Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mnie dziś wkurzyło....??

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mnie dziś wkurzyło....??
 Kaisers 
(27.10.2016, 20:00)krzyss napisał(a):
(27.10.2016, 19:19)Kaisers napisał(a): O godzinę za późno go znalazłem i zadzwoniłem:( http://ww3.autoscout24.de/classified/264...owcase=A_N  Unikat za taką cenę to od ręki poszedł:(

Jesli dobrze widze to ma peknieta przednia szybe, nowa 2400 funtow ! :Very happy za tego co pamietam zostalo chyba tylko 6 na swiecie Smile

Mialem takiego tylko 3,2, auto kosmos ale trudne i drogie w serwisie...

Chciałem go kupić jako inwestycję i z czasem doprowadzić do ideału tym bardziej że był jak za darmo. Szyba rdzawki itd. Zrobiłbym z czasem :Smile 3,2 to już inna bajka. Ferrari maczała w tym silniku łapySmile
 Odpowiedz
 krzyss 
Czy ja wiem czy jak za darmo... normalna cena jak taki stan. Ładnego wyrwiesz za jakies 20-25kzł auto jeszcze nie jest w zainteresowaniu kombinatorów koneserów. Dodatkowo ma specyficzna urode ala polonez Smile
 Odpowiedz
 Kanapa 
Przez krótką chwile myślałem o klasycznym widelcu. Była bardzo krótka chwila - jeżdżących w pełnej mocy w Polsce jest podobno kilkanaście a i to nie jest takie pewne.
Jednak taka technika - chylę czoła.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz
 Kaisers 
(27.10.2016, 20:15)krzyss napisał(a): Czy ja wiem czy jak za darmo... normalna cena jak taki stan. Ładnego wyrwiesz za jakies 20-25kzł auto jeszcze nie jest w zainteresowaniu kombinatorów koneserów. Dodatkowo ma specyficzna urode ala polonez Smile

Czyli ten był za pół ceny a te auta już nie zejdą z ceny. Uroda kwestia gustów. Mi się bardzo podoba ma swój niepowtarzalny urok a i poloneza zwłaszcza borysewicza w dobrym stanie i dobrej cenie bym kupił sobie a kiedyś wnukom przekazałSmile
 Odpowiedz
 zleon 
Nigdy nie kupuj u Turka w de...
 Odpowiedz
 krzyss 
Eeee tam... kiedys kupilem auto u ruskich w DE i to byl jeden z lepszych samochodow jaki mi sie udalo kupic. Chlopaki wprost powiedzieli ze szafa skrecona o 60kkm i dali ksiazke (ktora wczesniej schowali) a tam piekne wpisy co 10-15kkm oleje i serwis w ASO. Jezdzilem tym autem 3 lata i nic sie nie psulo Smile
 Odpowiedz
 spysiu92 
Krzyss patrząc na to co dzieje się na polskim rynku samochodów używanych nie ważny jest przebieg a stan, można kupić samochód z przebiegiem 500tys km jeżeli był używany i serwisowany w odpowiedni sposób powinien służyć jeszcze długie lata. Wszystko zależy od stanu samochodu, u nas przyjęło się, że jak kupujesz to wiesz, że mógł być korygowany licznik, ale co z tego skoro działa to na moją psychikę i nie będzie mi przed znajomymi wstyd się pochwalić takim autem... Jeżeli będziemy sami dopuszczali we własnych głowach taką możliwość, to to się nigdy nie zmieni Wink
 Odpowiedz
 krzyss 
Ale ja kupowalem na rynku niemieckim ! skandal niemcy tez kreca :P znaczy ruscy Very happy
 Odpowiedz
 spysiu92 
Nie wazne jak zaczynasz wazne jak konczysz, dlatego skupmy sie na koncu tresci mojej wypowiedzi Smile

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 Odpowiedz
 krzyss 
Ale dobre samopoczucie jest rownie wazne jak dobry stan techniczny... kiedys kolega handlujacy amatorsko w124 wystawil ladne auto z przebiegiem 380kkm i przyjechaly łepki spod radomia i chodza cmokaja, nie maja sie do czego doczepic bo auto ladne i warte tej kasy. No wie Pan ale przebieg taki wysoki... a ten dla żartu mowi jak chcecie to mam tu taki sam licznik gdzie jest 180kkm moge przekrecic w 10 minut.

A oni popatrzyli po sobie... to Pan kreci i bierzemy to auto, wszyscy beda nam zazdroscic w domu takiego mesia Smile
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Smile Co mi dziś poprawiło humor? rogas 6.931 1.421.556 17.04.2024, 15:23
Ostatni post: Kiko111
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.192 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
Shocked to dla mnie ważne - tak niewiele może tak wiele kajetanbudacz 1 3.906 13.03.2014, 22:34
Ostatni post: LAZY.
  Smart - przekonajcie mnie ;) 25 18.318 30.05.2010, 19:55
Ostatni post: kasiunqa
  Ale mnie kusi kupic znowu SMARTA F2 - warto czy nie? 11 9.567 27.04.2007, 14:06
Ostatni post: Guest
  co zaskoczylo mnie w smart shopie... 7 6.984 08.11.2002, 18:14
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości



Menu