Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mnie dziś wkurzyło....??

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mnie dziś wkurzyło....??
 DaSza 
Całe szczęście nie. Na Smarta ciężko wskoczyćSmile i stał po drugiej stronie ulicy. Ale generalnie strzelałbym do takiego bydła.
"Cytrynka" FT 2011, 1.0 był mhd jest Brabus Laughing
 Odpowiedz
 krzyss 
Chodza plotki ze wirus ciagle jest aktywny na stronie. Czy ktos wreszcie zalepi ta dziure ?
 Odpowiedz
 kifer 
Na pewno jest aktywny! Zaatakował mnie w pt a myślałem, że bezpieczny jestem... Smile Na szczęście informatycy z pracy pomogli. Operowali przez 2h i jest ok.
 Odpowiedz
 PKO 
Post przeniesiony przez PKO

Siekierka napisał(a)

Proponuję wywalić wszystkich użytkowników forum. Czytając posty, nie spotkałam się jeszcze z przypadkiem żeby prędzej czy później któremuś z nas nie wkradały się błędy ortograficzne czy interpunkcyjne itd. Patrząc na twoje działania na forum Darku, zaczynam odnosić wrażenie, że powinieneś założyć własny klub albo załatwiać osobiste potyczki w prajwach. Poza tym, skoro jesteś taki skupulatny... to czemu sam dodając wpis, nie poprawiłeś tytułu? Smile




Martuniu dlaczego Ty zabierasz głos tylko wtedy jak są jakieś potyczki słowne? I ze zwykłego "oko za oko..."(w dodatku w formie żartu) nie będąc zupełnie w temacie zamieszczasz komentarz podsycający do awantury? Co do poprawiania błędów nigdy tego nie robiłem i robić nie zamierzam. Pozwól że sam zdecyduje o zakładaniu , opuszczaniu klubu. Dla Twojej wiadomości usunięte zostały osoby nieaktywne oraz te które miały takie życzenie.A sprawę działalności klubowej zostawię bez komentarza Wink

pozdr
PKO
 Odpowiedz
 Siekierka 
Skoro odpowiadamy na poziomie zerówki, to posilę się o równie wymowny komentarz: (...) Wink
s.mart-a Laughing
 Odpowiedz
 kasiunqa 
a mnie dzis wkurzył fakt ze pomarańczak na postoju zaczął klekotać jak traktor ;/... złom jeden... zaczynam przeklinać dzień kiedy wpadłam na pomysła zakupu i zakochania się w tym gooownie. błędów brak, tłumik tego nie robi. hoooj wie co ma za humorki.
obstawiam zerwaną poduszkę chyba ze ktoś ma inny pomysł.
 Odpowiedz
 PKO 
złom jeden... zaczynam przeklinać dzień kiedy wpadłam na pomysła zakupu i zakochania się w tym gooownie.

Kasia ja wiem ze jesteś wq-na ale inaczej wyglądała by twoja miłość jak kupiła byś auto nowe Idea Kupując auto używane nigdy nie wiesz jak było eksploatowane i co tak naprawdę się z nim działo Hammer A w tym kraju jak już ktoś pozbywa się samochodu to w 90% dlatego że "nie ma sensu już inwestować w auto" więc robi tkzw "szwedzki" remont i do "żyda" Mad Wielokrotnie pisałem że w PL auta używanego się nie kupuje Idea
 Odpowiedz
 ŁYSY13 
http://allegro.pl/smart-fortwo-cabrio-so...98855.html
Zamiana na takie
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
 kasiunqa 
nie kazdego Darku stać na auto nowe... nie chodzi tylko o koszta, ale bardziej o straty jakie ponosi się po pierwszym roku jego używania. smart za 60 tys to uważam za letkie przegięcie, ale to moje zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzać.
Równie dobrze można zainwestować w naprawę 1,5 rocznego i nie sadze by było to 30 tys ;-] straty. Ja akuratnie takie kupiłam i zrobiłam nim już 35 tys nic się nie działo do wczoraj.
ja bardziej podejrzewam moją jazdę po dziurach o przyczyny takiego zachowania.
chłopak się zbuntował i tyle.
 Odpowiedz
 krzyss 
Co jest nie tak z tym brabusem ze kosztuje 14000.- ? Smile
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Smile Co mi dziś poprawiło humor? rogas 6.931 1.421.541 17.04.2024, 15:23
Ostatni post: Kiko111
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.192 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
Shocked to dla mnie ważne - tak niewiele może tak wiele kajetanbudacz 1 3.906 13.03.2014, 22:34
Ostatni post: LAZY.
  Smart - przekonajcie mnie ;) 25 18.318 30.05.2010, 19:55
Ostatni post: kasiunqa
  Ale mnie kusi kupic znowu SMARTA F2 - warto czy nie? 11 9.567 27.04.2007, 14:06
Ostatni post: Guest
  co zaskoczylo mnie w smart shopie... 7 6.984 08.11.2002, 18:14
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości



Menu