Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mnie dziś wkurzyło....??

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mnie dziś wkurzyło....??
 krzyss 
No musze cos dopisac o tym ze kazda jazda probna kosztuje 10zl... bo tylko tankuje a tu kazdy chce sie przejechac Yugo !
A tak zeby sie inni posmiac mogli:

http://olx.pl/oferta/zastawa-yugo-45-199...84ad85efb9
 Odpowiedz
 D1-Pati 
Ogłoszenie mistrz Very happy
Smart Roadster - Black Jack edition 117km
 Odpowiedz
 DaSza 
Ogłoszenie miło poczytać - brawo za opis Smile
"Cytrynka" FT 2011, 1.0 był mhd jest Brabus Laughing
 Odpowiedz
 RobsonWawa 
W całym rejonie awaria energetyczna- brak 1 fazy Sad
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 Odpowiedz
 krzyss 
Malkontent... ale dwie inne sa ! Very happy
 Odpowiedz
 RobsonWawa 
Nie bądź taki Laskowik LaughingLaughingLaughing
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 Odpowiedz
 kotomysz 
krzyss... Wiesz co? Lepiej daj ogłoszenie ze przejażdżka Yugo za 20 dychy, może się uda więcej zarobić Smile jak bym miał garaż to sam bym kupił Smile

Wysłane z mojego LG-D855

„Gdyby Bóg lubił przedni napęd chodzilibyśmy na rękach”    [Obrazek: icon1.png]

CDI  63KM/140Nm 
 Odpowiedz
 rogas 
krzyss - a u nas w regionie kiedyś chłopak przyjechał kupić motor, sprzedający dał mu się przejechać lecz ten się zabił gdzie potem się okazało, że nie miał uprawnień. Sprzedający został bez moto, z problemem że udostępnił pojazd itp. Dlatego kolega ostatnio jak sprzedawał i ktoś się chciał przejechać autem mówił krótko kasa na stół dopiero jazda tak nie ma opcji by się ktoś przejechał Wink w ten sposób może wyeliminujesz ludzi trolli Very happy
 Odpowiedz
 krzyss 
Z moto to wogole ciezki temat przy sprzedawaniu, nie wiadomo jak dac sie przejechac...
Ale yugo... Very happy

Spoko mam czas a jak nie to pojedziemy we wrzesniu na złombol. I bedziemy załoga która nic nie bedzie przygotowywala, pojedziemy yugiem tak jak stoi, a najwyzej sie go spusci ze skały jak nie dojedzie Very happy
 Odpowiedz
 zlomek433 
Dowcipnisie! Podpalili trawę zaraz za moim płotem.. Gdyby nie sąsiedzi i straż pożarna zajęła by się komórka z węglem na moim podwórku ..


Załączone pliki Miniatury
   
Pomogłem daj [Obrazek: ys797_postbit_reputation.gif]
Pozdrawiam ZŁOMEK43 Smile
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Smile Co mi dziś poprawiło humor? rogas 6.931 1.422.081 17.04.2024, 15:23
Ostatni post: Kiko111
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.193 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
Shocked to dla mnie ważne - tak niewiele może tak wiele kajetanbudacz 1 3.906 13.03.2014, 22:34
Ostatni post: LAZY.
  Smart - przekonajcie mnie ;) 25 18.321 30.05.2010, 19:55
Ostatni post: kasiunqa
  Ale mnie kusi kupic znowu SMARTA F2 - warto czy nie? 11 9.569 27.04.2007, 14:06
Ostatni post: Guest
  co zaskoczylo mnie w smart shopie... 7 6.985 08.11.2002, 18:14
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości



Menu