwarte drzwi od pasażera trafił na siedzisko..
 Odpowiedz
 marcinmid 
Inteligentni inaczej rodacy używający do jazdy we mgle świateł do jazdy dziennej na ruchliwej obwodnicy Warszawy.
 Odpowiedz
 DaSza 
Lub przeciwmgielnych w korku, jak się stoi za takim .... to można oślepnąć
"Cytrynka" FT 2011, 1.0 był mhd jest Brabus Laughing
 Odpowiedz
 ŁYSY13 
To wina auto włączniki tak działają nie widzą mgły

ŁYSY13. SONY Z3 compakt
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
 DaSza 
I to jest problem, jak jedyny przejaw inteligencji w samochodzie, to czujnikiWink
"Cytrynka" FT 2011, 1.0 był mhd jest Brabus Laughing
 Odpowiedz
 IcaMek 
Dzisiejszej nocy, dokładnie po godzinie 1 zadzwonił do mnie przyjaciel i poprosił o pomoc, ponieważ jego auto nie dało rady dojechać do domu. Oczywiście bez zbędnej dyskusji ubrałem się i wyruszyłem, aby tej pomocy udzielić. Niestety po drodze nieuważny kierowca wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył moje auto w tył, a jako, że dzisiejszej nocy w moim mieście na ulicach była tzw. szklanka to zaczęło mną obracać, wyrzuciło na bardzo wysoki krawężnik i zatrzymałem się dopiero na płocie. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, a w pobliżu nie było żadnych ludzi ani kamer. Efekt: Auto nadaje się już tylko do kasacji. Dzięki Bogu nic mi się nie stało, ale sam fakt ludzkiej znieczulicy mnie przeraził. Człowiek, któremu zniszczyłem deski w płocie okazał się być bardzo życzliwy i powiedział, że sam sobie to naprawi, a jako, że nie jestem za przeproszeniem dupkiem to dziś pojechałem do tego Pana z deskami i razem naprawiliśmy szkodę. Fatalny dzień. :( (Auto, którym się poruszałem nie było autem marki Smart)
 Odpowiedz
 kotomysz 
Szkoda auta, dobrze, że Ci się nic nie stało. Ale tego co Ci walnął, powinni do nich za ucieczkę strzelać...

Wysłane z mojego LG-D855

„Gdyby Bóg lubił przedni napęd chodzilibyśmy na rękach”    [Obrazek: icon1.png]

CDI  63KM/140Nm 
 Odpowiedz
 D1-Pati 
Kurde ale kicha, a zauważyłeś markę pojazdu i w którym kierunku odjechał? Może gdzies dalej były kamery które mogły to uchwycić. Szlag by mnie trafił przez tą bezradność :/
Smart Roadster - Black Jack edition 117km
 Odpowiedz
 LAZY. 
Trzeba koniecznie te kamerki montować i to dobrej jakości żeby tablice wyraźnie było widać.
Koszty są, ale kamerka ma status przechodni i zawsze można jej użyć gdzie indziej.
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Smile Co mi dziś poprawiło humor? rogas 6.931 1.417.370 17.04.2024, 15:23
Ostatni post: Kiko111
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.186 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
Shocked to dla mnie ważne - tak niewiele może tak wiele kajetanbudacz 1 3.902 13.03.2014, 22:34
Ostatni post: LAZY.
  Smart - przekonajcie mnie ;) 25 18.285 30.05.2010, 19:55
Ostatni post: kasiunqa
  Ale mnie kusi kupic znowu SMARTA F2 - warto czy nie? 11 9.557 27.04.2007, 14:06
Ostatni post: Guest
  co zaskoczylo mnie w smart shopie... 7 6.976 08.11.2002, 18:14
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości



Menu