Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mnie dziś wkurzyło....??

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mnie dziś wkurzyło....??
 kotomysz 
Jezioro, woda, muszle... Skaleczona stopa... Ech...

„Gdyby Bóg lubił przedni napęd chodzilibyśmy na rękach”    [Obrazek: icon1.png]

CDI  63KM/140Nm 
 Odpowiedz
 Guniu 
położyłem przypadkiem w domu na budowie telefon na piecu musiałem się schylić coś wyszukać w kanale w garażu.. wyszedłem za dosłownie kilka chwil.. zapomniałem o telefonie i wsiadłem w smarta i do domu.. pod domem zorientowałem się, że telefon zapomniałem..
wróciłem telefonu brak.. dzwonie kilka sygnałów, po chwili abonent tymczasowo nieosiągalny.. w tym czasie przez dom przewinęło się około 12 pracowników murarzy, tynkarzy, hydraulik i jakieś 2 dostawy mat do ogrzewania podłogowego.. telefon wcięło ktoś się połasił.. straciłem ponad 130 kontaktów i masę prywatnych zdjęć.. załamka.. nie mieszkam tam jeszcze a już złodzieja miałem w domu...
 Odpowiedz
 kierowcabombowca 
Wyjeżdżając dziś z osiedlowego miejsca parkingowego przetarłem dość ostro aluminiową felge......
 Odpowiedz
 Jarecki 
To jak ty jezdzisz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Odpowiedz
 Pilotm 
Dystrybucja koszulek smartowych Smartimes 2015

W dniu dzisiejszym otrzymałem zamówioną i zapłaconą koszulkę okolicznościową Smartimes 2015. Zgodnie z zamówieniem miała to być męska koszulka w rozmiarze L.
Niestety przy odbiorze koszulki w Budapeszcie tego nie sprawdziłem, a dostarczona koszulka w otwartym opakowaniu z moim nickiem miała rozmiar M i była w wersji damskiej. W związku z tym faktem stwierdzam, że jedna z osób świadomie podmieniła koszulkę na inną ( Organizator akcji mnie zapewnił, że dwa razy sprawdzał zamówienie przed wysyłką koszulek) . Dodatkowo koszulki były foliowane, a moja była już otwarta.

Nie sądziłem, że wśród klubowiczów są takie osoby, które nie szanują cudzej własności.

Słowa ostre, ale tylko takie mogę obecnie napisać. Pośredników było kilku i nie będę wnikał kto to zrobił.
Smród pozostał, a osoba która to zrobiła niech sobie ......... , albo niech wyjaśni całą sytuację z organizatorem.
 Odpowiedz
 JasiekPraga 
No tak ja zamawiałem XXXL I taka jest
 Odpowiedz
 kasiunqa 
Nasze rozmiary tez były ok

 Odpowiedz
 Gantz 
Pilot. Możemy Cię z Rogasiem tylko przeprosić, że dostatecznie tego nie dopilnowaliśmy.
To nauczka na przyszły raz.
Jeszcze raz przepraszam i postaramy Ci się to jakoś wynagrodzić.
życie jest po to, żeby spełniać swoje marzenia
 Odpowiedz
 Juniorek 
Mój rozmiar tez było 2x M męska i tak było


Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
Smart ForTwo 453'19 eq Design by Junior Smile
 Odpowiedz
 Kanapa 
Tragiczna jakość 98 oktan na Orlenie.
Żałosne jak duża jest różnica na osiągach wobec paliwa z Węgier czy Shella.
W mieście tego nie widać - wyszło na trasach.
:(
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Smile Co mi dziś poprawiło humor? rogas 6.931 1.417.740 17.04.2024, 15:23
Ostatni post: Kiko111
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.187 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
Shocked to dla mnie ważne - tak niewiele może tak wiele kajetanbudacz 1 3.902 13.03.2014, 22:34
Ostatni post: LAZY.
  Smart - przekonajcie mnie ;) 25 18.289 30.05.2010, 19:55
Ostatni post: kasiunqa
  Ale mnie kusi kupic znowu SMARTA F2 - warto czy nie? 11 9.557 27.04.2007, 14:06
Ostatni post: Guest
  co zaskoczylo mnie w smart shopie... 7 6.976 08.11.2002, 18:14
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości



Menu