Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mnie dziś wkurzyło....??

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mnie dziś wkurzyło....??
 Lolek 
Ale przy samej wycieraczce, tzn przy otworze technologicznym, czy troszkę obok, w miejscu nie dziurawionym fabrycznie. Tak czy inaczej ja natychmiast interweniuję swoją ulubioną metodą, czyli prowizorycznie. Oczyścić, np. ostrym nożykiem, dokładnie wysuszyć, na słońcu lub suszarką do włosów. Następnie folią samoprzylepną w dobranym kolorku zaklejamy z zakładem 5 cm. Dalej uważnie obserwujemy przez rok, dwa czy dziesięć. Jeśli korozja wystąpiła na skutek perforacji blachy to ognisko się będzie powiększać i wtedy musimy się zdecydować na interwencję blacharsko-lakierniczą, lub na jak najszybszą sprzedaż auta. Ew. jeśli trafi się jakaś okazja typu stłuczka to prosimy w warsztacie żeby "przy okazji...". Druga możliwość jest taka że ognisko pojawiło się na skutek pęknięcia powłoki lakierniczej i w takim przypadku naklejka będzie skutecznie zapobiegać powiększaniu się kłopotu. Generalnie, moim skromnym zdaniem, każda interwencja blacharza i lakiernika to większa szkoda dla auta niż zysk, dlatego należy jej unikać tak długo jak się da. Pozdrawiam. L
 Odpowiedz
 psuwacz 
Ja są założone "kapsle" na wycieraczki to nie widać. Proszę wybaczyć porównanie, ale wygląda to jak opryszczka Very happy No i jest przy otworze trzpienia wycieraczki. O trwałości prowizorki mnie nie trzeba natomiast przekonywać Smile Myślałem, żeby póki lakier jest cały odkręcić wycieraczkę, od spodu wyskrobać co się da i i może zawoskować wystarczy takim takim http://allegro.pl/wurth-konserwacja-wosk...ule_id=201
[Obrazek: 412338.png]        Dobrze gadam? Dodaj do REP-u, nie krępuj się! 
 Odpowiedz
 amber666 
Ludzie!! Kupiłam mojego smarcika niedawno i wciąż wydatki !! Kluczyk zapasowy 1500 zł? u Groblewskiego. Wybrałam opcję dorobienia klucza gdzie indziej i taniej ale bez pilota  Sad .Jak to możliwe że klucz fizycznie otwiera ale nie zamyka????
 Odpowiedz
 BASTOS 
Kluczyk służy do awaryjnego otwierania drzwi i odpalenia.
"Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem"
 Odpowiedz
 Gapa. 
Jak nie zamyka ????
zamyka na bank tylko trzeba przycisnąć cos na panelu pod radiem
 Odpowiedz
 frygi 
Kluczyk zapasowy 1500 zł? u Groblewskiego. Wybrałam opcję dorobienia klucza gdzie indziej i taniej ale bez pilota  Sad

A było skontaktować się z Gizbernem i za tą kwotę byłby worek kluczyków ha ha ha
Carlsson Cabrio by FrygiCool Evil or very mad
 Odpowiedz
 Kanapa 
(14.09.2016, 21:57)frygi napisał(a): Kluczyk zapasowy 1500 zł? u Groblewskiego. Wybrałam opcję dorobienia klucza gdzie indziej i taniej ale bez pilota  Sad

A było skontaktować się z Gizbernem i za tą kwotę byłby worek kluczyków ha ha ha


Chyba Lazy już coś tam robi - trzeba by go pytać.


Wysłane za pomocą Tapatalk
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz
 frygi 
Oooo no i już następny namiar. Ale najprościej do ASO
Carlsson Cabrio by FrygiCool Evil or very mad
 Odpowiedz
 dr-big 
Za nowy kluczyk do 451 w smart center w Berlinie, łącznie z wprogramowaniem płaciłem 3 lata temu ok. 190 euro (ok. 825 PLN)
Było kilka, a aktualnie 54 KM w 451 Passion
Zawsze cdi... No chyba, że 452 i tylko coupe ...
 Odpowiedz
 Gapa. 
U Gizberna placilem o wiele mniej za 820 zl miałbym kilka kluczyków
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Smile Co mi dziś poprawiło humor? rogas 6.931 1.415.180 17.04.2024, 15:23
Ostatni post: Kiko111
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.185 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
Shocked to dla mnie ważne - tak niewiele może tak wiele kajetanbudacz 1 3.899 13.03.2014, 22:34
Ostatni post: LAZY.
  Smart - przekonajcie mnie ;) 25 18.281 30.05.2010, 19:55
Ostatni post: kasiunqa
  Ale mnie kusi kupic znowu SMARTA F2 - warto czy nie? 11 9.553 27.04.2007, 14:06
Ostatni post: Guest
  co zaskoczylo mnie w smart shopie... 7 6.976 08.11.2002, 18:14
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości



Menu