Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mnie dziś wkurzyło....??

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mnie dziś wkurzyło....??
 rogas 
O nie jestem sam mnie też to wkurza bardzo i tak ciężko z tym wygrać czasem Smile !!!
 Odpowiedz
 rogas 
Prawie dwa tygodnie zblokowane auto dla kupującego a on coś kręcił i kręcił i wykręcił że nie dojechał super weekend się zaczyna !!!
 Odpowiedz
 Gantz 
Mówiłem to teraz napisze....
Przyjedz do Wawy i zostaw auto w komisie na Puławskiej. Panowie są obrotni i załatwią temat.
Poza tym generalnie jeszcze mnie nic nie wkurzyło prócz tego co zawsze: zawiści ludzkiej :(
życie jest po to, żeby spełniać swoje marzenia
 Odpowiedz
 s1kuna 
(22.01.2013, 06:46)ŁYSY13 napisał(a): Wstawiaj do SC i oni sami wyrwą kasę . Serwis zrobi i wszystko .

witam,smart naprawiony błotnik wymieniony na nowy w mercedesie w świerklanach
tam oddałem autko a oni załatwili reszte.
Miałem wezwanego rzeczoznawce który wypłacił mi 525zł i miało to załatwić sprawe,gdzie według niego błotnik wyniósł 146zł
robocizna 66zł
lakierowanie 200zł
+vat 98

Niestety nie mogłem nigdzie kupić w takiej z kosmosu wziętej ceny,więc sprawe oddałem do świerklan ponieważ sosnowiec mam daleko,autko zrobione.całość wyszła 1040zł
dziękuje za bezcenną pomoc
 Odpowiedz
 Kanapa 
A gdzie ten rzeczoznawca dostanie błotnik za 146 PLN w dobrym stanie z dostawną na miejsce? Lakierowanie za 200 PLN elementu z tworzywa. Laughing A gdzie spinki, blaszki łączące elementy - zapomniał o tym?
Świerklany??? - podasz adres co i jak w dziale serwisowym?
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz
 jakubo 
Ale żaden rzeczoznawca nie będzie działał na szkodę swojej firmy. Po drugie oni mają pewnie premie za jak najniższt kosztorys.
Pomogłem daj [Obrazek: postbit_reputation.gif]
 Odpowiedz
 DaSza 
[video=youtube]http://youtu.be/qgpnFXnStDA[/video]

Otwarcie bezsensownego odcinka Nowolazurowej, który zablokuje RyżowąSad
"Cytrynka" FT 2011, 1.0 był mhd jest Brabus Laughing
 Odpowiedz
 józiek 
Dlaczego Nowolazurowa zablokuje Ryżową?
 Odpowiedz
 DaSza 
Bo jak wczoraj były bezsensownie ustawione światła. Bardzo krótki przelot przez Ryżową.
Zobacz co się rano dzieje w stronę Warszawy. Z Ryżowej jest wylot na Chrobrego i Kleszczową i blokuje się. Jak to wszystko stanie przed światłami na Nowolazurowej, to zmniejszy się przepustowość Ryżowej.
Może poprawi się jak otworzą wylot w stronę Alej.
Tak samo bez sensu nie zrobili połączenia z Poczty Gdańskiej - bo to jest inwestycja gminna - i nie było już kasy na 100m drogo dojazdowej do Nowolazurowej.
Tak samo zobacz jak przy wjeździe w Nowolazurową od Factory (widać na filmiku). Stoisz do skrętu w prawu, a piesi mają też czerwone. Dopiero jak zapala się zielone dla pieszych, to zapala się strzałka w prawo.
Zresztą obym się mylił.
"Cytrynka" FT 2011, 1.0 był mhd jest Brabus Laughing
 Odpowiedz
 Kanapa 
Kto mnie przebił na aukcji z długopisami? Crying
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Smile Co mi dziś poprawiło humor? rogas 6.931 1.417.472 17.04.2024, 15:23
Ostatni post: Kiko111
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.187 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
Shocked to dla mnie ważne - tak niewiele może tak wiele kajetanbudacz 1 3.902 13.03.2014, 22:34
Ostatni post: LAZY.
  Smart - przekonajcie mnie ;) 25 18.288 30.05.2010, 19:55
Ostatni post: kasiunqa
  Ale mnie kusi kupic znowu SMARTA F2 - warto czy nie? 11 9.557 27.04.2007, 14:06
Ostatni post: Guest
  co zaskoczylo mnie w smart shopie... 7 6.976 08.11.2002, 18:14
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości



Menu