Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mnie dziś wkurzyło....??

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mnie dziś wkurzyło....??
 Kanapa 
Zrobiłem prawie 300 kilometrów z Kurpiów do Gdańska. Żadnej sytuacji stresującej, prędkość w okolicach dopuszczonej.
500 metrów przed domem staruszek z parasolem w trakcie deszczu chciał przejść przez dwupasmówkę na przejściu dla pieszych.
Zatrzymałem sie na spokojnie a jakiś palant mnie wyprzedza - no żesz kurak.
Wybecaluję na kamerkę parę złociszy i będę donosił na debili bez przebaczenia.

PS.
Obok mnie zatrzymał się Subaruj na olsztyńskich numerach zrobiony na rajdówkę. On miał czas a tamtent palant sie spieszył.
Do czasu.
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz
 maly45 
Rowerzysta na drodze, który skręcił sobie jakby nigdy nic i o mało go nie rozjechałem. Koleś zapomniał wyciągnąć ręki i poinformować wszem i wobec, że skręca.
 Odpowiedz
 Guniu 
trzeba było go rozjechać ja bym jeszcze wycieraczki włączył i pojechał dalej Very happy
a wszystko to przez równouprawnienie rowerzystów i pieszych na jezdni Very happy
 Odpowiedz
 obwd-crash 
Jakie równouprawnienie !! zgodnie z przepisami Ustawy Prawo o ruchu drogowym, oni /piesi, rowerzyści/ tylko w wyjątkowych przypadkach mogą korzystać z jezdni, ale przy skutkach ewentualnego zderzenia na jezdni jest tak, jakby to samochód mógł tylko wyjątkowo poruszać się jezdnią a nie ten drugi Laughing
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 Mykundo 
Cóż... Rowerzyści to zmora ulic i chodników. Sam jeżdżę dużo rowerem i jak patrze na tych palantów to mam ochotę mu co nieco wbić do łba, ale istnieje duże ryzyko, że nie zrozumie.

A mnie dziś wkurzyła zapalona kontrolka od silnika...
 Odpowiedz
 Guniu 
(25.06.2015, 10:46)obwd-crash napisał(a): Jakie równouprawnienie !! zgodnie z przepisami Ustawy Prawo o ruchu drogowym, oni /piesi, rowerzyści/ tylko w wyjątkowych przypadkach mogą korzystać z jezdni, ale przy skutkach ewentualnego zderzenia na jezdni jest tak, jakby to samochód mógł tylko wyjątkowo poruszać się jezdnią a nie ten drugi Laughing


Własnie o to mi chodziło, nie ważne, że samochód nie był winny i tak największe konsekwencje ponosi właściciel samochodu, na miasto gdy jest gorąco - godzina szczytu i duzo ludzi chce wymusić polecam dodge rama i kilka razy podnieść obroty, w takim wypadku nikt nie ryzykuję wyjśc pod jadący czołg, a słychać mnie z daleka jak jadę :P
 Odpowiedz
 LAZY. 
W Oliwie na Krzywoustego czerwony z czarnym tridonem smart stracił życie Crying
Pani jadąca w kierunku targowiska smartem trafiła na lebiodę co z parkingu nie potrafi wyjechać.
W smarcie uszkodzony przód od strony pasażera.
Kierującym nic się nie stało bo tam się jeździ max 40km/h

Posypały się plastiki i lampa, auto do uratowania.
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
 Kanapa 
Ferrari znowu uderzone?
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz
 obwd-crash 
Czy mamy na myśli te samo auto ???
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 LAZY. 
Specjalnie zawróciłem by sprawdzić czy to ferrari, lecz to nie one. Nie znam pani kierującej , a fura nie miała mojej roboty haftu krzyżykowego na tylnym lewym błotniku.
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Smile Co mi dziś poprawiło humor? rogas 6.931 1.417.546 17.04.2024, 15:23
Ostatni post: Kiko111
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.187 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
Shocked to dla mnie ważne - tak niewiele może tak wiele kajetanbudacz 1 3.902 13.03.2014, 22:34
Ostatni post: LAZY.
  Smart - przekonajcie mnie ;) 25 18.289 30.05.2010, 19:55
Ostatni post: kasiunqa
  Ale mnie kusi kupic znowu SMARTA F2 - warto czy nie? 11 9.557 27.04.2007, 14:06
Ostatni post: Guest
  co zaskoczylo mnie w smart shopie... 7 6.976 08.11.2002, 18:14
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości



Menu