Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mnie dziś wkurzyło....??

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mnie dziś wkurzyło....??
 CodeBoy 
(15.01.2017, 22:33)solaris napisał(a): Podobnie mialem jak mi reczny nie chcial puścić

a widzisz może być, bo miałem zaciągnięty ręczny. W sensie przez te 3 dni.
 Odpowiedz
 obwd-crash 
Ja czasami po myciu (myjka ciśnieniowa z płynem), a auto stoi w garażu, to i tak lekko rdzewieją tarcze, a auto przy przepychaniu na początku stoi sztywno - bez zaciągniętego ręcznego po myciu, dopiero jak coś się "urwie" - czytaj rdza między tarczami a klockami - to zaczyna się swobodnie toczyć z lekko słyszalnym "szorowaniem" rdzy z tarcz o klocki.
Może po tych wilgotnych dniach na mrozie złapało u Ciebie mocniej między klockami a tarczami, nie tylko rdza ale i wilgoć.
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 solaris 
(16.01.2017, 08:18)CodeBoy napisał(a):
(15.01.2017, 22:33)solaris napisał(a): Podobnie mialem jak mi reczny nie chcial puścić

a widzisz może być, bo miałem zaciągnięty ręczny. W sensie przez te 3 dni.

To uwazaj bys nie skończył jak ja, tj w korku stalem i mi sie chyba plyn hamulcowy zagotowal bo musialem pompowac pedalem, zas wchodzac s zakret reczny sie zablokowal i zrobilem bączka :/ podjechalem prawie pod dom bo szczeki tak zlapaly ze nie chcial ruszyc i pozostal mi tylko transport laweta do mechanika
 Odpowiedz
 solaris 
Dostalem wstepny kosztorys naprawy - wg rzeczoznawcy zderzak przod, tyl, blotniki prawe przod i tyl z lakierowaniem to - uwaga - 1000 ! :/
 Odpowiedz
 chris2 
Ta wycena to jakaś bzdura,nawet kupując panele używki + lakier i wymiana we własnym zakresie to nie zmieścisz się w 1000 zł.Jak już pisałem wcześniej ja swojego Smarta odstawiłem do SC na wymianę błotnika tylnego + poszerzenie błotnika (kobieta uszkodziła mi go podczas parkowania ) i PZU zapłaciło za to 1050 zł + 250 za auto zastępcze.Oględziny były wykonane w SC i protokół wraz z kosztorysem został przesłany przez SC do PZU,po kilku dniach przyszła z PZU akceptacja kosztorysu.
 Odpowiedz
 PatiEK 
4 elementy? To to na samo lakierowanie nie starczy Smile
 Odpowiedz
 PatiEK 
Oczywiście pisz odwołanie. Albo wstawiaj do SC w Łomiankach i rozlicz się bezgotówkowo. Nie zapomnij o wzięciu samochodu zastępczego.
 Odpowiedz
 solaris 
Nawet 5 części, bo i grill jest rozstrzaskany. Najtaniej części znalazłem za ok 1500zl, bez malowania, robocizny i całej reszty przyjemności. Jutro druga część oględzin i kosztorys pewnie w środę dostanę. Ech... Najbardziej zastanawia mnie gdzie te części tak tanio znaleźli
 Odpowiedz
 obwd-crash 
(16.01.2017, 15:08)solaris napisał(a): Nawet 5 części, bo i grill jest rozstrzaskany. Najtaniej części znalazłem za ok 1500zl, bez malowania, robocizny i całej reszty przyjemności. Jutro druga część oględzin i kosztorys pewnie w środę dostanę. Ech... Najbardziej zastanawia mnie gdzie te części tak tanio znaleźli

W cennika i programach kalkulacyjnych z których korzystają. Gdzie jest uwaga że podane nr części w kalkulacji nie gwarantują poprawnego ich zamówienia - a zatem i cała kalkulacja jest o kant d...y Laughing
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 solaris 
obwd-crash a zatem i cała kalkulacja jest o kant d...y Laughing

Delikatniej ująć tego nie można Wink Przy czym jest dopisek, że na moją prośbę wskażą warsztat gdzie za te pieniądze wykonają cały remont zgodnie z kosztorysem
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Smile Co mi dziś poprawiło humor? rogas 6.931 1.423.722 17.04.2024, 15:23
Ostatni post: Kiko111
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.193 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
Shocked to dla mnie ważne - tak niewiele może tak wiele kajetanbudacz 1 3.907 13.03.2014, 22:34
Ostatni post: LAZY.
  Smart - przekonajcie mnie ;) 25 18.338 30.05.2010, 19:55
Ostatni post: kasiunqa
  Ale mnie kusi kupic znowu SMARTA F2 - warto czy nie? 11 9.574 27.04.2007, 14:06
Ostatni post: Guest
  co zaskoczylo mnie w smart shopie... 7 6.993 08.11.2002, 18:14
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości



Menu