Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mnie dziś wkurzyło....??

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mnie dziś wkurzyło....??
 frygi 
Oj boli Sad
Pozostaje Ci rozebrać i sprzedać na części.
Carlsson Cabrio by FrygiCool Evil or very mad
 Odpowiedz
 psuwacz 
Aaaaaaaaaaałaaaaaaa! (nie mniej warto zaznaczyć, że Smart to twarda sztuka - kiedyś u mnie pod domem się przewróciło drzewo na malucha, tylko podłoga i sterczące drzwi zostały z niego). Mam nadzieję, że jakieś odszkodowanie będzie!
[Obrazek: 412338.png]        Dobrze gadam? Dodaj do REP-u, nie krępuj się! 
 Odpowiedz
 chris2 
Rozbieranie i sprzedaż na części zajmuje trochę czasu, a i tak potem zostaje w garażu mnóstwo części których nikt niepotrzebuje.Smart jest własnością szwagra ( ja go tylko czasami użytkuję )i podjął on decyzję,że będzie go sprzedawał w całości,tak jak jest.
Co do odszkodowania, to nie było AC,smart stał na prywatnej posesji,niewiadomo jeszcze czy było jakieś ubezpieczenie tej posesji,a nawet jakby było to przypuszczam że ubezpieczyciel się wypnie i stwierdzi że huragan to siła wyższa.
 Odpowiedz
 krzyss 
Wspolczuje :( 10 lat temu na peugeota tez mi spadlo drzewo, wiec wiem jak boli.
Drzewo i ulica miejska. Wypieli sie stwierdzajac ze drzewo zdrowie a na wiatr wplywu nie ma :(
 Odpowiedz
 ŁYSY13 
Widać Shella i w trasie i w mieście na 95 osobiście teraz 3 raz wlewam Shell 95 i jest inna dynamika i zrobione km
Zawsze byłem za Orlenem niby to te same paliwa a jednak nie w PL zlałem Orlen i tankuje na Shellu .
Ale każdy leje gdzie go złapie i jak woli czy w majty czy to za drzewem


Wysłane z iPhone 6s Łysy13 emeryt
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
 psuwacz 
Ja nie lubię Shella na przykład. Taka z nich paskudna fyrma. A do Piksla leję zasadniczo wyłącznie V Power Nitro + . Czasem tylko na Wróblenie w trasie się doleję. No i ostatnio to w ogóle wszystko testowałem: Esso, Agip, Aral, Total... Najgorzej wypadło Esso - tylko 320 km zrobiłem i wołał pić.
[Obrazek: 412338.png]        Dobrze gadam? Dodaj do REP-u, nie krępuj się! 
 Odpowiedz
 Kanapa 
Wrrrr - okazuje się że filtr powierza do silnika 454 nie pasuje do 451.
Niby jest taki sam ale jednak kilka milimetrów na stronie różni się.
Ot i koledze problemik zrobiłem.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz
 LAZY. 
(22.08.2016, 11:52)chris2 napisał(a): Rozbieranie i sprzedaż na części zajmuje trochę czasu, a i tak potem zostaje w garażu mnóstwo części których nikt nie potrzebuje.Smart jest własnością szwagra ( ja go tylko czasami użytkuję )i podjął on decyzję,że będzie go sprzedawał w całości,tak jak jest.
Co do odszkodowania, to nie było AC,smart stał na prywatnej posesji,nie wiadomo jeszcze czy było jakieś ubezpieczenie tej posesji,a nawet jakby było to przypuszczam że ubezpieczyciel się wypnie i stwierdzi że huragan to siła wyższa.

Gdybyś zdecydował się na coś to mogę zaoferować budę z papierami, zrobisz przekładkę i dalej będzie śmigał.
 Odpowiedz
 psuwacz 
Dzisiaj pomyślałem, że na jesień dobrze będzie przywoskować Pikslowi. Patrzę, a przy prawej wycieraczce kwitnąć zaczyna. Na razie widać że zakwitł pod spodem, lakier jeszcze trzyma. :( Czo dielat?!
[Obrazek: 412338.png]        Dobrze gadam? Dodaj do REP-u, nie krępuj się! 
 Odpowiedz
 MariuszB 
Rozebrać, oczyścić, zabezpieczyć, pomalować.
F2 Passion Cabrio Jack Black (past) & IQ+1.4 D4D (past)
[Obrazek: ff0baef4730a79e1.jpg]  &  [Obrazek: 4820fed949e609bdgen.jpg]

 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Smile Co mi dziś poprawiło humor? rogas 6.931 1.420.591 17.04.2024, 15:23
Ostatni post: Kiko111
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.189 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
Shocked to dla mnie ważne - tak niewiele może tak wiele kajetanbudacz 1 3.905 13.03.2014, 22:34
Ostatni post: LAZY.
  Smart - przekonajcie mnie ;) 25 18.316 30.05.2010, 19:55
Ostatni post: kasiunqa
  Ale mnie kusi kupic znowu SMARTA F2 - warto czy nie? 11 9.567 27.04.2007, 14:06
Ostatni post: Guest
  co zaskoczylo mnie w smart shopie... 7 6.981 08.11.2002, 18:14
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości



Menu