Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mnie dziś wkurzyło....??

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mnie dziś wkurzyło....??
 LAZY. 
Pognieciony na amen Crying
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
 pstrokata 
Awaria na trasie Lublin Rzeszów podobno wtryskiwaczy do cylindra :(     dwa województwa ruszyły do pomocy bo kto kobiecie nie pomoże :/    

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
 Odpowiedz
 MariuszB 
(12.04.2016, 15:02)pstrokata napisał(a): Awaria na trasie Lublin Rzeszów podobno wtryskiwaczy do cylindra :(

Wtryski nie umierają nagle i wszystkie naraz.
F2 Passion Cabrio Jack Black (past) & IQ+1.4 D4D (past)
[Obrazek: ff0baef4730a79e1.jpg]  &  [Obrazek: 4820fed949e609bdgen.jpg]

 Odpowiedz
 frygi 
Podejście Carlsson Polska do klienta. Żenada zamówienie nie zrealizowane już od ponad miesiąca i co ? Kolejny mail z nowym terminem
Carlsson Cabrio by FrygiCool Evil or very mad
 Odpowiedz
 mozdzerka 
40 min ranne szorowanie mojego smarka z ptasich kup pod blokiem. Stał co prawda pod drzewkiem, ale takim maleńkim. Już dwieście razy pod nim stał i nic się nigdy nie działo.
Wkurzona byłam więc fot nie ma, ale tego jeszcze nie grali- masakra jak na zdjęciach ze śmiesznych portali.... zawalony caluśki. Te 40 min tylko na w miarę czyste szyby żebym dała radę na myjkę dojechać.... A tam też mieli ubaw.
Zaczęłam się zastanawiać czy abym się jakiegoś wroga nie dorobiła co dokarmiał ptaki na drzewie. A znajomi mówią że to na szczęście i czas zacząć grać w totolotkaSmile
 Odpowiedz
 ŁYSY13 
Po wylaniu nasz pies był ciekawy            

Łysy13 emeryt
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
 kasiunqa 
Swój ślad podpis w budowie musi zostawić Smile
 Odpowiedz
 obwd-crash 
W świecie celebrytów najpierw trzeba być niezłą gwiazdą, by móc odcisnąć swą łapę  Laughing a tu wystarczyło być ulubieńcem swego pana  Laughing
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 kasiunqa 
przepraszam za offtop ale jestem załamana i nie wiem gdzie szukac pomocy. Potrzebuje wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuje. Jakiś czas temu zaczęłam podejrzeważ, że Przemek mnie zdradza. Skad sie dowiedziałam? No bo zachowywał się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałam telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miał często spotkania z kolegami, nie spodziewane wyjścia na kawę czy na piwko. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka" odpowiadał, że są to nowi kumple i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekałam na taksówkę, którą on wraca do domu, jednak Przemo wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim. Kiedyś wizęłam jego komórkę, tylko aby zobaczyć która jest godzina. Wtedy on dostał szału i zakazał dotykać jego telefonu. Przez cały czas nie mogłam się zdecydować, by porozmawiać z nim o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałabym się prawdy gdyby nie przypadek. Pewnej nocy niespodziewanie się wymknął z domu. Zainteresowałam się, że jest coś nie tak. Wyszłam na zewnątrz. Postanowiłam schować się za naszym smartem, skąd był dobry widok na całą ulice i co pozwoliłoby mi zauważyć do jakiego samochodu wsiądzie. No i tu moje pytanie bo kucnęłam przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłam, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi powiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć ? Jeśli można je wymienić to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginały, a jeżeli tak, to które najlepiej?

 Odpowiedz
 frygi 
(21.04.2016, 22:47)kasiunqa napisał(a): przepraszam za offtop ale jestem załamana i nie wiem gdzie szukac pomocy. Potrzebuje wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuje. Jakiś czas temu zaczęłam podejrzeważ, że Przemek mnie zdradza. Skad sie dowiedziałam? No bo zachowywał się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałam telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miał często spotkania z kolegami, nie spodziewane wyjścia na kawę czy na piwko. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka" odpowiadał, że są to nowi kumple i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekałam na taksówkę, którą on wraca do domu, jednak Przemo wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim. Kiedyś wizęłam jego komórkę, tylko aby zobaczyć która jest godzina. Wtedy on dostał szału i zakazał dotykać jego telefonu. Przez cały czas nie mogłam się zdecydować, by porozmawiać z nim o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałabym się prawdy gdyby nie przypadek. Pewnej nocy niespodziewanie się wymknął z domu. Zainteresowałam się, że jest coś nie tak. Wyszłam na zewnątrz. Postanowiłam schować się za naszym smartem, skąd był dobry widok na całą ulice i co pozwoliłoby mi zauważyć do jakiego samochodu wsiądzie. No i tu moje pytanie bo kucnęłam przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłam, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi powiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć ? Jeśli można je wymienić to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginały, a jeżeli tak, to które najlepiej?


Ha ha ha ha .... Dobre
Carlsson Cabrio by FrygiCool Evil or very mad
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Smile Co mi dziś poprawiło humor? rogas 6.931 1.422.792 17.04.2024, 15:23
Ostatni post: Kiko111
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.193 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
Shocked to dla mnie ważne - tak niewiele może tak wiele kajetanbudacz 1 3.907 13.03.2014, 22:34
Ostatni post: LAZY.
  Smart - przekonajcie mnie ;) 25 18.323 30.05.2010, 19:55
Ostatni post: kasiunqa
  Ale mnie kusi kupic znowu SMARTA F2 - warto czy nie? 11 9.570 27.04.2007, 14:06
Ostatni post: Guest
  co zaskoczylo mnie w smart shopie... 7 6.986 08.11.2002, 18:14
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości



Menu